Lucija Ušaj Šikovec
Če jo date v google vrže ven tudi tole….neverjetno, kaj si ta ženska dovoli!
Lucija je zelo dobra odvetnica in dobra ženska. Vedno zastopa šibkejšega in tudi velikokrat zastonj, če stranka nima denarja. Zelo poštena ženska, ženstvena in brez dlake na jeziku. Največ zastopa takih strank, katere se borijo z mlini na veter in proti državi in oblasti.
Lucija je takšna kot bi moral biti vsak odvetnik. Lucija je trn v peti komunistični eliti, zato pa jo levičarji, ki živijo na račun komunističnih privilegijev, ne marajo.
Odvetnica, ki ni podlegla komunistični eliti.
Forum je zaprt za komentiranje.