Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › zna kdo latinsko? zna kdo latinsko? anonimni uporabnik 30.10.2004 ob 10:32 zadnji odgovor 30.10.2004 ob 11:42 kako se latinsko rece: vse ali nic? hvala Prijavi Darkobarko 30.10.2004 ob 11:42 zadnji odgovor 30.10.2004 ob 11:42 Omne vel nihil Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.