v kocevju 3 letnik dobil kazen ker je scal na travniku v mariboru
modrivrag, 10.09.2025 ob 19:18
odgovor na Anonimno 6962, 10.09.2025 ob 19:11
Anonimno 6962, 10.09.2025 ob 18:40
Kar se janezek nauči to Janez zna in prav je, da se že od malega otroke nauči, da se ne ščije kjer ti paše. Osnovni bonton, ki ga ti seveda ne poznaš.
Ko sosed prijavi soseda za karkoli, policija mora prit in naredit zapisnik. Pika. Kaj se dogaja kasneje pa ti ne veš.
Točno tako. Zadnjič sem popenila, ko je nek fotr vštric s svojim nafukom scal ob fasado tik ob kuhinjskem oknu. 5 metrov stran pa lokal, kamor bi lahko oba šla scat.
In to ni edini primer in zanimivo, tistih 5 metrov ne zmorejo samo dedci in njihovi moški potomci. Hujš kot psi, ti večinoma vsaj po zelenici in drevesih ščijejo.
Naslednji bo zalit z vodo, pa naj se potem pizdi, kolikor hoče. Če bo kaj sikal nazaj, kot je to v navadi, bo dobil pa še dozo solzilca. Potem pa lahko sam Policijo kliče.
Nafuk uporablja v pisanju edino pedofil čurek cesarjev. Torej samo s sabo noriš gravž?
kk si ti pameten….pravi detektiv si, kje si se solal?udba?stasi?securitate?po moje si agent enverja hoxe , cce sodim po tvojih detektivskih sposobnostih hehe
Julij Cezar, 10.09.2025 ob 17:43
Vampire dance, 10.09.2025 ob 17:35
Julij Cezar, 10.09.2025 ob 17:02
policija na devetletnico ker je igrala klavir….hehe…bravo debili zdaj dte koncno dobili represijo ki ste ji.ploskali
Lažeš!
poglej si levičarsko seme hehe…a si si ze opomigel od vseh lazi debelega maljevca, zabitega meseca ter golobijeka…?14 dnj do specialista, 25000 stanovaj, dolgotrajns oskrba ki to ni in 11 novih davkov?
Aha, ko te razkrinkam, spremeniš temo in spet lažeš! Cuzar, Cuzar slabo ti gre!
Tole so redarji v Kočevju, Sedaj se pa zmente, kateri je ta kreten:
..https://www.kocevje.si/objave/230
Erik Klepac
05 917 92 04
Občinski redar – vodja skupine
Matej Mihelič
05 91 06 793
Občinski redar
Robert Volf
05 91 06 793
občinski redar
Eva Grasselli
05 91 06 793
občinska redarka
Janja Ivanović
občinska redarka
Bahrudin Jusić
občinski redar
Budale debilne zagovarjajo neke denarne kazni za scanje v naravi, ki so ovrednotene kar po iluziji. Nobene dejanske škode pa je kar dolg-globa-kazen ovrednotena z nekimi evri, ki ne rastejo na drevju, kot posledica neke storjene škode, ki je sploh ni.
Če pa se zgodi, da kdo dokaže dejansko škodo državnim banditom,da so jo ti njemu storili in se niso zmogli izogniti dokazu samemu pa odškodnino, škodo plača kao država, kar pomeni, da jo spet plačajo ljudje v bistvu sami sebi.
ZBUDITE SE ČLOVEŠKA DRHAL ZBLOJENA, DA NE BOSTE VEČ HUDIČEV NAROD
Darko732, 10.09.2025 ob 20:14
Budale debilne zagovarjajo neke denarne kazni za scanje v naravi, ki so ovrednotene kar po iluziji. Nobene dejanske škode pa je kar dolg-globa-kazen ovrednotena z nekimi evri, ki ne rastejo na drevju, kot posledica neke storjene škode, ki je sploh ni.
Če pa se zgodi, da kdo dokaže dejansko škodo državnim banditom,da so jo ti njemu storili in se niso zmogli izogniti dokazu samemu pa odškodnino, škodo plača kao država, kar pomeni, da jo spet plačajo ljudje v bistvu sami sebi.
ZBUDITE SE ČLOVEŠKA DRHAL ZBLOJENA, DA NE BOSTE VEČ HUDIČEV NAROD
Mislim, da bi tudi ti pisano gledal, če bi kdo hodil lulati in driskati pred tvojo hišo.
Plavi, 10.09.2025 ob 20:51
Mestni redarji, so v glavnem kreteni, enako velja za policiste, in varnostnike! Čast izjemam, vendar jih moraš iskati s svečo ob 12 uri dopoldne. Resnica boli, vendar je vseeno resnica! Pametnemu popolnoma dovolj!
Dobrih policajev ni. Tako da v tem ni izjem. Izjeme so le v tistem, da sem in tja storijo kako dobro delo.
Kajti ne more biti človek plačanec in služiti hudičevi oblasti ter se pri tem pokazati kot dobra izjema.
Če si se odločil biti zločinec za zločinsko oblast potem si zločinec in ne izjema. Izjema si v primeru le, da prenehaš to početi in hudičevi oblasti ne služiš več. Tak človek pa potem je izjema ampak ni več policist ampak možno le bivši policist.
In to v Kočevju, 10.09.2025 ob 22:34
In to v Kočevju, kjer ciganske mafije nihče ne upa niti pogledati postrani, kaj šele, da bi katerega doletela kazen. Luzersko zmene v uniformi redarja, ki drugega šihta itak ni sposoben opravljati, pa se upa spravljati na babico z vnučkom.
Saj rome pa ne bo šel preganjat kam lulajo, ker ga bodo namlatil. Na ženske in otroke se vsak egocentričen vzvišen debil gnusno upa spravljat ter izkazovat svojo namišljeno oblast, lažno avtoriteto nad njimi.
A tisti ki napadate triletnika, ki se je polulal na travi, vi to resno? In redar, ki je zaradi tega napisal babici kazen 100€. Sram je lahko vse, ki se zgrazate nad triletnikom in sram je lahko redarja. Sv etujem jim, da se malo zapeljejo med cigane in tam preverijo, kako oni opravljajo potrebo. In njihovemu sefu, da se nauci pravilne slovenscine, ce se ze pojavlja v medijih. V glavnem, dno od dna.
jaz158, 11.09.2025 ob 10:03
Flipflop
Migrantu lahko vzames svobodo, vsaj to ima in s tem bi lahko tudi take ki jim ni kaj vzeti, dopovedali kako se obnasati v skupini, kjer vsak nekaj da in dobi – posteno. Ne pa da so oni privilegirani, ker jim ni “kaj vzeti”. Samo vzgajamo razvajen folk…
Poskušamo že vsaj 100 let z Romi, pa ne gre. Jugo policija jih je vsake toliko premlatila, da so se vsaj bali. Danes jim ne moremo nič, vsake toliko najhujše primerke za kakšno leto sedet, to je pa tudi vse. Kazni, ki jih dobivajo, od redarjev do policije, mečejo v kanto.
MagdalenaB, 10.09.2025 ob 22:57
A tisti ki napadate triletnika, ki se je polulal na travi, vi to resno? In redar, ki je zaradi tega napisal babici kazen 100€. Sram je lahko vse, ki se zgrazate nad triletnikom in sram je lahko redarja. Sv etujem jim, da se malo zapeljejo med cigane in tam preverijo, kako oni opravljajo potrebo. In njihovemu sefu, da se nauci pravilne slovenscine, ce se ze pojavlja v medijih. V glavnem, dno od dna.
Glej, to da nekdo drug ne pozna osnovnega bontona še ni razlog, da ga tudi tebi ni treba, okej?
Babici kazni ne bo treba plačat, je župan Kočevja to že javno povedal, je pa tole odlična priložnost, da se ljudje nad sabo zamislijo, kje in kako opravljajo svoje potrebe. Če moški stopi ob drevo in opravi potrebo je to čist okej ane? Kaj če bi ženske to počele v enaki meri kot moški? Kakšno zgražanje bi brali potem? Ja, v resnici je to čist ista situacija, ampak percepcija je druga.
In ko greste čez kak podhod ali ozko ulico, kjer vse smrdi po urinu. Vas ne moti? Mene zelo! In pravilno je, da se to sankcionira. Očitno so kazni še prenizke, če je folk še vedno pripravljen to počet.
Forum je zaprt za komentiranje.