Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Življenje je lahko lepo

Življenje je lahko lepo

Življenje je lahko lepo…ne rabimo vojne…verjemite…

Nehajte z vojno, obrnite se v ustvarjalnost in pomoč drugim.

 

seveda je lahko.. sem za mir in ljubezen in tako tudi delujem od nekdaj.

 

Ja, ha ha.

To ti misliš.

Tolčejo se za svoj mir in te ni v scenariju, tako kot vseh nas

Seveda ne rabimo vojne. Kako to dopovedati Putinu? Požrešnost ne pozna meja.

Ne dajajte pozornosti negativi. Ne klikajte na hujskaške članke, ne gojite negative tako v mislih kot besedah in dejanjih in ne dajajte zlu niti 1%energije po kateri tako močno hrepeni. Naj se sesede samo vase.

Saj že imamo vojno med sosedi.

Odgovor na objavo uporabnika
ulala990, 14.09.2025 ob 13:31

Seveda ne rabimo vojne. Kako to dopovedati Putinu? Požrešnost ne pozna meja.

Edini, ki si zelijo vojne je Nemcija, stalno provociranje in podtikanja. Kaj bo Putin z propadlo Eu, polno migrantov. In pa seveda Ukrajina, samo tako se bo prikrilo, kam vse je sel denar. Dejstvo.

Zivljenje mas navadnih smrtnikov nikoli v zgodovino človeštva ni bilo lahko in lepo. In nikoli ne bo.

Jaz sem vedno mislila, da se vojne dogajajo iz potrebe…resursi, zemlja, denar, hrana….

Zdaj pa vidim, da se  dogajajo iz golega dolgčasa. Folk je zdolgočasen in bi se mal streljal.

U, a pa ni fino zdej, ko so droni,  je kot videoigrica….

Odgovor na objavo uporabnika
kontrola598, 14.09.2025 ob 10:24

Življenje je lahko lepo…ne rabimo vojne…verjemite…

Nehajte z vojno, obrnite se v ustvarjalnost in pomoč drugim.

 

No, avtor in kaj pravijo Putin, Zelenski, Macron, von der lajna, Trump in ostali, ki so bolj kot za ljubezen in mir, za vojno? Si jim povedalo? So te slišali?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close