Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ali obstajajo ženske ki…

Ali obstajajo ženske ki…


Saj ne veš, kaj pričakuje? Kaj pa, če samo ti misliš, da to ona pričakuje? to je njen problem, če ona to pričakuje. Tebi ji ni treba dat tega, kar pričakuje. Še vedno jo pa lahko kaj zanimivega vprašaš, če te ona res zanima. Če bi jo res rad spoznal, se najde na kupe vprašanj in tem. Vprašanje je le, kolk je kdo pripravljen povedat in kolk je pripravljen kdo prisluhnit.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ne. Jst rabim komunikativno, energično, karizmatično punco, da ni taka kot ti, ki samo gor pa dol hodi na forum. Kaj čem s tako, dolgočasil bi se ob njej.[/quote]

domino?


Se se najdejo zanimive, samo na Ona-On nebo visela, jo boš rabu kje drugje poiskat 🙂

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Saj tudi, če jo boš drugje poiskal, ne boš vedel, če ima profil na Ona-on ali pa kje drugje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Bom, bom vedu 🙂 Tiste res zanimive ne visijo tam gor, believe me Markozy

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

aha, no super. Saj pol si jih verjetno tud že precej spoznal v tem času. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sicer nevem kaj si zdej mislu s tem nakazat, ampak ne nisem jih, velik. Sm pa mogoče na eno, ali dve naletel. Če maš pa še kako dodatno vprašanje pa – it’s none of your damn business.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ni ga čez hotel mama… do smrti, ne?
Tako dobro ne bo več nobena znala…


Mogoče ravno zato, ker smo brez pričakovanj in bolj odprti za spoznavanje. 🙂

Če smo sami polni frustracij, zamer in podobnih misli, bomo težko našli nekoga ob katerem bomo zadovoljni.

Misliš za perfektno orgazmično doživljanje ? :)))

res je nerodno, če ima bejba na spoznavnem dejtu zaprta usta in sklendjene dlani … da ji one ni kam ušunjat ☻

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Ne. Jst rabim komunikativno, energično, karizmatično punco, da ni taka kot ti, ki samo gor pa dol hodi na forum. Kaj čem s tako, dolgočasil bi se ob njej.[/quote]

domino?[/quote]

Kje pa. Domino zna biti tudi dolgočasen. 😀
Mislim, da je Sadni bolj jeznoritne sorte. Kašen Človek ne jezi se…ali pa kaj podobnega…za treniranje živcev. :)))


@Sadni

Oprosti, ker samo gor pa dol hodim na forum, se ti bom v prihodnosti bolj posvečala 🙂 Bom še bolj komunikativna in energična s teboj…s tem resnično nisem imela nikoli težav. Obljubljam, da ti ne bo dolgčas.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


ko se že takole ponujaš … naredi še za nas ostale desce kaj … npr daj si avatar, ko bejba šejka joške in rit ☺☺☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

domino?[/quote]

Kje pa. Domino zna biti tudi dolgočasen. 😀
Mislim, da je Sadni bolj jeznoritne sorte. Kašen Človek ne jezi se…ali pa kaj podobnega…za treniranje živcev. :)))[/quote]

Ne. Sem mislil, da je samo uporabil več besed za tisto, kar pravi da potrebuje – torej da on potrebuje domino :-)))


ko se že takole ponujaš … naredi še za nas ostale desce kaj … npr daj si avatar, ko bejba šejka joške in rit ☺☺☺[/quote]

:(( Ne morem. To lahko narediš ti s svojo fensi-densi tipkovnico s kodami. Jaz na tej strani tipkam na starem Olympia pisalnem stroju. Boš moral uporabiti svoja imađinajšn, jo imaš več kot dovolj.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


Ti si itak prestara zame, kaj se boš matrala okol mene ? Tle okol maš cel kup alfa samcev : Marko, Matjazko, On_, Robi itd.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Kje pa. Domino zna biti tudi dolgočasen. 😀
Mislim, da je Sadni bolj jeznoritne sorte. Kašen Človek ne jezi se…ali pa kaj podobnega…za treniranje živcev. :)))[/quote]

Ne. Sem mislil, da je samo uporabil več besed za tisto, kar pravi da potrebuje – torej da on potrebuje domino :-)))[/quote]

Boom, vem jaz kaj si ti mislil. :)) Jaz sem hotela samo preusmeriti njegovo pozornost, da ne bi res…
Bi od Sadnega ostal samo še Sok. Ne se s tem hecat no! :))))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


ko se že takole ponujaš … naredi še za nas ostale desce kaj … npr daj si avatar, ko bejba šejka joške in rit ☺☺☺[/quote]
http://www4.slikomat.com/13/0404/wbh-shay-p.gif

Veselo drkanje !

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


ko se že takole ponujaš … naredi še za nas ostale desce kaj … npr daj si avatar, ko bejba šejka joške in rit ☺☺☺[/quote]
http://www4.slikomat.com/13/0404/wbh-shay-p.gif

Veselo drkanje ![/quote]

heh … to je clip — neuporaben za avatar ☻ — OK, dopolnim naj bi bil “risanka” — ne pa posnetek žive osebe
za tebe pa: http://www.xvideos.com

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


heh … to je clip — neuporaben za avatar ☻ — OK, dopolnim naj bi bil “risanka” — ne pa posnetek žive osebe
za tebe pa: http://www.xvideos.com[/quote%5D
Se pravi ti gledaš samo animiran porn ? Kako zelo bolano…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Bolano je misliti kaj drugi mislijo, delajo … po svojem kopitu

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Zanimivo, kako nobeden ne opazi slona v hladilniku…

Po mojem mnenju si puncam antipatičen in so zato bolj zadržane. Nekaj se mučiš z zbijanjem šal in se ti posmejejo, da ti naredijo uslugo in misliš, da si smešen, v resnici pa komaj čakajo, da bo zmenka konec in upajo, da bo ta konec prišel hitreje, če ne bodo načenjale novih tem?

Je seveda samo teorija tole…Da imamo pogled z večih zornih kotov;)

Za vse. On je sam sebi najlepša družba. Vse ostalo se ne prebije čez oceno 7/10. In kot takšnemu verjamem, da ga vzburi samo njegova pojava v ogledalu.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


Tako zelo sem jim antipatičen, da se še enkrat želijo dobit z mano. Nice try hater !

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

To je verjetno bil komentar slona zraven hladilnika 🙂

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Mah ko tebe berem, sem prav vesela, da se mi ni treba več iti zmenkarij. Ti se naravnost trudiš biti čim bolj antipatičen misleč, da boš tako največja faca daleč naokoli. Pa kronično kritizerski si. Kaj se sploh ukvarjaš z ženskami, če imaš tako slabo mnenje o njih?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close