Peticija (predlog) adminu (via modi)
Spoštovani moderator
prosim, da peticijo (predlog) posreduješ adminom / vzdrževalcem foruma
predlagam, da se vsaj za to področje (Ženski in Moški čvek) dopolni programska oprema s statistiko za posamezni nick (kar pri njegovih podatkih):
– število objavljenih tem
– število komentarjev v področju
– število klikov (samo gledanja) posamezne teme.
Skromna želja je, da se podatki ažurirajo od nastanka foruma .. če se da to izvesti.
Hvala za razumevanje.
Vsi ostali zainteresirani pa lahko s svojo objavo v tej temi podprete predlog.
Tako bomo povsem jasno vedeli kdo je upravičen do tega, da drugim “nabija” o odvisnosti od foruma, da nima v življenju drugega socialnega okolja kot forum …
So bili objavljeni ob novem letu na prvih straneh mon-a[/quote]
Res, ja… se spomnim; in med temi 10 je bil eden in edini (nisem pa čist 100 %) iz ŽM čveka… Marko 🙂
Sicer pa moje mnenje je, da je vsak tukaj toliko, kolikor mu paše in če piše pod xy nicki je to čisto njegova stvar. Saj, kot pravi pregovor: vsako t**e ma svoje vesele 🙂
Torej, o Marku :
1. Svetuje ljudem kako si najti punco. Zaseda 7. mesto na MONu po številu komentarjev.
2. Pravi, da je v zvezi. Zaseda 7. mesto na MONu po številu komentarjev.
3. Pravi, da ima prijatelje. Zaseda 7. mesto na MONu po številu komentarjev.
4. Pravi, da je športnik. Zaseda 7. mesto na MONu po številu komentarjev.
5. Pravi, da hodi v službo. Zaseda 7. mesto na MONu po številu komentarjev.
,…
Laaaažeejooooo kaaaaliiiiiifoooooornijaaaaaaaa
ŠKODOVALI UPORABNIKOM?
ahahahah
misliš rečt ki bi razgalili kako eni ki nabijajo kakšno življenje je potrebno živet v resnici pa imajo čas biti tip 50 sporočil na MONu in bog ve kje še vse…
to je škodovanje? oni že itak škodujejo sami sebi samo potem bo še manj ljudi nasedlo temu in poslušalo njihove nasvete ker bi vidli da nimajo lajfa.
ŠKODOVALI UPORABNIKOM?
ahahahah
misliš rečt ki bi razgalili kako eni ki nabijajo kakšno življenje je potrebno živet v resnici pa imajo čas biti tip 50 sporočil na MONu in bog ve kje še vse…
to je škodovanje? oni že itak škodujejo sami sebi samo potem bo še manj ljudi nasedlo temu in poslušalo njihove nasvete ker bi vidli da nimajo lajfa.[/quote]
Točno tko.
ŠKODOVALI UPORABNIKOM?
ahahahah
misliš rečt ki bi razgalili kako eni ki nabijajo kakšno življenje je potrebno živet v resnici pa imajo čas biti tip 50 sporočil na MONu in bog ve kje še vse…
to je škodovanje? oni že itak škodujejo sami sebi samo potem bo še manj ljudi nasedlo temu in poslušalo njihove nasvete ker bi vidli da nimajo lajfa.[/quote]
Točno tko.[/quote]
Ne, ni točno tko.
Brigajta se zase in za svoj lajf in pustita drugim da živijo kot sami hočejo.
ŠKODOVALI UPORABNIKOM?
ahahahah
misliš rečt ki bi razgalili kako eni ki nabijajo kakšno življenje je potrebno živet v resnici pa imajo čas biti tip 50 sporočil na MONu in bog ve kje še vse…
to je škodovanje? oni že itak škodujejo sami sebi samo potem bo še manj ljudi nasedlo temu in poslušalo njihove nasvete ker bi vidli da nimajo lajfa.[/quote]
Točno tko.[/quote]
Jaz se tudi strinjam.
Mislim, da se samozavesten človek ne bo bal pogledati resnici v oči. In mislim, da bi marsikdo ob tej statistiki (jaz bi dodala še čas, če bi bilo to mogoče) obstal, obnemel… in imel kaj za v sebi razmislit.
Samozavesten človek tudi ne piše pod stotimi nicki in se ne pogovarja sam sabo ter po potrebi odjavlja….
Zato bi takšna statistika bila krivična do tistih, ki pišejo vedno prijavljeni. Tisti nesamozavestni pa bi spet zgledali bolj pametni in “samozavestni”, samo zato, ker se skrivajo in na videz želijo dajati vtis, da so napisali le en post.
Razen, če bi se objavljali IP-ji. To pa bilo bilo kršenje pravic.
Forum je zaprt za komentiranje.