Življenje je lahko lepo
Odgovor na objavo uporabnika
ulala990, 14.09.2025 ob 13:31
ulala990, 14.09.2025 ob 13:31
Seveda ne rabimo vojne. Kako to dopovedati Putinu? Požrešnost ne pozna meja.
Edini, ki si zelijo vojne je Nemcija, stalno provociranje in podtikanja. Kaj bo Putin z propadlo Eu, polno migrantov. In pa seveda Ukrajina, samo tako se bo prikrilo, kam vse je sel denar. Dejstvo.
Odgovor na objavo uporabnika
kontrola598, 14.09.2025 ob 10:24
kontrola598, 14.09.2025 ob 10:24
Življenje je lahko lepo…ne rabimo vojne…verjemite…
Nehajte z vojno, obrnite se v ustvarjalnost in pomoč drugim.
No, avtor in kaj pravijo Putin, Zelenski, Macron, von der lajna, Trump in ostali, ki so bolj kot za ljubezen in mir, za vojno? Si jim povedalo? So te slišali?
Forum je zaprt za komentiranje.