A bi šel kdo ven
Ozkoglednost ali diskriminatornost? V Lj niso same ljubljančanke :P[/quote]
Calypso, mislim da raven njihove lepote dvigujejo tiste iz drugih krajev RS. :))) Enako je pri moških.[/quote]
Ne vem, težko bi potrdila to tezo. Sem skeptična, da je videz soodvisen od regije iz katere posameznik/posameznica prihaja. Če je nekdo zanemarjen, je pač zanemarjen, to se dogaja povsod.
Calypso, mislim da raven njihove lepote dvigujejo tiste iz drugih krajev RS. :))) Enako je pri moških.[/quote]
Ne vem, težko bi potrdila to tezo. Sem skeptična, da je videz soodvisen od regije iz katere posameznik/posameznica prihaja. Če je nekdo zanemarjen, je pač zanemarjen, to se dogaja povsod.[/quote]Ne,ne,ne……
Lepota je v očeh opazovalca….. 😉 Tako, da ima seba111 pač “Ljubljanske oči “……… :))))
crkavam od smeha, ti ANTILOPA si tista kje vseskozi pisala,da ima parnterja in bla bla bla, visiš pa 24 ur tuki gor,cel dopust si tukaj rajdala,
tebi je ta forum vse,kar imaš v laifu
suša je,upajmo na kaj dežja[/quote]
In potem se oglasi nek neregistriran vzdevek, ki ve vse o nas…
Forum je zaprt za komentiranje.