Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek znaki nosečnosti

znaki nosečnosti

Je katera že pred izostankom menstruacije vedela da je noseča ali imela kakšne znake?
So znaki nosečnosti enako znakom prihajajoče menstruacije?

skoraj podobni.. sploh če te je strah zanositve (ali pa komaj čakaš) imaš skoraj vse znake nosečnosti že pred menstruacijo pa četudi nisi noseča. Njabolj zanesljiv znak da si noseča je plusek na testu za nosečnost, pa še to mora ginekolog potrditi

Jaz sem sicer nekaj sumila…potem sem pa tisto jutro, ko naj bi delala test, dobila take blage krče…sem bila prepričana, da bom dobila menstruacijo. No, pa je ni bilo in nekaj ur kasneje sem vseeno delala test, ki je bil pozitiven :)))

Lahko, da imaš feeling, kot da jo boš vsak čas dobila, pa je v resnici ne boš dobila 😉 Pa prsi te lahko bolijo, tako kot pred menstruacijo… Drugih znakov jaz tako zgodaj niti nisem imela, ravno zato me je rezultat presenetil 🙂

Naj bo rezultat tak, kot si ga želiš! Srečno!

Res so podobni, meni je zamujala 4 dni in potem mi je test pokazal +, saj kar nisem morala verjet. Me je pa nekaj dni šraufalo, kot da bo M vsak čas prišla, pa tečna sem bla za popent. Tisti bolj nosečniški znaki se ponavadi pojavijo v 6. tednu.

edini zanesljivi znak je + na testu.

Saj ne sprašuje po edinem zanesljivem znaku.

pa kaj sprašuješ bedarije, počakaj nekaj dni, naredi test in ti bo vse jasno. pred menstro ni nič, še kasneje ni nič, razen minimalno. sem v 5.tednu pa nič ne čutim, razen da sem bolj zaspana in utrujena, to je vse.

Saj ne sprašuje po edinem zanesljivem znaku.[/quote]

potem pa naj bo naslov nezanesljivi znaki nosečnosti in lahko tekmujemo, kaj ni ziher, je pa možno.

jaz ti v glavnem svetujem, da globoko vdihneš, počakaš in ko bo čas (ko menstruacija zamuja) narediš test z jutranjim urinom, pa bo vse jasno. ok? 🙂
jaz sem naredila test šele, ko je M zamujala, črtica je bila zelo svetla in bleda, dva dni kasneje pa je bila že močnejša, tako da samo mirno. :)))

jaz poznam eno ki je noseča že 13 tednov, ampak ji test še vedno pokaže negativno. jih je delala že ogromno, a ginekologinja ji je rekla da je noseča in da se vidi pikica. ne vem kako je to možno.

Svašta. Ta pikica mora imet srček, ozr utrip, sicer ginekologinja vidi kaj drugega, kar pa ni nosečnost.

Ja, jaz sem imela že zelo zgodaj nosečniške znake. Skoraj bi lahko rekla kak teden po ovulaciji, oziroma po rizičnem sp. odnosu. Nisem mogla niti jest, niti vohat sladkega. Vrtelo se mi je in nek tak občutek sem imela, ki ga ne znam opisat, pač drugačna sem bila. Baje dosti bolj umirjena in razpoložena. Par dni pred predvideno M, pa sem imela hude krče, potem za čas predvidene M, sem imela krvavitev – rahlo 1 dan. Tako, da sem bila prepričana, da je M. Pa ves čas izcedek rumene barve, ki ga prej nisem imela še nikoli. Vedela sem, da se nekaj dogaja, niti malo nisem bila v dilemi. In bil je + in krasen sin… že takoj po prvem nezaščitenem spolnem odnosu. (z upoštevanjem varnih ozr. nevarnih dni).

Pa to pa tu ena vsaka dva dni sprašuje. Kaj si ti ta?

Jast sem prvič vprašala

Zivjo! prosim odgovorite!!
Ce sem imela zadnji spolni odnos novembra in je sedaj april je mozno da sem noseca? Pa ali je nujno da fantova stvar prodre notri ali je dovolj da se dotika zunanjosti? Prosim odgovorte!! HVALA


Na daljavo tega ni možno vedeti. Kupi test.

Mislim, da za oploditev ni dovolj, da se le dotika zunanjosti.

Jaz sem pri zadnji nosečnosti vedela že kakšne 3 dni po spolnem odnosu, da je nekaj drugače, oz. sem si rekla: Ups, zdaj pa težko, če nisem zanosila. Vse je bilo drugače. Drugačen okus v ustih, pa prsa so bila bolj občutljiva, bolj kot bi bila drugače, če ne bi zanosila, še čuden občutek v želodcu, ne sicer, kot da bi mi bilo že slabo, čisto dober pa tudi ne. Potem pa si lahko misliš, kako slabo mi je bilo, ko sem bila noseča 4 tedne oz. 2 tedna po ovulaciji. Slabo, slabo, slabo. Sicer sem test vseeno delala, pa mi ga ne bi bilo treba. Rezultat pa pravkar cvili okoli mene… 🙂

Kakšno kompliciranje in kolabocije delajo/te nekatere ženske iz nosečnosti. Nekoč ženske niso nič komplicirale, so do zadnjega dne praktično delale na polju, če vprašam babico, saj nosečnost je nekaj povsem naravnega, dandanes pa so nekatere takšne cartike občutljive, da ni noseča še niti en mesec, pa si domišlja, da je pol manjka, kot da je na operacijski mizi, da ne sme onega in ne sme tistega…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tudi moja babica je nekaj ur pred porodom še pomivala pode, dedka ni bilo doma, in je rodila menda kar sama… ampak nekatere ženske imajo res probleme, najmanj je treba zdaj, da en tip, ki bolj tako hm, sploh pozna žensko anatomijo…, piše o nosečnosti in o teh stvareh, namreč ženske same in stroka se zaveda, da je to pri vsaki lahko drugače, tudi s komplikacijami. Veliko teh komplikacij je preprosto tudi zato, ker danes opravljamo sedeče delo 8 in več ur na dan, prej pa tega seveda ni bilo, živeli so bolj zdravo, prehrana, zrak, stres nasplošno, itd…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close