Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Primerjava

Primerjava

Tocno se ve kaj nas moske pri zenskah privlaci. Poleg obraza lepe noge, zadnjica, velike prsi. Privlaci nas ce je oblecena (cim manj) v seksi oblacila ipd. Nekaj je mogoce tudi drznost, osebnost, smeh in kako se pogovarja. Prevladuje pa predvsem omenjena zunanjost.

Kaj bi bilo primerljivo s priclacnostjo moskega pri zenski? Kaj je tisto pri moskem, ki zensko podobno obnori, kakor zenska moskega z svojo zunanjostjo in primernim oblacenjem.

Težko določljivo v smislu posploševanja, da bi lahko napisala v imenu vseh žensk, vendar lahko izpostavim nekaj atributov zaradi katerih pri meni postane nasprotni spol opažen: višina, globok glas, močne roke, majhna toda čvrsta ritka, smisel za humor, stabilnost, športnik, da ni kadilec ali alkoholik oz da nekaj na svoje zdravje, lepe poteze obraza, lep nasmeh, da dobro diši, se zna obleči in vesti situaciji primerno, spontanost, pa še kaj bi se našlo…najbolj kar me odbije pa je prepotentnost, obnašanje v stilu jaz vse vem, vse poznam, vse obvladam, nihče mi more nič, da ni urejen…skratka zanemarjen od zunaj in od znotraj :/

Jaz sem danes na sprehodu videla enega fejst tipa, nekaj takega, kar ne vidiš pogosto v naših krajih. On je tekel in že na prvi pogled se vidi, da je športnik, ker ima izklesano postavo (visok, temnolas, brez grama sala). Celo eno tetovažo je imel na hrbtu, ki me (zanimivo) sploh ni motila. Ampak, saj veste kako je pri tako čednih moških – imajo preveč oboževalk…..:))) No, ker si samo za vizualno vprašal. Ljubljančani se lahko skrijejo, tale je bil en fejst Gorenjec. :))

uff..zanimivo temo si odprl.

Tudi sama bom argumenrirala le subjektivno..

Dragi moji moški evo,srajca..srajca torej! Ja nič tko bedasto buljiti v ekran,všeč mi je če ima moški oblečeno dišečo srajco..:)
K temu spadajo še jeans hlače,nekoliko “sprane” mečkeno telirane in seveda žilnate roke..da! Ko se mu pri kratkih rokavih opazijo nabrekle žilce,ter močnejši prstki..

ufff madonca,priznam da sem že preživela krizo srednjih let..Komaj zbežala skušnjavi omenjenega profila,vendar to ni vse…Ne maram posesivnosti,kljub temu če ima srajčko haha…

Skratka,malo za šalo malo za res,tko je kot je:)))

[sup]sej lohk podtaknem še eno vprašanjce, anedede ☺[/sup]
kako ocenite, da je moški ploden

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ne bom pa oporekala da mi tudi ženske niso všeč.Torej,primerjava je moški ženska.Jaz “pičim”mimo pravil,teh prav ne maram:)

Všeč so mi pri ženski izraziti boki..ozek pas in dolge nogice.Obraz ni tko pomemben.Rada ima lepo telo,pa naj bo moško ali žensko:)))

pa lepo popoldne želim.

kaj me briga:)


Zanimivo..Moja tudi obožuje moje žilnate roke. 🙂
Čeprav prej sploh nisem vedel tega, da ženski tako veliko pomenijo roke.


Zanimivo..Moja tudi obožuje moje žilnate roke. 🙂
Čeprav prej sploh nisem vedel tega, da ženski tako veliko pomenijo roke.[/quote]

Čudno, v resnici so bolj pomembni prsti pri moškem – hiromantija (hiromantika). Iz rok se ne da napovedati samo prihodnosti, ampak se iz oblike dlani, prstov da ugotoviti tudi značaj osebe, prednosti in slabosti. :)) Moški, ki imajo dolge in vitke prste, so baje zelo čustveni, intuitivni.

Paa ne me vprašat zakaj..ker poojma nimam:) Ne vem.Noro so mi všeč.

Morda vseeno poudarim nekaj prispodob ob mojem “gledanju” le teh..nabreklost:)) morda varnost..morda delovne navade..morda ejh..sexi skratka.Ne vem.

Moški, ki imajo dolge in vitke prste, so baje zelo čustveni, intuitivni.

Ta profil me ne privlači.


Zanimivo..Moja tudi obožuje moje žilnate roke. 🙂
Čeprav prej sploh nisem vedel tega, da ženski tako veliko pomenijo roke.[/quote]

Čudno, v resnici so bolj pomembni prsti pri moškem – hiromantija (hiromantika). Iz rok se ne da napovedati samo prihodnosti, ampak se iz oblike dlani, prstov da ugotoviti tudi značaj osebe, prednosti in slabosti. :)) Moški, ki imajo dolge in vitke prste, so baje zelo čustveni, intuitivni.[/quote]
Nimam dolgih in vitkih, prej krajše in primernejše še za kakšno fizično delo. 🙂

Ti znaš tudi iz črt prepoznati osebnost in prihodnost ?

Mislim da je vprašanje zate Antilopa.

Čudno, v resnici so bolj pomembni prsti pri moškem – hiromantija (hiromantika). Iz rok se ne da napovedati samo prihodnosti, ampak se iz oblike dlani, prstov da ugotoviti tudi značaj osebe, prednosti in slabosti. :)) Moški, ki imajo dolge in vitke prste, so baje zelo čustveni, intuitivni.[/quote]
Nimam dolgih in vitkih, prej krajše in primernejše še za kakšno fizično delo. 🙂

Ti znaš tudi iz črt prepoznati osebnost in prihodnost ?[/quote]

Na internetu dobiš pojasnila o obliki rok, za branje prihodnosti pa moraš imeti izkušnje. :)) Tega ne znam, ampak bojim se, da nas bo gospodarska situacija v državi prisilila, da se bomo naučili še kaj drugega za vsak slučaj. 🙂

Misonkka – tebi so všeč taki moški, ki znajo držati lopato, sekiro, motorno žago ipd. :)) Saj imaš prav, me ženske rabimo takega “konkretnega” moškega, ne neko princesko. :))

Bravo Antilopa.

Zadela si “vame”!

Častitam.

http://www.zurnal24.si/kaj-o-vas-pove-oblika-rok-clanek-154473

Moja roka je najbližja obliki – zemlja.

Ne boš verjela da sem tudi sama “prizemljena”””

Čudno, v resnici so bolj pomembni prsti pri moškem – hiromantija (hiromantika). Iz rok se ne da napovedati samo prihodnosti, ampak se iz oblike dlani, prstov da ugotoviti tudi značaj osebe, prednosti in slabosti. :)) Moški, ki imajo dolge in vitke prste, so baje zelo čustveni, intuitivni.[/quote]
Nimam dolgih in vitkih, prej krajše in primernejše še za kakšno fizično delo. 🙂

Ti znaš tudi iz črt prepoznati osebnost in prihodnost ?[/quote]

ti s tvojih 60 al 70 kil itak ne moreš met nič drugega kot vitkih prstov…

a se spet lažemo?

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Moja oblika rok je “ogenj”, če sklepam po članku iz Žurnala24….baje, da hodim prek trupel, ups 🙁


k vidm, da se na to mal spoznaš … kam pa pašejo moje šape, ki se prilegajo ženskemu teleščku.
posebej riti in joškom ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


k vidm, da se na to mal spoznaš … kam pa pašejo moje šape, ki se prilegajo ženskemu teleščku.
posebej riti in joškom ☺[/quote]

Če imaš “šape”, potem je zate ena konkretna ženska z oblinami, ker suhico bi lahko polomil. 🙂


k vidm, da se na to mal spoznaš … kam pa pašejo moje šape, ki se prilegajo ženskemu teleščku.
posebej riti in joškom ☺[/quote]

Če imaš “šape”, potem je zate ena konkretna ženska z oblinami, ker suhico bi lahko polomil. :)[/quote]
dve suhice bi pa prenesle ☺ … al se mrbit ponujaš pa ne znam med črkami brat ☻ ♥

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

hahaha ne moreš beliveti,da si me danes celo nasmejal.
Sedi 3.

Dobra NM-3W, dobra…hihihi.

Če imaš “šape”, potem je zate ena konkretna ženska z oblinami, ker suhico bi lahko polomil. :)[/quote]
dve suhice bi pa prenesle ☺ … al se mrbit ponujaš pa ne znam med črkami brat ☻ ♥[/quote]

NeMči, mislim da te daje dehidracija. Daj spij eno pivce. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close