Ali obstajajo ženske ki…
hehe, forumski fantje znate bit tudi zabavni. :-)[/quote]
In hkrati dolgočasni. :)) To je umetnost. :))
Tu se motiš. Ljudem, ki so po “jusu”, slovenski klasiki, “srečno poročenim” itd..se jaz zdim uživaški čudak, ki “stran meče življenje”, ker nima tone pufov, tečne babe in zelenega karavana.
Normalen se zdim nenormalnim, to je takim, ki niso po jusu in mojim prijateljem, sej, zato pa so moji prijatelji.
No, govora je bilo o forumu. Da se svojim prijateljem zdimo vsi normalni, je nekako logično a ne. Sicer ne bi bil naši prijatelji.
Edino kar ne vem je sedaj to, ali tistim, ki ti rečejo, da si uživaški, sam rečeš, da so srečno poročeni, ali pa so oni dejansko srečno poročeni in ti potem rečejo, da si uživaški. :))
Potem se pa ti meni zdiš zelo uživaški, čeprav še nisem poročen. :))
Vsak po sovje uživa Spider.
Forum je zaprt za komentiranje.