žurat bi šla…+35
Sem objavila že na SČ, pa so tam same hude moralistke…(((((
Živjo, sem mami, ločena, nad 35, odgovorna, predana otroku in aktivna z njim…skratka mami kot se šika :)) Pa vendar tudi ženska, v najboljših letih, s sicer veliko družbe…s temi ljudmi se družimo bolj kot ne familjarno, s prijateljicami si tudi ukrademo čas za ženski čvek in dooolgo kavo…A MENI MANJKA TUDI VEN IT IN ZAŽURAT, se odklopit na polno, spit kak deci vina, plesat, se zabavat…
Će je še kje kakšna taka mami, ki ji manjka tak odklop (btw sem iz lj), bom vesela, če se mi javi :)))
pa brez moraliziranja, prosim 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.