Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Vsaka ženska je lahko lepa

Vsaka ženska je lahko lepa

Saj ta ženska niti na prvi sliki ni grda. Mal se kislo drži, tudi fotka ni najbolj posrečena, je slikana pod zelo čudnim kotom, tako da je spodnji del obraza v primerjavi s čelom in očmi manjši oziroma ni sorazmeren. Slaba fotka. Zgleda da so izbrali najslabšo možno fotko. Neke frizure nima, ima pač pegice, ampak drugače je pa ok. Tud ustnice ima iste oblike kot na sliki z makeupom, obrvi prav tako. Ni grda, nasmešek na obrazu bi jo pa še bolj polepšal kot makeup.

Saj ta ženska niti na prvi sliki ni grda. Mal se kislo drži, tudi fotka ni najbolj posrečena, je slikana pod zelo čudnim kotom, tako da je spodnji del obraza v primerjavi s čelom in očmi manjši oziroma ni sorazmeren. Slaba fotka. Zgleda da so izbrali najslabšo možno fotko. Neke frizure nima, ima pač pegice, ampak drugače je pa ok. Tud ustnice ima iste oblike kot na sliki z makeupom, obrvi prav tako. Ni grda, nasmešek na obrazu bi jo pa še bolj polepšal kot makeup.[/quote]

So pa kriteriji precej nizki ali kako?

[img]http://m.fanpix.net/p18805400/tawny-kitaen/p2310[/img]

http://m.fanpix.net/p18805400/tawny-kitaen/p2310

Saj ta ženska niti na prvi sliki ni grda. Mal se kislo drži, tudi fotka ni najbolj posrečena, je slikana pod zelo čudnim kotom, tako da je spodnji del obraza v primerjavi s čelom in očmi manjši oziroma ni sorazmeren. Slaba fotka. Zgleda da so izbrali najslabšo možno fotko. Neke frizure nima, ima pač pegice, ampak drugače je pa ok. Tud ustnice ima iste oblike kot na sliki z makeupom, obrvi prav tako. Ni grda, nasmešek na obrazu bi jo pa še bolj polepšal kot makeup.[/quote]

So pa kriteriji precej nizki ali kako?

[img]http://m.fanpix.net/p18805400/tawny-kitaen/p2310[/img][/quote]

Kriteriji za?

Ni neka lepotica, grdoba pa prav tako ne. Ne na prvi ne na drugi sliki.

Vsaka ženska se lahko potrudi, da ne izpade kot pošast:). Nekaterim pa to očitno paše, da ne veš ali je še sredi svoje kopalnice ali se ji res nekaj dogaja v glavi.

Ma te before/after fotke so vedno takšne, da res izpade kot da je bila ženska pred neko stilsko preobrazbo, makeupom, hujšanjem, … res ena pošast.

v Goldfish & Bikini_
vidve bosta lepi šele kot pepel v žari

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Pejd spat, pozno je že. Bo jutri boljše, boš videl.

Pejd spat, pozno je že. Bo jutri boljše, boš videl.[/quote]
a boš že pokopana ☺♥

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ej, a nisi ti imel pred časom “razpis”?:) Nisi objavil rezultatov:).[/quote]

Ej, rezultati se niso znani. Kako pa to, da nisem dobil tvoje prijave? : ))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw


količina alkohola moške ne naredi nič lepše, isto premal seksa …
tvoja je verjetn kt barbika, boš reku
še aperitiva ji ne prvoščiš

deci sam to gledate, mejk up na debelo, da vam da v vse lukne in požira spermo …

lepota se ne mer sam z mejkupom …[/quote]

Dobesedno.. moja je Barby 🙂

Ej, a nisi ti imel pred časom “razpis”?:) Nisi objavil rezultatov:).[/quote]

Ej, rezultati se niso znani. Kako pa to, da nisem dobil tvoje prijave? : ))[/quote]

Že od nekdaj me ne zanimajo klasični razpisi, raje preko vez:)).

Ahahaha GF si me pa nasmejala 😀 😀

Dobro ti kaže. Cestitam : )

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Piška, ne pametuj. Na drugi sliki izgleda kot lutka v izložbi – plastično.

Ožji ni. Druga slika je samo drugače fotografirana. Tudi glava je “manjša” kot na prvi.

Ah Piška, Rusinje in Ukrajinke so pa ja ta boljše babe (bi rekli mnogi moški:-) Sicer se pa strinjam, glede nenasmeška in kislega, depresivnega obraza obraza obraza res sliči na Rusinje, saj so tam skoraj vse take – tečne in zagrenjene. Po obraznih potezah in glede na pegice me pa bolj spominja na Angležinje. Bi rekla, da je od tam, ali pa iz Irske.

Strinjam se, da je slika ista. Obraz je vidno zasenčen z bronzerjem in to ga zoži. Prav tako mastna svetleča koža na prvi sliki poveča obraz, na drugi sliki pa je optično zožan.

Ah Piška, Rusinje in Ukrajinke so pa ja ta boljše babe (bi rekli mnogi moški:-) Sicer se pa strinjam, glede nenasmeška in kislega, depresivnega obraza obraza obraza res sliči na Rusinje, saj so tam skoraj vse take – tečne in zagrenjene. Po obraznih potezah in glede na pegice me pa bolj spominja na Angležinje. Bi rekla, da je od tam, ali pa iz Irske.

Strinjam se, da je slika ista. Obraz je vidno zasenčen z bronzerjem in to ga zoži. Prav tako mastna svetleča koža na prvi sliki poveča obraz, na drugi sliki pa je optično zožan.[/quote]

Aja, določene nacije izdajajo “depresivne” obrazne poteze!?? 🙂 Tudi Hitler je opažal pri Judih določene obrazne anomalije oz. razlike v primerjavi z Arijci. 🙂 Punce, če bi bile zadovoljne s svojo “pojavo” brez priveskov, ki jim pravimo kompleksi z zunanjim izgledom, ne bi bile nevoščljive zunanji podobi Vzhodnjakinj, ki zelo visoko kotirajo pri moških, kakor tudi bi bila vaš seksizem in zavist povsem odveč :)))

Pa poglejmo nekaj takih “depresivnic”, ki povzorčijo, da se moški jeziki stegujejo do tal :)))

http://doblelol.com/uploads/18/funny-monologues-movies.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-EPj6VnVeav8/TpyA9ZhQvBI/AAAAAAAAYiE/OA6l9hdRpxQ/s400/Sexy-Olga-Fonda-Real-Steel-2011.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_gMYBnCrpG4Y/THEP-C8cJxI/AAAAAAAAACA/-ft-w1fMkZg/s1600/miss_ukraine_2008_ukrainian_girls_06.jpg
http://thechive.files.wordpress.com/2010/11/sexy-russian-women-29.jpg
http://www.rbrides.com/russian-brides-journal/images/russian-brides-to-date.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-csDHF0aijrc/ULRBbeAWlbI/AAAAAAAADgg/NvRJraO_FLQ/s1600/ukrainian-football-girls+euro+2012+sexy+sporter.jpg

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjazko spet veselo drka na internet fotomodele. Poročeni moški, ki se slinijo po lepših puncah, kot je njihova draga. Res ste srečni v vašem zakonu, ni kaj.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni, ti bi mi lahko zrihtal tudi kakšne študentke? :))) Jaz nimam takšnih bicepsov in šarma kot ti, ki še posebej prihaja do izraza na forumu, da bi jih pritegnil. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjazko, ti lepiš slike fotomodelov. Moral bi malo pokukati izpred računalnika pa iti na morje, kjer je mnogo Rusinj pa bi videl, da so daleč od tega, kot jih prikazujejo mediji. Zagrenjene in vzvišene so, njihov (povprečen) zunanj videz je še najmanj problematičen. Res pa je, da si domišljajo, da so lepe in da zaničujejo vse okoli sebe.

Vprašaj za oceno moške! :))) Vzhodnjakinje so znane po svoji lepoti in priljubljene med moškimi.
Slovanke so sploh lepe ženske, od Rusinj, Poljakinj, Čehinj, Hrvatic in seveda tudi Slovenk. 🙂

Ti si sedaj definirala zgolj svoj manjvrednostni kompleks (glej masten tisk), kako se počutiš, primerjavši s temi ženskami, torej inferiorno, v senci, manj lepo, zapostavljeno, nezaželjeno s strani moških, nadevši jim omalovaževalne pridevnike (povprečne, zagrenjene, kisle…). Skratka, klasika pri (nesamozavestnih) ženskah, ki imajo lepotne komplekse: zavist in nevoščljivost. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Vprašaj za oceno moške! :))) Vzhodnjakinje so znane po svoji lepoti in priljubljene med moškimi.
Slovanke so sploh lepe ženske, od Rusinj, Poljakinj, Čehinj, Hrvatic in seveda tudi Slovenk. 🙂

Ti si sedaj definirala zgolj svoj manjvrednostni kompleks (glej masten tisk), kako se počutiš, primerjavši s temi ženskami, torej inferiorno, v senci, manj lepo, zapostavljeno, nezaželjeno s strani moških, nadevši jim omalovaževalne pridevnike (povprečne, zagrenjene, kisle…). Skratka, klasika pri (nesamozavestnih) ženskah, ki imajo lepotne komplekse: zavist in nevoščljivost. ;)[/quote]

Bah….. v vsaki naciji in rasi so LEPE ženske in tiste manj lepe in grde….

Ampak na žalost so vzhodnjakinje bolj tako tako… pri meni imajo minus predvsem zaradi preveč bele kože 😉 pa blondinke mi tudi niso kaj preveč pri srcu… tak da ja…. najhujša pa je kombinacija ful belopolte ženske ki je za povrh še blont….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Uh, koliko pogojev, ker ti verjetno izgledaš kot Brad Pitt v 30-tih? 😀
Verjetno se Ptujčanke pulijo zate: “Jaz ga nočem, ti ga imej.” :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Uh, koliko pogojev, ker ti verjetno izgledaš kot Brad Pitt v 30-tih? 😀
Verjetno se Ptujčanke pulijo zate: “Jaz ga nočem, ti ga imej.” :)))[/quote]

Na matjazko brez pogojev… slika tvoje

[img]http://www.grimmemennesker.dk/data/media/2/1ug.jpg[/img]

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Uh, koliko pogojev, ker ti verjetno izgledaš kot Brad Pitt v 30-tih? 😀
Verjetno se Ptujčanke pulijo zate: “Jaz ga nočem, ti ga imej.” :)))[/quote]

Na matjazko brez pogojev… slika tvoje

[img]http://www.grimmemennesker.dk/data/media/2/1ug.jpg[/img][/quote]

Tvoja sestra ni slaba, temnopolta, kakršne se tebi všeč, edino mogoče kakšna kilca preveč. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close