Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Ali tajite o svojem dolgem samskem stažu? Ali tajite o svojem dolgem samskem stažu? anonimni uporabnik 20.06.2012 ob 09:56 zadnji odgovor 20.06.2012 ob 19:29 Krivokljun, pozabila si še pri ženskah lepe črne damske brčice nad ustnico:) Prijavi zmedena_samica 20.06.2012 ob 19:29 zadnji odgovor 20.06.2012 ob 19:29 Fuj, kako je to “grose” videt – le kako si se na to spomnila?! Prijavi [center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center] 1 2 3 4 5 Forum je zaprt za komentiranje.