Aktivni razgledani moški?
Mene bolj skrbi tvoje prepričanje, da je kogarkoli kaj zbodlo. Od kot ti to? Verjetno je tvoje prepričanje tako zelo močno, da dugačne resnice od svoje ne premoreš. In vsak ko ti pokaže, da se morda motiš, misliš, da ga je to zato, ker ga je zbodlo. Škoda.
Aktiven je samo majhen % žensk, te obletajo vse tečaje, izobraževanja…
Večina žensk pa raje lenari, športajo 0 (nič), pijejo, prekomerno jejo (predvsem tiste od 15-35),
aja, pa varajo-to je nekaterim edini šport :)))
Še o ženski razgledansti:
Sem imel kolegico na faksu, ki je trdila, da je Kazahstan pokrajina v rusiji (4 years ago:)))
Ne bo držalo. Pri nas v službi so skoraj vse ženske hiperaktivne :). Tečaji, športi, izobraževanja. Sploh ženske po 40. letu se vržejo v šport in skrb zase. Da ne govorimo o videzu. Pri 40+ jih večina bolje zgleda kot one pri 30ih in manj.
Aja, pa samske so. Tiste, ki pa ne skrbijo za športanje, ki imajo bolj okrogle postave, so pa vse poročene. To ne pomeni, da so vse poročene okrogle in kar doma čepijo. Samo vse okrogle so poročene :). Tiste samske pa skrbijo za linije.
Torej se s tabo sploh ne da debatirat, ker se vsi repenčijo. Ostali so pa raje tiho. :))
Ne bo držalo. Pri nas v službi so skoraj vse ženske hiperaktivne :). Tečaji, športi, izobraževanja. Sploh ženske po 40. letu se vržejo v šport in skrb zase. Da ne govorimo o videzu. Pri 40+ jih večina bolje zgleda kot one pri 30ih in manj.
Aja, pa samske so. Tiste, ki pa ne skrbijo za športanje, ki imajo bolj okrogle postave, so pa vse poročene. To ne pomeni, da so vse poročene okrogle in kar doma čepijo. Samo vse okrogle so poročene :). Tiste samske pa skrbijo za linije.[/quote]
Piše da 15-35 letnice ne dajo kaj dosti nase:)
Ne bo držalo. Pri nas v službi so skoraj vse ženske hiperaktivne :). Tečaji, športi, izobraževanja. Sploh ženske po 40. letu se vržejo v šport in skrb zase. Da ne govorimo o videzu. Pri 40+ jih večina bolje zgleda kot one pri 30ih in manj.
Aja, pa samske so. Tiste, ki pa ne skrbijo za športanje, ki imajo bolj okrogle postave, so pa vse poročene. To ne pomeni, da so vse poročene okrogle in kar doma čepijo. Samo vse okrogle so poročene :). Tiste samske pa skrbijo za linije.[/quote]
Imam dobro službo, končujem doktorat. Menda kar ok za pogledat, upam, da res. Drugače pa 171cm, vitke toda ne presuhe postave, športno aktivna, veliko kondicije, obiskujem opere, gledališče, se izobražujem, govorim več jezikov, dosti potujem, končujem doktorat, živim sama, znam vse postorit po stanovanju. Iščem moškega, ki bo podoben meni, da bova lahko skupaj preživljala prosti čas. Podoben meni pomeni: služba, živi sam, znajde se sam, kulturno in športno navdahnjen in tako naprej.
Kaj sem pred leti delala? Študirala in trenirala nek šport, potem služba pa podiplomski študij, časa za žuranje ni bilo. Pravi moški so v vezah, ker sem jih zamudila. Zdaj pa je težko koga sploh spoznat, ker sem v nekih okvirih.
Težko koga spoznat ali težko se je z nekom zbližat? Je pa res, da doktorjev ni veliko, če ti mora biti tudi v tem podoben.
Sej nima smisla sploh odpisavat takim, ki ne znajo nič pametnega napisat nazaj. Potem ti pa uletava s takimi – itak te nobena ne mara, samski si, maš slabe izkušnje iz preteklosti, mamin sinko ipd. Res krasni argumenti. Tako bi pelu enkrat na kavico pa bi že mela mokre hlačke.
Forum je zaprt za komentiranje.