Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Peskovnik

Peskovnik

Predlog za preimenovanje foruma. 🙂

ps; Pa saj niste resni, a?!
pps; A ni to MOŠKI in ŽENSKI čvek?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Podpiram predlog 🙂

Moski smo vecni otroci. Malce razumevanja prosim 🙂

Z otrokom v tebi je vse ok, dokler ne postane siten in prepirljiv. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Naj zgrabi vsak svojo lopatko, kanglico in postavimo veliki grad iz peska. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


To bi bilo super. Le fajn bi bilo, če ne bi bilo “špil ferderberjev”..To so tisti, ki niso dobili bonbončka in so jezni na ves svet, pa bi prišli podret vse gradove..:)


Bom raje tu nadaljeval, da ne smetim tiste teme..:)

Verjetno veš, da ni možno zadovoljiti vseh udeležencev…
Na primer tema “Marko tekmuje za mesto moderatorja” je bila izbrisana. Pa sem se potrudil in jo na željo obeh, spet postavil nazaj. Izbrisana je bila zato, ker je bilo čisto prepucavanje in ker sem želel ustreči obema, je tema spet gor.

In gor je zato, da ne bom poslušal očitkov, da sem pristranski moderator, ker je bila tema izbrisana.
Tako, da ni prav, če kaj brišem in ni prav, če ne brišem…


Nisem ti jaz naročil, da spet odpreš tisto temo, si jo sam od sebe. Meni se je samo smešno zdelo, da si jo šel brisat. Pristranski moderator si pa še vedno ( ne bom spet pisal zakaj, ker se mi ne da ).

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Nisem ti jaz naročil, da spet odpreš tisto temo, si jo sam od sebe. Meni se je samo smešno zdelo, da si jo šel brisat. Pristranski moderator si pa še vedno ( ne bom spet pisal zakaj, ker se mi ne da ).[/quote]
Čemu potem oznaka “pristranski”, če ti je bilo le smešno ?

Lahko drugič, ko se ti bo dalo.


Lahko drugič, ko se ti bo dalo.[/quote]
Ne hvala, mi ni več do komuniciranja s tabo.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


To bi bilo super. Le fajn bi bilo, če ne bi bilo “špil ferderberjev”..To so tisti, ki niso dobili bonbončka in so jezni na ves svet, pa bi prišli podret vse gradove..:)[/quote]

Maščevanje Sadnega, ko bi potancal naše peščene gradove. 🙁
🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Pa kaj si ti zaljubljen vame ? Kar naprej me omenjaš, wtf ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Če se pridružim nivoju.

Kaj je z vami pacienti?

Robi, le napiši kakšen privat mesage.
tako se to ne počne. Pa mislim za vse velja enako pravilo.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]


Pa kaj si ti zaljubljen vame ? Kar naprej me omenjaš, wtf ?[/quote]

To ni 10% moči ljubezni, ki jo ti izkazuješ Marku. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Sadni je zatožil paciente glavnemu zdravniku, bo disciplinski postopek zoper Robija? :)))
Če že ne, mu daj vsaj kaj izrezat, mogoče ledvičko za kazen, da bo pravici zadoščeno. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Vem da ni možno zadovoljiti vseh – a pa si ti zadovoljen s tem stanjem? Lej, dejte napisat pravila pisanja, ker tole ne pelje nikamor.

Če se besedilo ne tiče teme se briše.
Če se uporabljajo neprimerni izrazi se briše.

To je zame minimum.

Z veseljem predajam moderatorstvo komu drugemu.
Pa se naj tisti ukvarja z vami in vas zadovoljuje. Tako ali drugače.

Robi mogoče si preširoko zastavil in vse vzameš z nasmeškom na obrazu, drugi manj dojemljivi se pa kremenžijo in te šinfajo….

Briši vse kar bo več kot 5 komentarjev na temo in ne bo posebne prošnje za objavo….. he,he,he…
Pritožujejo se itak samo “driblerji” v prazno 🙂 da te očrnijo pred … ne vem kom. Sami ne premorejo empatije in razumevanja drugače mislečih in mislijo da tako morajo delat tudi drugi….

Če je edino orodje ki ga poznaš kladivo, ti vsk problem izgleda kot žebelj…. Udri po porcelanu 😉

Koliko zamer…

Pa kaj vam je? Imate tako nizka načela dostojnosti? Tako malo samokontrole, samozadržkov?

Resnično bi rabili kakšen piknik, srečanje… da zakopljemo bojno sekiro.

Če kdo posodi prostor, pripeljem kolega s kitaro, da bo bolj zabavno.

Ste za?

A ja, pa seveda tarok karte, pa bi ob tem raje merili moči…


Pa še kako res je.
Saj to je vsepovsod tako. Tisti, ki so nesposobni, najbolj pljuvajo po drugih, ker s tem preusmerjajo pozornost.


Prostor lahko jaz posodim..:)
Ga je dovolj zunaj v senci, pa noter pod streho.

Sem pozabil napisati, da peskovnik tudi imam..Če bo kdo gradil gradove…:)


Izvolite

Napišite pravila pisanja in kaj so to neprimerni izrazi.

Jaz ne bom, ker nočem biti za vse kriv.

No, kdo bi potem prišel?


jaz bi.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close