Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Na zakonska svetovanja hodijo sami loleki.

Na zakonska svetovanja hodijo sami loleki.

Sem dovolj povedal v naslovu?

Sej to je res. Če se ne razumeš z nekom se pač ne. Noben ti tu ne bo mogel pomagat, tam bosta pač oba prikimavala in se delala, kot da se strinjata z vsem, ko bosta prišla domov bo pa spet vse po starem.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Poznam en par, ki je korenito spremenil in hkrati rešil svoj odnos zaradi svetovanja, po 10 letih zveze. Kako dolgo se bo obdržalo, noben ne ve. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ti si en lolek

Če delata tako, potem je res brez veze. Če stojita za svojimi načeli (ki so jih pripeljali do svetovanja), se zavedata, da nekaj delata narobe, se želita spremeniti oz spremeniti svoj odnos,… potem svetovanje ima smisel. Ker očitno nekaj delata oba narobe, da se ne razumeta. Če gresta samo za to, da bosta imela izgovor – sva poskusila vse (brez da se potrudita še v realnem odnosu!!) potem nima smisla hoditi. Bolje da gresta takoj narazen.

“mediacije” so še za manj pomembne stvari … npr. m2 zemlje potrebne, ker se dva pač ne menita na proaktivni osnovi.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Par, ki potrebuje zakonsko svetovanje po manj kot treh letih skupne zveze, boljše da gre narazen.


Poznaš ti za en drek. Če ne živiš v isti bajti z njima ne boš nikoli vedel kako se v resnici razumeta. O vsem se pač ne govori naokoli.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

tvoja izkušnja?


Poznaš ti za en drek. Če ne živiš v isti bajti z njima ne boš nikoli vedel kako se v resnici razumeta. O vsem se pač ne govori naokoli.[/quote]
Zanimivo pa je, da ti veš, kaj in kako se na svetovanjih pogovarjajo. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vidiš tu ti pa ni potrebno tam bit, folk marsikaj objavi in napiše na netu. Tisti par, ki ju ti poznaš pa menda nimata doma naštimano kamerco. Kaj ju spremljaš, kot v Big Brotherju ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Marsikaj objavi, vse pa ne a ne. Saj si sam to rekel. :))
Par je pač sam povedal, da sta bila tik pred razhodom, zdaj pa se razumeta, kot še nikoli prej.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Bi prej reku, da ti je samo eden od njiju to povedal. Spet se lažeš, tako kot ponavadi. Pejt ti nekam drugam te buče prodajat.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Na koncu boš še napisal, da si ti bil njun svetovalec.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Kaj pa drugega misliš… saj Marko nam svetuje že skoz… morda je to na kerem drugem forumu prebral 😀

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Samo loleki se spravijo v tak položaj, da hodijo po nasvete.

Eni se že rodite pametni in vsevedni in ne rabite nikogar nič spraševat……

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Če delata tako, potem je res brez veze. Če stojita za svojimi načeli (ki so jih pripeljali do svetovanja), se zavedata, da nekaj delata narobe, se želita spremeniti oz spremeniti svoj odnos,… potem svetovanje ima smisel. Ker očitno nekaj delata oba narobe, da se ne razumeta. Če gresta samo za to, da bosta imela izgovor – sva poskusila vse (brez da se potrudita še v realnem odnosu!!) potem nima smisla hoditi. Bolje da gresta takoj narazen.[/quote]
Če bi si res želela izboljšati odnos, potem bi se tudi sama lahko pogovorila, ne pa da iščeta rešitev pri nekem kvazi svetovalcu, ki še ve ne kako njun vsakdanjik poteka. Saj smo na koncu odrasli ljudje, tam sta si zgradila celo bajto, si ustvarila družino, oba fejst izobražena, potem pa k svetovalcu na pomoč. Bi prej reku, da so to iste fore, kot če greš k vedeževalcu, samo da tu pač nekomu poveš svoj problem in potem ta razpolaga s “pravimi” informaciji, je pa še vedno denar stran vržen, ker na koncu nisi dosegel nič. Lahko, da se bo situacija izboljšala, za kak mesec, ali dva, potem pa spet isto. Da pa ti na glas razlagaš prijateljem, kako se s partnerjem kar od enkrat odlično razumeta, je pa že samo po sebi čudno, deluje, kot da istočasno samega sebe prepričuješ, da vse štima doma.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Če delata tako, potem je res brez veze. Če stojita za svojimi načeli (ki so jih pripeljali do svetovanja), se zavedata, da nekaj delata narobe, se želita spremeniti oz spremeniti svoj odnos,… potem svetovanje ima smisel. Ker očitno nekaj delata oba narobe, da se ne razumeta. Če gresta samo za to, da bosta imela izgovor – sva poskusila vse (brez da se potrudita še v realnem odnosu!!) potem nima smisla hoditi. Bolje da gresta takoj narazen.[/quote]
Če bi si res želela izboljšati odnos, potem bi se tudi sama lahko pogovorila, ne pa da iščeta rešitev pri nekem kvazi svetovalcu, ki še ve ne kako njun vsakdanjik poteka. Saj smo na koncu odrasli ljudje, tam sta si zgradila celo bajto, si ustvarila družino, oba fejst izobražena, potem pa k svetovalcu na pomoč. Bi prej reku, da so to iste fore, kot če greš k vedeževalcu, samo da tu pač nekomu poveš svoj problem in potem ta razpolaga s “pravimi” informaciji, je pa še vedno denar stran vržen, ker na koncu nisi dosegel nič. Lahko, da se bo situacija izboljšala, za kak mesec, ali dva, potem pa spet isto. Da pa ti na glas razlagaš prijateljem, kako se s partnerjem kar od enkrat odlično razumeta, je pa že samo po sebi čudno, deluje, kot da istočasno samega sebe prepričuješ, da vse štima doma.[/quote]Sadni s tabo kamrkoli it bi bilo đabe…… 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Če bi si res želela izboljšati odnos, potem bi se tudi sama lahko pogovorila, ne pa da iščeta rešitev pri nekem kvazi svetovalcu, ki še ve ne kako njun vsakdanjik poteka. Saj smo na koncu odrasli ljudje, tam sta si zgradila celo bajto, si ustvarila družino, oba fejst izobražena, potem pa k svetovalcu na pomoč. Bi prej reku, da so to iste fore, kot če greš k vedeževalcu, samo da tu pač nekomu poveš svoj problem in potem ta razpolaga s “pravimi” informaciji, je pa še vedno denar stran vržen, ker na koncu nisi dosegel nič. Lahko, da se bo situacija izboljšala, za kak mesec, ali dva, potem pa spet isto. Da pa ti na glas razlagaš prijateljem, kako se s partnerjem kar od enkrat odlično razumeta, je pa že samo po sebi čudno, deluje, kot da istočasno samega sebe prepričuješ, da vse štima doma.[/quote]Sadni s tabo kamrkoli it bi bilo đabe…… :D[/quote]

Tebe bi blo že verjetno gledat đabe pa tega ne pišemo tu 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ker je đabe? 😀

Če gre nekdo s takim odporom nekam kot to piše Sadni potem itak nima nobenega smisla sploh kam it, če si prepričan, da si sam najbolj pameten in ti nima kdo več kaj pomagat, razložit, prikazat stvar še v kaki drugi luči…
In ta svetovanja so ravno to, da potem človek iz neke druge perspektive pogleda na celo stvar in posledično spremeni nekaj na bolje, ne pa neka instant navodila kako furat zvezo dalje.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Eden je povedal, drugi je pa zraven sedel in se nič pritoževal. 🙂 Ne lažemo vsi tako kot ti Sadni. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Točno tak je tvoj prjatu Marko. Kje si njega vidu kdaj vprašat za kak nasvet, pa kdaj je on komu dal prav, vedno mora bit po njegovem.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Točno tak je tvoj prjatu Marko. Kje si njega vidu kdaj vprašat za kak nasvet, pa kdaj je on komu dal prav, vedno mora bit po njegovem.[/quote]
Sadni, zdaj spet govoriš o sebi, o meni pa trosiš laži. To pa že ni lepo do tebe. Če človek nima težav, običajno tudi ne rabi nasvetov. Si pomislil? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Lepo, da si priznal napisano 🙂

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Vedno priznam, kar napišem. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close