Znate debatirati, komunicirati?
aaa … počakaj, naj še jaz poskusim:
NM-3w, rada te imam!
Kako se ti zdi? Je moje izraz moje misli, v 1. osebi ednine, zaničevanja ni niti v sledeh.
Daj mi vrni. Ampak, brez občutkov, prosim, sej veš… :))[/quote]
tebe bi imel rad samo razrezano in pohano … pa še to samo bedrca
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
Forum je zaprt za komentiranje.