Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lucija Ušaj Šikovec

Lucija Ušaj Šikovec

Odlična odvetnica za te razmere. Pozna v podrobnosti sistem, dovolj pokvarjena in prebrisana da zadeve spelje. Po svojih kanalih, ampak jo. Če bi šla še kdaj na sodišče bi imela njo za odvetnico, tako pa je bila odvetnica nasprotne stranke in je zadevo dobila.


Ti, kdo ti je pa tole spesnil? Sam ivannoriški? Ker takihle neumnosti o eni b… že dolgo nisem bral! In kar se tiče komunizma, ali ni bil tale mladostni Vili zaposlen v eni najbolj komunističnih firm v bivši državi Iskri Delti? Le kako je tja prišel? S pomočjo spreobrnjencev ala tale Lučka!

Samo tisti, ki ima izkušnje z njo, lahko kaj pove. Poznam jo. Prava brihta, zelo prodorna, poštena, iskriva odvetnica, dela tudi a Ministrstvu za zdravje, v Komisiji za varstvo pacientovih pravic, saj mogoče je res malo starokopitna, ne deluje pa popolnoma desno politično usmerjena,s vsem srcem je proti krivicam, nasilju, izkoriščanju, ravno o tem piše in govori, ne le na Twitterju, ampak tudi na TV3 v oddaji VV faktor .

Punca, ha ha.

Punca, ha ha.
[/quote]

ne more bit slaba, če tako pljuvate po njej!

ne more bit slaba, če tako pljuvate po njej!
[/quote]

Ja no, enako velja za mladega fanta po imenu Janez Stanovnik :)))

ne more bit slaba, če tako pljuvate po njej!
[/quote]

Se pravi, da tudi tista J. Aščić, ki jo je popljuvala v JJ zaljubljena L:Š:Ušaj ne more biti slaba?
Sramotno je, da takih izjav, kot je bila ta od “znane odvetnice” na twiterju, nihče sodno ne preganja.

Povemo dovolj, če rečemo, da se nekateri ljudje ne znajo civilizirano obnašati.


A dej? Sama pa drugim lahko dela krivico, ker je tako fajn. Kompromitirana in neobjektivna, da ne rečem kaj gršega.

Ja no, enako velja za mladega fanta po imenu Janez Stanovnik :)))
[/quote]

tega klovna primerjaš s spoštovano gospo?

Se pravi, da tudi tista J. Aščić, ki jo je popljuvala v JJ zaljubljena L:Š:Ušaj ne more biti slaba?
Sramotno je, da takih izjav, kot je bila ta od “znane odvetnice” na twiterju, nihče sodno ne preganja.
[/quote]

Ušajeva je zmerjala novinarko, da je neintegrirana migrantka.

Ne samo da ni vse OK,še kadi cigarete, hudič babji. To je treba takoj prepovedat. Odvetnice ki kadijo. Razen če ni nehala. Ta golazen je z vsemi žavbami namazana!

tega klovna primerjaš s spoštovano gospo?
[/quote]

V tem, da ne on ni fant, in ne ona ni punca, ja. Spoštovanja imata pa nekje enako, s tem da se zna staršek lepše obnašat.

skratka levaki slabo se vam piše….

Zakaj že? ;))))
Zaradi te ženske, ki očitno ni (bila) deležna ljubezni? Bošca je.

Ima grozeeen zadah….

Lucija je ženska na mestu. Odvetnica, kot bi moral biti vsak odvetnik.
Že to, da ji levičarji komunisti toliko nasprotuje in pljuvate po njej, je dokaz da je prava.
Le zakaj se levičarji tako bojite poštenih in pravičnih ljudi?

Ja, čisto možno. Kot to, da bo Mojca Škrinjar ministrica za šolstvo.

Bo tale neintegrirana migrantska novinarka odletela z RTV :)))

Če je pa ona res predstavnica poštenih in pravičnih ljudi, potem nam lahko samo bog pomaga. Bi jo pa najbrž vseeno želela za svojo odvetnico, če bi se ločevala od kakšnega pra.sca in bi ga hotela čimbolj zaje.bati.

Če je pa ona res predstavnica poštenih in pravičnih ljudi, potem nam lahko samo bog pomaga. Bi jo pa najbrž vseeno želela za svojo odvetnico, če bi se ločevala od kakšnega pra.sca in bi ga hotela čimbolj zaje.bati.
[/quote]
Bog se piše z veliko začetnico.
Sicer pa, Bog pomaga vernikom, vam komunistom pa pomaga Satan.

Roko na srce, se je kateri migrant kdaj integriral v Sloveniji? NOBEDEN!

Cigani že 800 let križarijo okoli nas pa so še vedno – cigani. Enako velja tudi za vse prišleke z Vzhoda. Morda gre najbolje Hrvatom, za katere pa je gensko dokazano, da so samo posrbljeni (Mongolizirani) Slovenci.

Če zna neki Ahmad Shami reči: Tu Slovenija, tu nebo…. zame to ni nobena integracija, še manj znanje slovenskega jezika. Pa so ga tisti, katerih od 3.6. ne bo več v parlamentu, vlačili okoli in v parlament, ga v njem skrivali,…, bi to naredili tudi za deložiranega Slovenca?

Če Lucija (ženska oblika imena Lucifer) res kadi, je to zelo slabo. Jaz jo poznam samo od takrat, ko me je po priporočilu sosede, odvetnice zastopala v zadevi z bivšo, ki je hotela enormno preživnino. Sklatila jo je na 200 € in sedaj je ta znesek revaloriziran na okoli 230 €. Pa itak plačam za eno leto vnaprej, za vsak slučaj, če se meni kaj zgodi. Poleg tega mu plačujem naložbeno zavarovanje, ekstra “Taschengeld” plus razna darila (za god, za r.d., za sv. Miklavža, takrat se še oblečem vanj, pa za Božič….).

Naj pride na ministerski položaj pa naj se izkaže!

Toliko bodite, da ji to 3.6. omogočite, tisti ta zlobni pa raje pojdite v hribe ali na morje ali pa doma glejte v strop. Na volišču vas ni treba!

Vesel oče, tudi volilec in pr. vol. odbora


Bog se piše z veliko začetnico.
Sicer pa, Bog pomaga vernikom, vam komunistom pa pomaga Satan.
[/quote]

Seveda se bog v splošnem pomenu besede ne piše z veliko začetnico.

Sedaj si mi vsadil dvom, da so volitve pri nas poštene (ko si napisal, da si ti v volilnem odboru).


Evo, nisem nameravala iti na volitve, zdaj bom pa nalašč šla in volila neko stranko, ki ji na volitvah zaenkrat slabo kaže, levo sredinsko seveda.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close