Ej dorks..
..kaj vam pomagajo vaše čustveno bogate ( domnevne ) zveze, polne prilagajanja, kompromisov, kaj vam pomaga, če ste neskončno razumevajoči, pridni…če pa na netu še vedno bacate drkice na seksi videe????
Doma da draga, seveda draga…na ulici pa slin slin za prvo, ki normalno zgleda.
Uživajte poletje…luzers…in ne pozabite…
…teren za dokazovanje…da ste nekaj več…je tam zunaj…ne na forumu….tam zunaj…ker se dogaja življenje….no, vam verjetno ne.
Edini razlog je da v rovtah zmankalo ali elektrike ali interneta hahahaha
Morda pa je po X letih šel spoznat ta stare od Petre….
kdo bi vedo HAHA
Spider Želim ti lepo poletje upam da se slišimo proti koncu (tam spetembra)
jaz si bom tudi oddahnil od krščanarjev in podobnih pacientov!
Za vas ki vam je forum life pa ena lepa pesmica 😀
Srečno
Ps: enako želim tebi Sadni (kot Spiderju!)
Ne vem, zakaj moški ne bi smel več pogledati za dobro žensko, ko je v vezi ?
Če si nekateri tako predstavljate vezo, potem se mi spet postavlja vprašanje o tem, kdo je luzer ali copatar…:)[/quote]
Eno je, da pogledaš za njo, drugo pa da strmiš v njeno rit in se oblizuješ ob tem. Če ti uspe pridt tako, da ti je že vsaka tadruga huda in razmišljaš kako bi jo napičil, potem to pomeni samo eno, tvoja žena / partnerka je za en drek. Pa govorim iz izkušenj, ker meni se te stvari niso dogajale, ko sem bil v zvezi.
Ne vem, zakaj moški ne bi smel več pogledati za dobro žensko, ko je v vezi ?
Če si nekateri tako predstavljate vezo, potem se mi spet postavlja vprašanje o tem, kdo je luzer ali copatar…:)[/quote]
to je enaka čustvena prevara kot seks… samo pač seks je večina okarakterizirala za prevaro ampak ker večina trdi da to ni prevara pač ni.
torej vidiš to zmoto… ker večina nekaj reče…
manjšina misli pravilno večina pa drugače!
Zdaj pa seštej!
seks = gledanje drugih žensk, samo da bi moglo po vaše bit gledanje in mišlenje o drugih ženskah še huje kot seks ker itak so čustva pomembna ne pa spolni akt (po Onetu)
kontradikcija na vrhuncu!
Ne vem, zakaj moški ne bi smel več pogledati za dobro žensko, ko je v vezi ?
Če si nekateri tako predstavljate vezo, potem se mi spet postavlja vprašanje o tem, kdo je luzer ali copatar…:)[/quote]
Robi, ti kar v miru poglej za lepo žensko, tako vsaj veš, da si še živ. :)) Dokler samo gledaš, je v redu.
Ne vem, zakaj moški ne bi smel več pogledati za dobro žensko, ko je v vezi ?
Če si nekateri tako predstavljate vezo, potem se mi spet postavlja vprašanje o tem, kdo je luzer ali copatar…:)[/quote]
Robi, ti kar v miru poglej za lepo žensko, tako vsaj veš, da si še živ. :)) Dokler samo gledaš, je v redu.[/quote]
nekaj najboljšega je, če “zaletiš” z neznanko … potem pa “tvoja” zadaj sliši, ko ta reče svoji kolegici :” v tega se je pa splačalo …” ☺
Edini razlog je da v rovtah zmankalo ali elektrike ali interneta hahahaha
Morda pa je po X letih šel spoznat ta stare od Petre….
kdo bi vedo HAHA
Spider Želim ti lepo poletje upam da se slišimo proti koncu (tam spetembra)
jaz si bom tudi oddahnil od krščanarjev in podobnih pacientov!
Za vas ki vam je forum life pa ena lepa pesmica 😀
Srečno
Ps: enako želim tebi Sadni (kot Spiderju!)[/quote]
Samo še Maria Galuniča rabite v svoji popolni moški družbi, ko drug drugemu veš slavospevov namenite kot kakšni punci. :)))
Kiro uporabnico pa naj pohvalim tu gor ? Edina, ki mi je bila kolikor toliko všeč je bila zmedena_samica. Verjetno zato, ker ni tako veselo razlagala o svojem privatnem življenju. Ti matjazko me pa nikoli ne boš prepričal, da imaš punco, preveč si mi sumljiv…
Kje je zdaj tvoja “zunanjost ni pomembna, pomembno je srce” mentaliteta??
Bodi načelen do konca, ali pa nehaj glumit, pa priznaj, da se ti lušta čokoladna torta, samo ti pač ni dosegljiva, enim pa je.[/quote]
Več, ali manj si ga že ownal s tem replyem. Sploh ni važno kakšen odgovor bo zdaj priletel z njegove strani. FATALITY
takšno temo si lahko izmisli le nek večni mamin sinček, ki dojema sebe kot večvrednega in zunaj išče potrditve, se hvalisa s tem in onim, kolk jih je podru in podobnimi nesmisli. Doma je bil no.1 in tako življenje hoče živet za vedno in temu je vse podrejeno, celo njegovo življenje, vse njegove dejavnosti stremijo k temu, da bi bil oboževan. Če tega občutka ni se mu podira svet in takrat je sposoben svašta samo, da bi spet dobil svoje…. :/ :/
Ne vem, zakaj moški ne bi smel več pogledati za dobro žensko, ko je v vezi ?
Če si nekateri tako predstavljate vezo, potem se mi spet postavlja vprašanje o tem, kdo je luzer ali copatar…:)[/quote]
Robi, ti kar v miru poglej za lepo žensko, tako vsaj veš, da si še živ. :)) Dokler samo gledaš, je v redu.[/quote]
Točno tako. To je edino uporabno mnenje, ker je od ženske. Moško mnenje me seveda ne zanima. 🙂
Če ženska pravi, da lahko gledam za drugimi ženskami, ker to ni prevara, potem v tem ne vidim nič spornega.
Spider, ti ne veš tega, da se skozi videz zrcali duša. 🙂
Ko žensko gledam, v njej ne vidim seks simbola, ampak se sprašujem kakšna je kot oseba.
Nisem ljubitelj kratkotrajnih užitkov in sladkarij, ki zadovoljijo le okus po sladkem. Ostalo telo pa trpi za pomanjkanjem.
Tako, kot neki občasni seks med dvema, ki se sploh ne poznata, ne more zapolniti naše duše in potrebe po bližini in ljubezni.
Kdor se predaja le užitkom, tisti sploh ne okusi življenja v polni meri. Zato postane tečen in kronično nezadovoljen.
Ja saj točno to je problem… ker delaš samo to kar ženska pravi da ni sporno
to je začetek definicije COPATE.
To pa je tisto čemur se pravi moški želi izognit 😉
To je res definicija copate. A v resnici se ne bi z žensko nikoli kregal, če bi delal le tisto, kar ona odobrava. 🙂
Po tvojem mnenju so potem pravi moški vsi samski, če se želijo izogniti tvoji predstavi o partnerstvu. 🙂
Zato se temu izognejo le nepravi moški, saj “copata” ni definicija pravega moškega.
Če jaz delujem kot najstnik, potem ti deluješ kot otročaj. 🙂
Tvoje stokanje in tožarjenje kako te Marko citira ter jokanje Primožu, ko te nekdo užali.:)
Pa ta, neke vrste pretirana želja po svobodi in po tem, da mora biti vedno tako kot sam misliš in kjer partnerjeve želje doživljaš kot kršenje tvojih pravic, deluje popolnoma nezrelo. Kot nek otrok, ki kuha zamero, ker ni dobil sladoleda. In sedaj, kot odrasel, še vedno nisi prerasel te zamere ter razčistil s preteklostjo, da bi lahko zrelo funkcioniral v odnosu.
Forum je zaprt za komentiranje.