Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek A bi šel kdo ven

A bi šel kdo ven

crkavam od smeha, ti ANTILOPA si tista kje vseskozi pisala,da ima parnterja in bla bla bla, visiš pa 24 ur tuki gor,cel dopust si tukaj rajdala,

tebi je ta forum vse,kar imaš v laifu

suša je,upajmo na kaj dežja[/quote]
In potem se oglasi nek neregistriran vzdevek, ki ve vse o nas…[/quote]

Sadni, ta “neregistrirana” osebica je v resnici registrirana osebica, samo teh komentarjev ne upa pisati pod registriranim nickom. Je pa pod stresom, ker 24 ur na dan bere vse, kar drugi napišejo in uporablja iskalnik, da slučajno kaj ne spregleda. :))

Srčno upam, da ta stvar ne leti po zraku, ampak da si se nalezla tega Spiderjevega sindroma
na zadnjih sedežih njegovega avtomobila, medtem ko sta dogovarjala izvensodno poravnavo za svoji stranki :)))

Antilopa, ko se ženska poroči ali kako drugače zaobljubi svojemu partnerju, to ne pomeni, da je prodana na trgu belega blaga. Še vedno boš lahko na forumu, tako da ti kar pogumno stopi pred oltar :))))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Srčno upam, da ta stvar ne leti po zraku, ampak da si se nalezla tega Spiderjevega sindroma
na zadnjih sedežih njegovega avtomobila, medtem ko sta dogovarjala izvensodno poravnavo za svoji stranki :)))

Antilopa, ko se ženska poroči ali kako drugače zaobljubi svojemu partnerju, to ne pomeni, da je prodana na trgu belega blaga. Še vedno boš lahko na forumu, tako da ti kar pogumno stopi pred oltar :))))[/quote]

Prav, tebe bom pa za poročno pričo vzela. :)) Ne nosit daril, gotovina za Maldive bo dovolj. :))

Patetično, kako se anonimni uporabniki radi spravljajo na neanonimne :/
Takšna ipd dejanja me res asociirajo na pojem retardiranost 😛

Calypso, to je tako kot če zamaskirani tip nekoga napade v mraku. Ob dnevni svetlobi pa se ne bi upal spopasti z njim.

Margot – ne privošči mi pravnika za moža. Že en pravnik je včasih preveč, kaj šele dva. :))))


kazen za pravnike mora biti vzgojna ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


In potem se oglasi nek neregistriran vzdevek, ki ve vse o nas…[/quote]

Sadni, ta “neregistrirana” osebica je v resnici registrirana osebica, samo teh komentarjev ne upa pisati pod registriranim nickom. Je pa pod stresom, ker 24 ur na dan bere vse, kar drugi napišejo in uporablja iskalnik, da slučajno kaj ne spregleda. :))[/quote]

A je takšna Mišonka? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Nekako smo vsi anonimni.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Nekako smo vsi anonimni.[/quote]

Tebe že kar poznamo, si domač:).


Nekako smo vsi anonimni.[/quote]

Tebe že kar poznamo, si domač:).[/quote]Vidva sta itak v “isti ligi”….hi,hi,hi…..

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Tebe že kar poznamo, si domač:).[/quote]Vidva sta itak v “isti ligi”….hi,hi,hi…..[/quote]

Kaj to pomeni? Razloži:).

Vidva sta itak v “isti ligi”….hi,hi,hi…..[/quote]Kaj to pomeni? Razloži:).[/quote]V bistvu niti ne vem, menda vaju je Primož izbral in napisal na nek spisek. To bi lažje vidva povedala kako je s tem, ne pa da se drug drugemu posmehujeta…… :))))

A to boste šli izbranci potem na avdienco k “vrhovnemu”?…… 😀 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Kaj to pomeni? Razloži:).[/quote]V bistvu niti ne vem, menda vaju je Primož izbral in napisal na nek spisek. To bi lažje vidva povedala kako je s tem, ne pa da se drug drugemu posmehujeta…… :))))

A to boste šli izbranci potem na avdienco k “vrhovnemu”?…… 😀 :D[/quote]

Ti se kar z mano druži in boš prišel visoko:))).

Tut na misel mi ne pride, da bi se oglasila pri “vrhovnemu”…no go:). Lahko pa tebi odstopim svoj sedež:)).

V bistvu niti ne vem, menda vaju je Primož izbral in napisal na nek spisek. To bi lažje vidva povedala kako je s tem, ne pa da se drug drugemu posmehujeta…… :))))

A to boste šli izbranci potem na avdienco k “vrhovnemu”?…… 😀 :D[/quote]Ti se kar z mano druži in boš prišel visoko:))).

Tut na misel mi ne pride, da bi se oglasila pri “vrhovnemu”…no go:). Lahko pa tebi odstopim svoj sedež:)).[/quote]Ti že lahko odstopiš ampak nimam osebnega povabila……. :))))
Sploh pa brez tebe, da bi šel kam? No go…….. :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ti se kar z mano druži in boš prišel visoko:))).

Tut na misel mi ne pride, da bi se oglasila pri “vrhovnemu”…no go:). Lahko pa tebi odstopim svoj sedež:)).[/quote]Ti že lahko odstopiš ampak nimam osebnega povabila……. :))))
Sploh pa brez tebe, da bi šel kam? No go…….. :))))[/quote]

:))) Saj si samostojen, torej ne rabiš mene, da te držim pod rokco…ali pač?:)) Pa saj če odstopim morebitno vabilo, a ni to isto?:) Kaj si tolk občutljiv in bi želel le osebno?:) Če ti odstopim mojo karto za košarko, bi se pritoževal?:))) Je napisana name, ampak če ti jo odstopim…?:)

Ti že lahko odstopiš ampak nimam osebnega povabila……. :))))
Sploh pa brez tebe, da bi šel kam? No go…….. :))))[/quote]

:))) Saj si samostojen, torej ne rabiš mene, da te držim pod rokco…ali pač?:)) Pa saj če odstopim morebitno vabilo, a ni to isto?:) Kaj si tolk občutljiv in bi želel le osebno?:) Če ti odstopim mojo karto za košarko, bi se pritoževal?:))) Je napisana name, ampak če ti jo odstopim…?:)[/quote]Košarko pa res ne moreš primerjat z avdienco pri Primožu, nooooo
Sploh pa me košarkaši ne zanimajo, ti kar pejt tja učke past….. 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

:))) Saj si samostojen, torej ne rabiš mene, da te držim pod rokco…ali pač?:)) Pa saj če odstopim morebitno vabilo, a ni to isto?:) Kaj si tolk občutljiv in bi želel le osebno?:) Če ti odstopim mojo karto za košarko, bi se pritoževal?:))) Je napisana name, ampak če ti jo odstopim…?:)[/quote]Košarko pa res ne moreš primerjat z avdienco pri Primožu, nooooo
Sploh pa me košarkaši ne zanimajo, ti kar pejt tja učke past….. 😉 :)))[/quote]

Preveč poveličuješ Primoža, saj je le človek:))). Vidiš, ti si pejt učke past k Primožu:)))).


A tako, kaj pa jaz ???


A tako, kaj pa jaz ???[/quote]

Pa ne bo nosil drva v gmajno:)). Joke:).

Za to soboto bi potreboval zensko druzbo za Ljubljano – Center : )

Kam pa gres?

Pa po centru mal v kakšen pub kjer se kej dogaja pa da se mal zapleše : )

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Aja, ti bi kr z neznako plesal? 🙂 Kaj če ti ne bo všeč? Aja, se boš zgubil v množici.

Za ples je pomembno le, da zna:). Saj ne bosta plesala bachato:).

Ma ja itak, da bi plesal z neznanko važno da je veselo : )

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close