Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako najti žensko, ki si ne želi otrok (vsaj ne kmalu)

Kako najti žensko, ki si ne želi otrok (vsaj ne kmalu)

Pozdravljeni,

zanima me, če ima kdo kakšen nasvet, kako bi si lahko našel žensko, ki si ne želi, ali vsaj ne želi v naslednjih 5-10 letih imeti otrok. Star sem 31 let in so moji pogledi glede otrok pač taki. Z vsemi puncami moje starosti se nekako ne ujamemo glede tega. Bi si pa želel punco približno svoje starosti, mogoče le malo mlajšo.

Hvala.

V vrtcu ali v osnovni šoli, tam je takih punc na pretek. Sam mislim, da boš imel probleme z organi pregona 🙂

To pa lepo, da se najde kak tak moški. Jaz imam obraten problem. Naletim pretežno na moške, ki hočejo čimprej otroke.
Kje se nas da najti? Jezikovni tečaji, razni drugi tečaji, kulturne prireditve, kolesarjenje, tek, gore, drugi športi, športni tečaji, športna vadba, plesni tečaji, potovanja, spletni portali.

Saj sem napisal, da si želim približno svoje starosti. Veliko mlajše me ne zanimajo.

Miha, upoštevaj moj nasvet. Na aktivnostih, ki jih naštevam, so pretežno ženske.
Na spletnih portalih pa imaš tudi veliko možnosti, če malce izstopiš iz klavernega povprečja.


Ker si se registriral, boš dobil lahko tud ponudbe..
Drugače pa… tokrat zares 🙂 univerzalnega navodila, kje in kako najti žensko enostavno NI. Hodi okrog z odprtimi očmi in če ti dosedanje poti niso prinesle željenega je edini možni nasvet… zamenjaj poti 🙂

Ti pa si en komplikator. Normalno, da si ženske pri 30-ih želijo otroke. kdaj pa naj si jih želijo, pri 40?

Odgovor na tvojo dilemo je enostaven, najdi si eno, ki je dovolj mlada in če ima vleiko časa glede tega.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Poučujem dva tuja jezika – tečaji za odrasle. Pretežno 85-90% udeležencev tečajev so ženske. Pri jezikih se seveda pogovarjamo o sebi. Ponavadi se izkaže, da so moški udeleženci vsi poročeni. Med ženskami pa dosti samskih.
Sem tudi turistična vodnica, predvsem enodnevni izleti, pridejo ali pari ali same ženske.
Tako, da pridi na take zadeve in boš samski moški med kupom žensk.

Daleč od tega, da bi si vse želele otroke. Jaz imam ravno obratne probleme. Da naletim le na moške, ki jih hočejo imet, jaz jih pa ne želim imet.

oooo kako bajno se sliši 🙂

Meni se prav nič bajno ne sliši :(. Jaz bi raje videla obratno. Polno samskih moških, ne pa kup samskih žensk in par parov. Ampak, če bi bila moški, bi pa letela na take tečaje in izlete.

Hvala za nasvete. Bom res poskusil kakšen jezikovni tečaj ali kaj podobnega. To se sliši kar dobro.

Drugače pa bom še enkrat (tretjič) napisal, da si mlajše ženske ne želim. Upam, da ne bo spet kdo tega napisal. Meni se to ne zdi tak problem, da ima ženska malo kasneje otroke… mogoče je z ženske strani stvar drugačna..

Obratno? A polno samskih moških? A zase? 🙂 Ker ne vem v čem je finta.. samske ženske ali samski moški.. kakšna je razlika?

Ja, seveda je razlika. Mene samo samski moški zanimajo, ženske pa prav nič :). Tebi je vseeno ali je M ali Ž?
V veselje bi mi bilo, če bi imela na tečajih potencialne kandidate ali pa na izletih :).

Kake imaš pa hobije, kaj počneš v prostem času? Si probal na spletu?

Na spletu sem malo pogledal, ampak je povsod isto. Skoraj z vsemi ženskami, ki sem se pogovarjal, si želijo v dokaj kratkem družino. Saj to je verjetno normalno, ampak to pač ni to, kar si bi jaz želel. Pomoje, da odnosi ne morejo delat, če se v čem takem ne strinjaš.

Drugače imam nekaj hobijev, ampak ni blo sreče z njimi. Ta jezikovni tečaj se mi zdi zanimiva ideja. Hvala za to!

probaj v vesolju, če jih na Zemlji ne najdeš … tam je večje prostranstvo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Če dobiš cca. 8 let mlajšo punco bo stara 23 let in ta bo imela dovolj časa še razmišljati o otroku, hkrati pa je dovolj stara, da ni premlada.

Na spletu imaš to dosti enostavno.
Za razliko od velike večine uporabnikov si izpolni profil. Napiši opis, v glavnem ne pustiit praznega profila. Tu boš močno izstopil. Nekateri portali imajo možnost, da označiš, da ne želiš otrok. To označi. Potem pa poišči ženske in klikaj tiste, ki si tudi ne želijo otrok.
Če boš imel profil, ki ne bo prazen, verjemi, da boš prej pritegnil ženske. Ženske smo naveličane tipov s praznimi profili.
Seveda pa ne potem težit :). Meni se normalno pa kaj več kot tri besede.

Itak da je vseeno ja…

če bi bli samski dedi na izletu z mano bi ga pili in žurirali ter se zajebavali če pa samske ženske pa bi jih žical pa polagal….

Tak da ja…. za moškega je oboje dobro… odvisno samo kdaj kaj paše…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

To sem malo že preizkusil. Vglavnem se v drugih stvareh nekako ne ujamemo. Res pa je, da nisem bil na prav veliko portalih. Mogoče bi blo tudi dobro, da se prijavim na čim več portalov. Bom poskusil.

Ali misliš, da je dobra ideja, da prav v opis napišeš, da si ne želiš kmalu otrok. Meni se to zdi malo čudno? Kako izgleda iz ženskega stališča? Res nimam občutka.

V profilih imaš ponavadi rubriko glede otrok pač obkljukaš, da si jih ne želiš.
Lahko pa seveda tudi v opisu navedeš točno kaj želiš in česa ne.
Sicer je pa ponavadi tako, da moški klikajo ženske prvi in jim prvi pišejo. Pišeš pač tistim, ki imajo obkljukano, da ne želijo otrok.

Sicer imaš prav ampak moram rečt da ni nujno da si želijo pa pri 30+ avtomatsko VSE ženske otroka…

večina pa res…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Moški, ki ne teži, da bi imel otroke, je prava osvežitev. Zato miha, kar pogumno. Samo, da ne boš potem pri 45ih težil 30letnicam, da hočeš otroka. To jenamreč pogost pojav pri moških.

navali na kakšno samico s froclo starosti 10+… čez 10 let pa na frocli narediš otroka

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close