kaj naredi makeup
Na pošti sem videl priročnik Zeliščna kuharija avtorice Mirjam Grilc. Moram priznati, da ko sem videl naslovnico: http://www.bukla.si/upload/book_media/14092_14242.jpg sem začutil napetost med nogami. Sem si mislil “WOW, kakšna milfa, z njo pa bi seksal.” Potem pa vidim drugo fotografijo: http://beta2.finance-on.net/pics/cache_MN/MNP_grilc_mirjam1.1307378186.jpg na kateri ni nič posebnega. Neverjetno, kaj naredi makeup.
Moški ste pa res z Marsa…dobro jutro. In na slikah ne gre samo za make-up, ampak tudi retuširanje slik, kjer ženska nima ne mozoljčkov, čisto in lepo dojenčkovo kožo.
Sam si verjetno že kar star, saj jih mora imeti ženska na sliki krepko čez 40, mi je pa res zanimivo, kako se moški pustijo poneumljat z raznimi rumenimi revijami, internetnimi slikami in videi, porno filmi, Playboyi…to je vse larifari, plastik fantastik, botox, puder in računalniška obdelava.
Tako da…ne vem kaj si pričakoval.
Se spomnim marsikaterega razočaranega komentarja na video Severininega sexa…ker so pač vajenih na nulo ali črtico obritih vagin, so bili kar šokirani nad njeno kosmatuljo…ampak tako je v realnem življenju-hehe
🙂
Toliko o nakladanju, da imate raje nenaličene, pa z nezlikanimi in čim bolj naravnimi lasmi, pa v ležernih oblačilih . Ja, sigurno.
Sicer sem ženska, pa mi na obeh izgleda vredu in niti na drugi ne napačno in toliko drugače … je pa jasno, da okusen make-up, lepša obačila, urejena pričeska in nasmeh na prvi sliki naredijo svoje.
Če prav razumem, nimaš veliko izkušenj s tipi, ali pa si celo povsem neizkušena?
Po vsem napisanem sklepam, da vajin IQ ni ravno visok.
Ne gre za to, da tipi glede na vaše stereotipe padamo le na urejene ženske, pač pa da je urejena ženska precej bolj privlačna. Enako velja za tipe, urejen tip bo ženski bolj privlačen.
Ne, s tipi, ki zvečer poseksajo žensko in ko jo zjutraj vidijo brez make-upa, jim ni več všeč, res nimam izkušenj. S svojim IQ se res ne morem pohvalit. Je pa dovolj velik, da rečem ne tipom, ki vidijo le make-up in cotke na ženskah. Če pa make-upa ni pa zanje niso več privlačne. Takim vedno rečem ne.
Kaj je urejena ženska? Da ima lepo urejeno frizuro, dovršen make-up, izbrana oblačila? To je ženska sfera opažanja in tudi zavidanja draga drugi. Moški ne funkcioniramo tako. Pri velikem deležu jih pritegnejo izraženi in z oblačili poudarjeni določeni “ženski atributi”. Sicer pa, če je ženska lepa, je pač lepa, pa je čisto vseeno, če bo v navadni trenirki, ali pa morda zrihtana “po zadnji modi”.
Če je to namenjeno meni … povsem dobro se počutim brez make-upa (brez tega sem večino časa), za posebne priložnosti pa mi je super, da obstaja make-up (že za to, da ne izgledam ves čas enako). Menda ne posplošuješ, da so vse, ki kdaj uporabljajo ličila, po tvoji stereotipni podobi in ves čas pred ogledalom? Proti ličilom nimam nič in so mi kul.
Sicer pa: živi in pusti živeti. Kdor se liči in kdo ne, njegova stvar.
Kaj je zame skrb za videz? Da se zdravo prehranjuješ, da veliko gibaš in posledično imaš dobro postavo, si v dobri kondiciji. Da se redno umivaš, tuširaš, preoblačiš, da skrbiš za zobe, lase, da imaš čisto kožo. In to je to.
Ne rabiš pudra, šminke in tako naprej, da bi bil lep. Če imaš čisto kožo zakaj bi nanašal gor puder in ostalo?
Seveda pa nekadilstvo je tudi skrb za dober videz: kadilci zgledajo vse prej kot lepi.
Forum je zaprt za komentiranje.