Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ocene moških in žensk

Ocene moških in žensk

Spodaj Matkič piše o ocenah moških in žensk. Pa kako ženska z oceno 5 išče moškega z 9.
Mene pa zanima kakšen je moški/ženska za oceno 5, se pravi neko povprečje, kakšen za recimo 8, kakšen za 10?
Kateri so kriteriji?

Moški št. 8 do 9, mora nuditi partnerki predvsem lagodje.

Lagodje? V kakem smislu?

Zmešani ste:).


Kolk je to povedano z oceno? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


5: DoSadni
6: Matkić
7: Spider, On_, Robi
8: Marko, Seba111
9: Paco, EnTip
10+ NM-3w

vsem jasno??!

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

NM, kdo pa dobi ocene 1-4?

Sorry Marko, ker mešam teme,ampak spodnji komentar mi je res dober.


Kolk je to povedano z oceno? :))[/quote]

-3:)


je že starra rersnica, da kdor zna (dobiti recimo žensko) naredi, kdor ne zna pa kritizira( oz, postavlja kriterije, )….


5: DoSadni
6: Matkić
7: Spider, On_, Robi
8: Marko, Seba111
9: Paco, EnTip
10+ NM-3w

vsem jasno??![/quote]
Zmenen!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Mislim si, na kaj pikiraš:). Tisto tudi:)

Lagodje smatram, da je življenju v delu in prostem času brez skrbi, skratka moški mora zaslužiti primerno in dovolj.

Mislim si, na kaj pikiraš:). Tisto tudi:)

Lagodje smatram, da je življenju v delu in prostem času brez skrbi, skratka moški mora zaslužiti primerno in dovolj.[/quote]
človek, ki se obrememjuje z zaslužkom ne more biti brez srbi, enako ne ženska, ki si dobi moškega , da ji nudi lagodje…..ti ljudje so elo obremnjeni, s sabo , denarjem in okolico…

Prejšnji, pri tvojem komentarju se Markov komentar najbolje izkaže :).
Ti misliš, da je bogat moški visoko ocenjen, amapk tudi tak s povprečno plačo lahko dobi čisto 10ko. To je pa ženski vidik.
Z mojega vidika in vidika marsikatere ženske lahko nek moški s povprečno ali celo manj kot povprečno slovensko plačo dobi čisto 10ko.
Moškega nimam zaradi denarja, denar lahko sama zaslužim.


5: DoSadni
6: Matkić
7: Spider, On_, Robi
8: Marko, Seba111
9: Paco, EnTip
10+ NM-3w

vsem jasno??![/quote]

kot beli dan 🙂

Mislim si, na kaj pikiraš:). Tisto tudi:)

Lagodje smatram, da je življenju v delu in prostem času brez skrbi, skratka moški mora zaslužiti primerno in dovolj.[/quote]
človek, ki se obrememjuje z zaslužkom ne more biti brez srbi, enako ne ženska, ki si dobi moškega , da ji nudi lagodje…..ti ljudje so elo obremnjeni, s sabo , denarjem in okolico…[/quote]

Zanimiva logika in kje si jo našel v zapisanih stavkih?

Kaj te muči Martin?


človek, ki se obrememjuje z zaslužkom ne more biti brez srbi, enako ne ženska, ki si dobi moškega , da ji nudi lagodje…..ti ljudje so elo obremnjeni, s sabo , denarjem in okolico…[/quote]

Zanimiva logika in kje si jo našel v zapisanih stavkih?

Kaj te muči Martin?[/quote]
….s tem , da enačiš lagodno življenje ženske (ali moškega) z njegovim zaslužkom….in kaj zdaj tebe muči Anton?


5: DoSadni
6: Matkić
7: Spider, On_, Robi
8: Marko, Seba111
9: Paco, EnTip
10+ NM-3w

vsem jasno??![/quote]

Hhahaha NM3W a osmico si mi dal 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Mi smo včasih ocenjevali videz žensk na nasledni način:

1 – zelo grda ( za pustiti pri miru, brez besed odidi mimo )

2 – grda ( za pustiti pri miru, lahko jo pozdraviš a odhiti dalje )

3 – solidna ( ena srednja reč ni bogvekaj, primerna za v posteljo če ima dober karakter tudi za resno vezo )

4 – lepa ( lepotica, primerna za resno vezo za daljše obdobje,)

5 – extra lepa ( zelo zelo lepa ženska pri katerim moškim izpadejo oči, sexy, privlačna, karakterno u redu )

Lestvica je primerna bolj za hec kot za kakšno resno uporabo v praxi :))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw


5: DoSadni
6: Matkić
7: Spider, On_, Robi
8: Marko, Seba111
9: Paco, EnTip
10+ NM-3w

vsem jasno??![/quote]
Če 10 pomeni najslabše, potem je ta lestvica čist proper.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

o škartu, mrtvih, pohabljenih … se ne razpravlja javno ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Za moške bi bilo že OK, če se jih ocenjuje od 1 -10, za ocenjevanje žensk bi pa bilo bolje, če se lestvica povzame po številkah košaric.

Pa povej bolj podrobno, soba111, kaj je zate lepota?

je to roža,
ki cveti,
mogoče,
usahli cvet.


košaric? ki so jih dale, dobile? kok košaric lahk nakupijo s svojo plačo? ali imaš v msilih št.praznega prostora, ki ga lahko zapolnijo če se izprsijo?

kako pa naj ocenim kakšno z majhnimi joški in dobro ritjo pa čudovitimi bedrci ??

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close