3 x na mesec
ups tole sem pa spregledala… če me prepričaš, da imam kaj več možnosti, da odgovoriš, ti pa pošljem zs 🙂 🙂 samo zgleda kot da bi jaz tebe morala v to prepričat ( da lahko kaj odgovoriš) in to ni možno, n’est-ce pas…? Bratranec v 6. kolenu.. midva sva res v žlahti… 🙂 🙂
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Ok no tega ni blo težko ugotovit, je čisto jasno, da za 3 krat na mesec ne bo jemala kt. Sklepam za kaj bi lahko šlo, je pa čisto ginekološke, no tehniške narave…saj razumeš, ne… to najbolje ve sama, če se vsaj malo pozna.. menda ja. A ona tega nič nekomentira? Pa ti še kot tehnik nisi skapčal da ima to vezo s ciklusom… terapija je pa menda bolj paliativna (oz. po drugi strani zelo radikalna).
(Ne vem dovolj, da bi lahko še pisala o tem. )
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Mož, če je normalen, ima ravno tako ljubico. Komu normalnemu se pa da seksat 15 let samo z eno osebo? Za to morš bit malo čudaški.[/quote]
Bolj čudaški, kot če tri leta žaluješ za eno, ki je sploh v živo videl nisi, in se še ob drugi ženski ne moreš otresti strupa, ki ga je zasejala vate?
Bodi vesel, da te vsaj ena mara … Sicer si pred časom pisaril, da bi jih imel več hkrati, ampak se mi zdi, da ti ne uspeva ravno (ker bi se v nasprotnem primeru verjetno hvalisal na vse pretege).
In kaj je v tem tako dobrega, če si normalen ?
V bistvu pa se ne gre za vprašanje normalnosti, ampak za posledico dejstva, da nisi sposoben živeti v odnosu, da ne bi partnerja varal.
Ker pa ne živimo radi z občutki krivde, se sklicujemo na neko normalnost, da utišamo lastno vest.
Naš ego je res pravi manipulator. Zato pa pravimo, da živimo v iluziji.
Ne sodi drugih po sebi. meni s eni treba hvalist pred neko ferbčno, ki nima lajfa in stalka forumaše po vseh možćnih forumih.
Raje se brigaj zase in svojega dedca.[/quote]
Ah, ne domišljaj si, da te kdo stalka, te je bil pač cel mon poln z njo in vedno znova privlečeš to ubogo dekle na plan, to je vse.
In če si se pohvalil, da si zapel eno bejbiko, bi se pohvalil tudi, da si zapel dve. In kje se jaz hvalim, da množično zapenjam?
Z novo punco (btw, aleluja!!!) se pohvališ v skoraj vsaki temi, saj od kod pa naj bi drugače vedela? Evo, ti recimo ne veš, ali imam spolno življenje – pomeni, da bistveno manj smetim o tem kot ti.
Kolikor jaz razumem odprto vezo, to pomeni več žensk oziroma tipov hkrati, ampak ti si pravnik in specialist za sprevračanje besed.
Če me en tip, ki je tri leta jokal zaradi ženske, ki je v življenju še videl ni, vpraša, če sem normalna, mi je to kvečjemu kompliment.
Zdravo 40letnik.
Imam cca toliko let kot tvoja žena. Tudi sama sem poročena. Pri nas je situacija obratna. Možu ni do sexa. Nimava drugih težav. Vse se dogovoriva, vse štima ampak sexa pa ni. In te popolnoma razumem. Sva se pogovarjala o tem in pravi da bova večkrat…vendar vedno ostane pri tem. Zadnje leto sem to temo tolikokrat načela in ni bi bilo nič drugače, da se mi pa sedaj enostavno ne da več. Predlagala sem ločitev in se je čustveno sesul…kako mu lahko naredim kaj takega, če pa imava krasen odnos…ja? Hmm…imam ga zelo rada ampak imam tudi potrebe. Odločitev ne bo lahka, vendar vedno bolj razmišljam o ločitvi. Žal. Ne gre zgolj za sex, gre tudi za potrditve. Velikokrat mi reče, kako dobro zgledam in podobno…verjamem, da resno misli ampak nekje v glavi se mi vklopi misel: če bi res tako dobro zgledala bi si me želel tudi v postelji… Ne želim ga varat ampak slej ko prej bo prišlo do tega.
40 letnik,
Ne bom varala, čeprav sem razmišljala o tem.
Zoprno mi je, ker vse ostalo štima in drugače sploh ne bi pomislila na ločitev. Mož nima kakšnih zdravstvenih težav, je pa pod stresom zaradi službe. Hodiva na sprehode in se pogovarjava… Pomagam mu pri njegovi službi, da ga razbremenim.
Vse se lahko pogovoriva, razen debate vezane na sex so pri njem vedno postavljene v prihodnik…Je šel k terapevtu, pa se ni bil pripravljen pogovarjati o tem, ker pravi, da nima težav na področju sexa, le da pač nima tolikšne potrebe po sexu. Sex 1x na mesec je njemu nekaj normalnega.
40 letnik, ni moj cilj varanje in tega ne počnem. Napisala sem, da ja, slej ko prej bo prišlo do tega…vendar to ne pomeni jutri-niti ni rečeno da sploh bo. Normalno da bom poizkusila narediti vse, da bova tudi to stvar rešila, vendar dopuščam možnost, da nama ne uspe (glede na situacijo).
Vse kar sem do sedaj predlagala (pogovori, terapevt, umik,antistresne delavnice,…) se ni izkazalo za uspešno-vključno s predlogom ločitve, tako da ne vem, kaj sploh lahko še naredim.
Če sem zato kača, pač sem in ne mislim se zagovarjat na nekem forumu. On bi 1x na mesec, jaz pa vsaj 20x več. Kompromis, ki sva uspela naredit v zadnjih treh letih je, da sexava 1x na mesec.
To je res.
Resnično o tem piše. Pa bi jo lahko obsojal?
Že sam ugotavljaš, da je intimnost v partnerskem odnosu pomembna. Mislim, partnerstvo brez intimnosti ni partnerstvo, je bolj prijateljstvo. Ali bolj odnos nekih sorodnikov, napr..
Tudi ne vem, zakaj bi se moral zadovoljiti s takšnim neintimnim življenjem.
poznam to,
na tvojem mestu bi jaz možu povedala, o čem premišljujem, kaj me muči. Nekako dvomim, da se boš lahko kar sprijaznila s takšnim partnerstvom, pa tudi dvomim, da bi lahko kar imela ljubimca, ne glede na to, kako resno razmišljaš o tem. Mislim da je sedaj to razmišljanje bolj porojeno iz nekega “obupa” ali uvida, da to nikamor ne vodi, kot pa nek načrt za uresničitev… ampak dlje in več boš o tem razmišljala, bližje boš temu, da boš imela ljubimca, namreč, ali pa da bo odnos šel v tri krasne, ti pa si boš poskusila oblikovat drug, bolj intimnosti poln, odnos…
Ne vem, napiši še kaj…
Ne vem zakaj ste vsi zapeli za to varanje. Ne varam in ni point varanje in ne načrtujem ga.
Debata je bila glede premalo sexa in povedala sem, da je tega pri meni premalo. Normalno da bi rada rešila odnos, a ne vem več kako.
Še enkrat… Se trudim pogovarjat o tem-povedala, da mi je sex zelo všeč, terapija in delavnice ni šlo, se popolnoma umaknem-ni nič drugače, omenim ločitev-čustvem zlom, ker se imava tako lepo in ker vse štima (?)
Stara sem čez 30 in nikoli nisem varala in mi to niti ni sprejemljivo, ampak ja, razmišljam o tem (ali moram besedo razmišlajm popolnoma razčleniti in razložiti…z drugimi besedami:tudi na to sem že pomislila). In če razmišljam o tem…je to narobe? Predlagala sem mu ločitev in tudi povedala zakaj. Razen čustvenega zloma z njegove strani se ni spremenilo poplnoma nič…
V tej temi se ne nameravam več javljati, ker se res ne bom zagovarjala za vsako besedo.
Forum je zaprt za komentiranje.