Ali naj vztrajam v tem odnosu?
anonimno8409, 09.09.2024 ob 20:55
Anonimo, 09.09.2024 ob 13:09
Testosteron je dal preverit že urolog in ima v mejah normalnih vrednosti. Ni zelo visok je pa še vse v normali.
Se potrudiva en za drugega, ni mu vseeno, vedno sva se zadovoljila na drug način samo vseeno ni to to, ni to tisti pravi seks. Kot pravim to traja že nekaj časa in sedaj sva oba že tako obupana, da pač samo še razočarana zaspiva ker nikakor ne uspe. Drugače mu pa zdaleč ni vseeno zame in zadnje čase sem jaz bolj razočarana nad vsem ker nama kljub vsemu trudu ne uspe, da pač mi na koncu niti ni več do tega da bi me oralno zadovoljil.
Meja “normalnih vrednosti” testosterona je širok pojem, pri nas je referenčna vrednost trenutno med 2.21 in 8.71. Nivo npr. 2.50 je torej v mejah “normale”, vendar le statistično, to ne pomeni, da ima tip seksualni apetit, ki ga ženska pričakuje od moškega njegove starosti.
Še v 80-ih je imel povprečen moški nivo testosterona cca. 8.00, od takrat pa so moški iz generacije v generacijo bolj poženščeni in seksualno disfunkcionalni.
Zakaj drastično upadanje testosterona in femininizacija moških, ni povsem jasno, ima pa to daljnosežne implikacije, ker nivo testosterona pri moškem ne določa le njegovega libida, temveč tudi ambicioznost, tekmovalnost, dominantnost, energičnost, zmožnost hujšanja, nabijanja mišične mase in fizične moči…, testosteron je qi, življenska energija, moški brez testosterona je samo prazna lupina.
Ne bo držalo. Feminizacija moških se, dogaja izključno zaradi umikanja očetov iz vzgoje v ranem otroštvu. Mame vzgajajo svoje sinove. Mama nikakor ne more vzgojiti sina ki bo možat in testosteronski. Vgojila bo maminega, sinčka ali celo geja. Ključ do zdravega testosteronskega možatega moškega, je v pravilno razrešenem ojdipovem kompleksu ki se mora, razrešiti najkasneje do 8 leta. To pa se ne more zgoditi če ni prisotnega očeta, ki bo sinčka odtrgal od mamice pri dveh treh letih. Če se to ne zgodi ne bo pravega moškega, lahko celo pride do napačne spolne usmerjenosti. (mimogrede samo 0.5% gejev nastane zaradi genetike). V današnji družbi ki se odmika od tradicije, bi moralo biti obvezno poznavanje Ojdipovega kompleksa in kakšne posledice pusti za, družbo, predvsem moške, nepravilno razrešen ojdipov kompleks.
Anonimno 9779, 17.09.2024 ob 13:45
Ne bo držalo. Feminizacija moških se, dogaja izključno zaradi umikanja očetov iz vzgoje v ranem otroštvu. Mame vzgajajo svoje sinove. Mama nikakor ne more vzgojiti sina ki bo možat in testosteronski. Vgojila bo maminega, sinčka ali celo geja. Ključ do zdravega testosteronskega možatega moškega, je v pravilno razrešenem ojdipovem kompleksu ki se mora, razrešiti najkasneje do 8 leta. To pa se ne more zgoditi če ni prisotnega očeta, ki bo sinčka odtrgal od mamice pri dveh treh letih. Če se to ne zgodi ne bo pravega moškega, lahko celo pride do napačne spolne usmerjenosti. (mimogrede samo 0.5% gejev nastane zaradi genetike). V današnji družbi ki se odmika od tradicije, bi moralo biti obvezno poznavanje Ojdipovega kompleksa in kakšne posledice pusti za, družbo, predvsem moške, nepravilno razrešen ojdipov kompleks.
ja seveda včasih, ko so moški hodili na fronte, na delo čez lužo itd. so bili pa res prisotni pri vzgoji. te lahko sicer osrečim, da niti 0.5% homičev ni zaradi genetike, ampak so vsi 100% zaradi vzgoje. glede na to, da moški in ženske enostavno ne pašemo skupaj, bo v bodoče edino normalno, da bodo vsi ljudje homoti, reprodukcija se bo pa izvajala z umetnimi oploditvami. Če gre pri rejnih živali tako, bo šlo tudi brez problema pri ljudeh.
ti anonimnica, 17.09.2024 ob 10:01
pa tud eden najboljših ljjudi na planetu sem, čeprav tukaj pišem bolj opolzko pa direktno. ko me boš spoznala boš videla kako sme super človek, ljbitelj narave živali.
ti anonimnica,
daj tak super truper moški, pa kar sam? Ne seri, tukaj pa se popolni neznanki ponujaš in se hvališ kakšnega imaš.
Lastna hvala, cena mala.
Res je težko in ne razumem komentarjev nekaterih, da ga nimam rada ipd. Samo predstavljate si lahko, da sva čez dan čisto ok, zvečer pa preprosto sploh ne želim imeti več spolnega odnosa z njim ker vem da mu bo na začetku vstal potem pa čez nekaj časa spet padel in ne bo doživel niti orgazma, jaz pa edino oralno. To tako zelo nažre psiho, da ti vse ostalo pade dol in se mi zdi, da je dejansko najin odnos prav postal mrtev. Pa ga imam zelo rada, ker je super človek, ampak spolnost je res pomemben del odnosa. Od zdravnikov pa tako nobenega pametnega odziva samo čakanje in noben nič ne najde in se čudijo da se mu to dogaja pri teh letih in ga ne jemljejo resno. Očitno je res razhod edina rešitev…
Anonimo, 20.09.2024 ob 09:33
Res je težko in ne razumem komentarjev nekaterih, da ga nimam rada ipd. Samo predstavljate si lahko, da sva čez dan čisto ok, zvečer pa preprosto sploh ne želim imeti več spolnega odnosa z njim ker vem da mu bo na začetku vstal potem pa čez nekaj časa spet padel in ne bo doživel niti orgazma, jaz pa edino oralno. To tako zelo nažre psiho, da ti vse ostalo pade dol in se mi zdi, da je dejansko najin odnos prav postal mrtev. Pa ga imam zelo rada, ker je super človek, ampak spolnost je res pomemben del odnosa. Od zdravnikov pa tako nobenega pametnega odziva samo čakanje in noben nič ne najde in se čudijo da se mu to dogaja pri teh letih in ga ne jemljejo resno. Očitno je res razhod edina rešitev…
ne vem sicer kakšne imaš načrte za prihodnost, ampak če želiš kdaj imeti družino, potem pomisli, da ti bo libido upadel za 95% ko boš imela otroka, oz. boš utrujena, ne bo časa itd. , mož ti bo pa težil s trdim in rinil vate, ko boš ti želela samo spati tri ure v kosu.
Bedno razmišljanje. Tudi sam sem imel težave, pa ne 3 mesece, ampak eno celo leto. Moja je imela veliko potrpljenja, stala mi je ob strani brez obsojanja in razmišljanja, da bo tako stanje vedno. 1. Obstaja več vrst orgazma, torej se lahko zaenkrat zadovoljiš s klitoralnim orgazmom, katerega ti lahko nudi že pri pettingu, ali pa oralno. 2. Za samo penetracijo ni niti potrebno, da je erekcija popolna. Če si dovolj vzburjena in navlažena, lahko brez problema zdrsne vate. 3. Če prej ni imel nekih izkušenj, boš ti tista, ki mu boš izkušnje dala. Noben se ni rodil izkušen in tudi tvoj se ni. Ne razumem, kako si ženske želite izkušenega, takega, ki bo drgnil dve uri, da boste potem težko hodile, to ni ljubezen, to je surovi seks, ki z ljubeznijo nima veze. 4. Treba se bo tudi ob njem kaj naučiti, ali si prelena za to??? Treba je izbrati položaje, ki omogočajo penetracijo do korena penisa in ne neke akrobatske, kjer ga pol ali pa še več ostane zunaj. Tudi pri pasjem položaju se bo potrebno naučiti, da obdržiš glavo na blazini, ne pa, da dviguješ, ker bo zdrsnil ven. 5. Pomagaj mu s tem, da si zadovoljna in zadovoljena tudi brez “velike akcije”, ki jih vidiš v porničih. Nikoli, ampak res nikoli mu ne daj vedeti, da je bilo premalo. 6. Lahko si pomagata tudi z igračkami, nauči ga, kako jih uporabljati in ko bo videl, da te lahko zadovolji tudi drugače, mu bo odleglo. 6. Privoščita si nežnosti v banji, pod tušem, v romantičnem okolju, tako mu boš dala vedeti, da ti je kljub vsemu veliko do njega. 7. Če se še vedno sprašuješ, ali te bo lahko zadovoljil, je bolje, da odnehaš čimprej, da ne bo pogruntal, kako kozo ima. Pa brez zamere. Želim in privoščim vama še posebej tvojo potrpežljivost, se splača. če vse ostalo štima. Če pa ne zmoreš, nič hudega, ti si najdi jebača, on bo pa našel eno, ki ga bo dovolj ljubila, da mu bo pomagala. Morda ti bo potem kmalu žal.
Anonimo, 09.09.2024 ob 12:28
Ne vem, razmišljala sem tudi že da je gej ja, samo res ne deluje takšen. Je precej tehničen tip, zanimajo ga moske stvari po dusi pa je res precej “mehek” in zato sem mu tudi jaz že enkrat v šali rekla če je gej. Malo čudno me je pogledal in rekel če sem normalna in da ni. Po eni strani res nima nobenih znakov geja, po drugi strani karakterno pa je res zelo nežen in mehek in zato sem mu tudi rekla. On pravi da ni, vedet pa tako ne morem.
Večinoma je izvor takih težav psiha.
Kakšna terapija bi bila super, definitivno naj se razišče odnos z mamo, ker se razlog velikokrat skriva prav tam.
Pa srečno!
To je po navadi tako , ali je hormonsko nerazvit , ali pa je gej , ampak tiste vrste , ki bi rad to skrival , imam to v ožjem članu ( od druge partnerke sin ) , je enkrat najel punco , da je prišla dvakrat z njim na kosilo , potem pa sr je zgubila vsaka sled za njo , tako da ga zdaj ljudje manj gnjavijo z vprašanji o puncah , mi pa vedno bolj deluje kot gej , pa to , da 40 letni moški nima niti malo želje po kaki ženski , to tudi veliko pove !!!
3 mesece se poznata? Hm, jaz v 3 mesecih še niti seksala nisem z nobenim s katerim sem bila skupaj. V 3 mesecih človeka ne moreš niti poznat dobro. Jaz poznam par, ki sta bila poročena, POROČENA, več kot 14 let pa se dejansko še po 14 letih nista poznala in se ločila. Marsikater par se trudi za otroka več let. Tako, da nič hudega ni po 3 mesecih, če vama še ne laufa. Mogoče si mu všeč kot oseba, spolno ga pa privlačijo moški, si to že pomislila? Mogoče sploh še ni imel spolnega odnosa pa ga je sram priznati in ga potem vse to psihično ovira. Kar je v glavi, ne bo našel urolog.
Forum je zaprt za komentiranje.