v kocevju 3 letnik dobil kazen ker je scal na travniku v mariboru
Državna mafija nima meja. Policaj (človek našemljen v kostum , uniformo) bo ustavil policijski avtomobil ob cesti in šel scat na grmovje , travnik, potem pa se bo odpeljal naprej in drugega človeka kaznoval ker ščije v naravi.
To je državna mentaliteta debilov plačancev. Oni tebe lahko po gobcu pa jim je vse ok, če pa ga ti po gobcu pa je napad na uradno osebo. V bistvu državna oblast ni drugega, kot dvolična, hinavska banda zločincev, ki sebi vse dopušča drugim vse prepoveduje. Svoje zločine do drugih omenja, kot pravičnost, enake zločine drugih pa omenja kot zločin.
FOLK PA SPI IN SE NE ZBUDI
Radi bi večjo rodnost, pa ne prenesete otrok. Nazivate jih z drhaljo, pankrti, frocovjem…medtem ko pse in mačke vlačite sebi v posteljo.
Otrok danes ne sme niti zajokati, niti se nasmejati, niti igrati., vse, prav vse vas zmoti.
Imam vnuke, vzgojene a igrive..ne moreš verjeti, kaksne grde poglede jim namenjate..
Ko pride nekdo s psičkom..je pa tako veselje in osladnost, da te mine.
Vnuk lepo pozdravi, mrk in hladen pogled, ki me zmrazi.
Ta babica je peljala otroka lulat ob ograjo vrtca. Samo to še manjka, da bi se ene 2 psa zraven podelala.
Nisem za represijo, ampak ti zakoni so že od nekdaj. Se spomnim kakih 25 let nazaj, ko je sin s sošolcem prišel zvečer ob 19.h z avtobusom domov in je ta fant šel opravit potrebo za grmovje. Ja ravno se je patrulja mimo pripeljala in je dobil kazen.
Res bizarno, ampak naše okolje ni smetišče in stranišče.
Glede igranja klavirja in instrumentov v večstanovanjskih naseljih pa raje ne bi.
Kako naj otrok napreduje, če ne vadi instrumenta?
Tudi ti zakoni imajo dolgo brado.
Nečak je imel v bloku pred leti enega malega psa. sosedi so jih prijavili več 10 x, da laja, ko je bil občasno sam doma. Prišli so policaji, trkali na vrata, zvonili in pes je bil takrat res sam doma, a je spal in se ni oglasil. policaji so prijavitelju napisali kar nekaj kazni. Psa so potem dali k svakinji in ta priden sosed, ki jih je prijavljal je dobil še nekaj kazni zaradi krive prijave. nečak je namreč na policijo javil, da pes ni več na tem naslovu.
miya424, 10.09.2025 ob 17:52
Ni bila devetletnica, temveč upokojena učiteljica klavirja. In tudi v Kočevju ni dobil kazni 3-letnik, temveč njegova skrbnica v tistem času (babica, če se ne motim). Ne da se strinjam, ampak ti samo razložim, da ne boš še naprej živel neveden.
Nazadnje so sosedje klicali policijo, ker je 9letnica v nedeljo ob 9h zjutraj igrala klavir. Dogodek ni isti kot, ga ti omenjas.
-
Kar se pa babice in lulanja tice pa … redarji niso ravno znani po izobrazbi in mentalni razvitosti. Na sreco imajo na obcini Kocevje zrele osebe, ki so stvari vzeli v svoje roke.
da si ne bos kaj naredil malek….v kocevju so se redarji spravili z lucmi na 3 letnika ki je scal, ki jih je babica poslala v kurac ker sta debila je dobila kazen, povod je bilo scanje 3 letnika, a je zdaj jasno levicarska kuzla?v mb si olicaji obiskali 9 letnico, se prej pa upikojeno uciteljico klavirja a bo zdaj sli terba fuknjena?
mamka Miška, 10.09.2025 ob 17:57
Ta babica je peljala otroka lulat ob ograjo vrtca. Samo to še manjka, da bi se ene 2 psa zraven podelala.
Nisem za represijo, ampak ti zakoni so že od nekdaj. Se spomnim kakih 25 let nazaj, ko je sin s sošolcem prišel zvečer ob 19.h z avtobusom domov in je ta fant šel opravit potrebo za grmovje. Ja ravno se je patrulja mimo pripeljala in je dobil kazen.
Res bizarno, ampak naše okolje ni smetišče in stranišče.
Glede igranja klavirja in instrumentov v večstanovanjskih naseljih pa raje ne bi.
Kako naj otrok napreduje, če ne vadi instrumenta?
Tudi ti zakoni imajo dolgo brado.
Nečak je imel v bloku pred leti enega malega psa. sosedi so jih prijavili več 10 x, da laja, ko je bil občasno sam doma. Prišli so policaji, trkali na vrata, zvonili in pes je bil takrat res sam doma, a je spal in se ni oglasil. policaji so prijavitelju napisali kar nekaj kazni. Psa so potem dali k svakinji in ta priden sosed, ki jih je prijavljal je dobil še nekaj kazni zaradi krive prijave. nečak je namreč na policijo javil, da pes ni več na tem naslovu.
ti si zaooji tvoje levicarske bande…zdaj pa razlizi baba kako 3 letnik s scanjem onesnazuje okolje opica levicarska….a vsi silni psi pa ne, pa ptice ki serjejo po tleh pa….kreteni levicarski
Julij Cezar, 10.09.2025 ob 18:01
da si ne bos kaj naredil malek….v kocevju so se redarji spravili z lucmi na 3 letnika ki je scal, ki jih je babica poslala v kurac ker sta debila je dobila kazen, povod je bilo scanje 3 letnika, a je zdaj jasno levicarska kuzla?v mb si olicaji obiskali 9 letnico, se prej pa upikojeno uciteljico klavirja a bo zdaj sli terba fuknjena?
Kako bo kaj šlo, ko pa ravno zrt teh fukjenih terb in terbov se sploh dopušča tako sranje.. škifi so sam orodje. Oblast je sam izložba,narod je pa zblaznel.
Ni bila devetletnica, temveč upokojena učiteljica klavirja. In tudi v Kočevju ni dobil kazni 3-letnik, temveč njegova skrbnica v tistem času (babica, če se ne motim). Ne da se strinjam, ampak ti samo razložim, da ne boš še naprej živel neveden.
Tvoja vednost je v zaostanku. Za upokojeno uciteljico klavirja je na vrsto prisla tudi 9-letna deklica, ker je vadila klavir. Je bilo v medijih, samo ti tega ne ves. In v Kocevju babica ne bi dobila kazni, ce 3-letnik ne bi lulal, cisto logicno, ampak tebi logike manjka. Me pa zanima, a se naj 3-letnik polula v hlace, ker pac nima kapacitete mehurja kot odrasli, da bi zdrzal do doma?
Ja, tukaj smo.
Ce malega otroka prime lulat, je drama, ce zalije travo.
Medtem, ko so mesta polna cuckov, ki serjejo povsod. Na travi, na plocnikih, na prehodih za pesce. Da o njihovem scanju ne govorim.
To pa lahko. Ne more kuzek cakat no.
Vzpon suhih vej, propad civilizacije.
Jebat ga, vsega lepega je enkrat konec.
Anonimno 6962, 10.09.2025 ob 18:40
Kar se janezek nauči to Janez zna in prav je, da se že od malega otroke nauči, da se ne ščije kjer ti paše. Osnovni bonton, ki ga ti seveda ne poznaš.
Ko sosed prijavi soseda za karkoli, policija mora prit in naredit zapisnik. Pika. Kaj se dogaja kasneje pa ti ne veš.
Točno tako. Zadnjič sem popenila, ko je nek fotr vštric s svojim nafukom scal ob fasado tik ob kuhinjskem oknu. 5 metrov stran pa lokal, kamor bi lahko oba šla scat.
In to ni edini primer in zanimivo, tistih 5 metrov ne zmorejo samo dedci in njihovi moški potomci. Hujš kot psi, ti večinoma vsaj po zelenici in drevesih ščijejo.
Naslednji bo zalit z vodo, pa naj se potem pizdi, kolikor hoče. Če bo kaj sikal nazaj, kot je to v navadi, bo dobil pa še dozo solzilca. Potem pa lahko sam Policijo kliče.
odgovor na Anonimno 6962, 10.09.2025 ob 19:11
Točno tako. Zadnjič sem popenila, ko je nek fotr vštric s svojim nafukom scal ob fasado tik ob kuhinjskem oknu. 5 metrov stran pa lokal, kamor bi lahko oba šla scat.
In to ni edini primer in zanimivo, tistih 5 metrov ne zmorejo samo dedci in njihovi moški potomci. Hujš kot psi, ti večinoma vsaj po zelenici in drevesih ščijejo.
Naslednji bo zalit z vodo, pa naj se potem pizdi, kolikor hoče. Če bo kaj sikal nazaj, kot je to v navadi, bo dobil pa še dozo solzilca. Potem pa lahko sam Policijo kliče.
Nafuk uporablja v pisanju edino pedofil čurek cesarjev. Torej samo s sabo noriš gravž?
Forum je zaprt za komentiranje.