Vsaka ženska je lahko lepa
Sori sadni samo enim ne pomaga niti VES MAKE UP NA TEM PLANETU!
[img]http://www.forkparty.com/wp-content/uploads/2012/04/seriously-ugly-women-20.jpg[/img]
[img]http://www.forkparty.com/wp-content/uploads/2012/04/seriously-ugly-women-20.jpg[/img]
[img]http://www.theblaze.com/wp-content/uploads/2012/05/Screen-shot-2012-05-15-at-6.05.43-PM.png[/img]
Točno. Taprav dec pa to lahko doseže. ;)))[/quote]
Daj ne streljaj takih, da se bodo zdaj vsi nepravi šli učit photoshop do tiste meje, da bodo še to znali. :))
Točno. Taprav dec pa to lahko doseže. ;)))[/quote]
Daj ne streljaj takih, da se bodo zdaj vsi nepravi šli učit photoshop do tiste meje, da bodo še to znali. :))[/quote]
Zakaj no?! :))) Naj si ustvarijo svojo idelano žensko in naj uživajo v njej. A ne privoščiš? :)))
in verjetja, da znanci, kolegi, … MON_ovci seksajo 24/7 ☺[/quote]
Na svetu vsako sekundo umre vsaj 100 ljudi.. pa sem prepričan da tega ne opaziš, ker ne cepajo kot muhe okrog tebe. Tako je tudi s tem MON-sexom :)[/quote]
ti ne objavljajo svojih domišljij ☺
Daj ne streljaj takih, da se bodo zdaj vsi nepravi šli učit photoshop do tiste meje, da bodo še to znali. :))[/quote]
Zakaj no?! :))) Naj si ustvarijo svojo idelano žensko in naj uživajo v njej. A ne privoščiš? :)))[/quote]
Ah, saj imaš prav. Sem sklepal po sebi, pa sem jim želel ta pravo. 🙂
Razen Milka krave, ona blesti v soju žarometov…:)
Sicer pa vsaka ženska je lahko lepa, če se tako počuti….in kot taka slej, ko prej naleti na dvojino…za vsako metlo najde se štil…[/quote]
Ja, bolj drži to, da je pomembno kaj odseva in najde še svojo drugo grdo polovico:). Joke:)). Vsake oči imajo svojega malarja. Niso vse ženske lepe za vse.
Očitno nekateri ne premorejo niti pol odstotka 100% inteligence.
Nos ni nič ožji na “photoshop” sliki za razliko od “realnega stanja”. Nos je popolnoma enak. Je pa res, da je OPTIČNO ožji. Zakaj, ker na prvi sliki je koža mastna in zakriva “robove” oz. čiste linije obraza, medtem, ko mastno oz. svetlečo kožo zapudraš, postane vse jasno razločno. Tamo kot pri avtomobilu, ali ga pobarvaš na mat ali na lesk, v obeh primerih bo avto na odtenke različen, kljub enakim linijam.
Ne vem, zakaj je potrebno to razlagat. Ali res folk ne razume in ne opazi tega?
No, ni čudno, da je tako tudi v politiki. Take stvari se jasno izražajo in odražajo na skoraj ali na popolnoma vseh področjih.
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://www4.slikomat.com/13/1003/lc5-138073.png[/img]