zobozdravnik Samobor
prav, hvala za podporo. ne morem verjet kako so eni nasramni. JA jaz imam probleme z zobmi, bojim se zobozdravnika, vidim da si ti zobatec/kubik nesočuten do sočloveka. Srčno upam, da v prihodnjem življenju imaš ti čim manj težav in problemov…, da ti ne bo treba iskati kanček utehe v drugem sočloveku. Hvala bogu je pa na tem svetu tudi dobrih ljudi, ki so pripravljeni pomagati
Ne vem ali si ista ali ne – o tem zobarju v Samoboru je vsak teden vsaj ena tema.
Podji! Ne čakaj! In zobe uredit – če le imaš keš – sploh ni ena drama. Samo začet je treba.
Kakšne izkušnje ima kdo??? Ne primerjaj se z drugimi. Tam povej, kaj te muči.
Tudi jaz povem svoji zobarci, da se jo bojim. Da se jo vsi bojimo, samo jaz še 100x bolj. In je bolj prijazna, ‘počasna’, mi pospreja dlesni………….stiskam pesti, se krčim, trpim…….
Ampak vse mine! Imam urejene čekane, čeprav dobim še vedno 2 dni prej drisko, ko sem naročena.
In briga me, kako se počutijo drugi. Drugih ni nič strah – že v čakalnici. Niti na stolu.
Ajd – uredi si zobe – pa misli name, name na ‘ZOBATCA’, ki me je še bolj strah in že najmanjši stik me boli…..BOOOOOLIIIIIII.
Sem sam pacient pri njih in jih lahko le pohvalim. Tudi cene so precej ugodne v primerjavi s ponudbo pri nas. Nisem sicer imel neposredne izkušnje z doktor Gačino, temveč dr. Petro Libert, o kateri pa lahko rečem le pozitivne stvari. Zelo prijazen in strokoven pristop. Sem se odpravil k njim na priporočilo znancev in odločitve ne obžalujem. Prav tako so precej prilagodljivi glede terminov. Sam imam zaradi službe pogosto težave s časom, vendar se mi vedno nekako prilagodijo. Toplo priporočam!
To ordinacijo odsvetujem. Pacientu se ne posvetijo dovolj, vse je na hitro, za zaslužek. Cene njihove drugorazredne protetike pa enake kot pri nas. Jaz sem pri njih vrgla stran tisočaka, ko so morali pri nas popravljat njihovo šlamparijo. Opazujte, kako hitro prihajajo pacienti ven iz ordinacij. To je čisto premalo časa za kvalitetno opravljeno delo. Jaz sem si potem poiskala zobarja samoplačniško v Sloveniji in v kvaliteti storitve ni primerjave. Plačam pa isto ceno. Ja, oni čiščenje kamna računajo pol manj, ampak ga tudi čistijo pol manj časa. Prijazni pa so in imaš “občutek”, da so se ti posvetili.
Forum je zaprt za komentiranje.