ŽIVČNJAK
Ja bikci ste taki. Pri moških “bikih” je tako, da ženska čaka, čaka, čaka….kdaj bo šel v akcijo, potem pa, ko že dvigne roke, ko že povsem obupa nad njim, se on zapodi kot zmešan in je pozoren, nežen, trmoglav, vse živo v petih minutah :)). Kaj to rabite zato, da omislite neko strategijo, ali le igrate, da ste tako flegma? 🙂
Ja bikci ste taki. Pri moških “bikih” je tako, da ženska čaka, čaka, čaka….kdaj bo šel v akcijo, potem pa, ko že dvigne roke, ko že povsem obupa nad njim, se on zapodi kot zmešan in je pozoren, nežen, trmoglav, vse živo v petih minutah :)). Kaj to rabite zato, da omislite neko strategijo, ali le igrate, da ste tako flegma? :)[/quote]
Za to ni treba, da si bikec,dovolj je, da ne veš točno kaj želiš. 🙂
Mimogrede, deljenje ljudi po lastnostih glede na datum in uro rojstva se mi zdi neumno, ne glede na to kaj bo Bibita povedal. Tako, zdaj pa kar Bibita…. 🙂
Raje komarčice, so majhne, predstavljaj si, da bi ti ponoči pil kri kak moški! :D[/quote]
Poglej ti njega!! Prizna, da tudi moški pijete kri!! :))))
Pohvalno, ni kaj. 🙂
A si hotel povedati, da imaš žensko?:)
Pa si se prejšnji teden nekaj hvalil “v peskovniku”, da si samski:)[/quote]
OK, pa naj bo. Mislim da se moski in zenske razlikujejo v eni zelo pomembni zadevici. Samski moski smo razdrazljivi, v vezi pa nas zenske tako omehcate (Bibita saj vem kaj bos replicirala :)) da “jemo z roke”. Pri zenskah pa je kot kaze ravno obratno. Samske ste zrelaksirane, no ko ste v vezi in ko se pojavi osebek ki ima miljon napak in vse naredi narobe, zacnejo delovati zivcki 🙂
Ja bikci ste taki. Pri moških “bikih” je tako, da ženska čaka, čaka, čaka….kdaj bo šel v akcijo, potem pa, ko že dvigne roke, ko že povsem obupa nad njim, se on zapodi kot zmešan in je pozoren, nežen, trmoglav, vse živo v petih minutah :)). Kaj to rabite zato, da omislite neko strategijo, ali le igrate, da ste tako flegma? :)[/quote]
Vse, kar si napisala za bike, velja tudi za bikice 🙂 Ampak, seveda ne smemo posploševati.
Ne gre za kakšno strategijo ali igro; jaz bolj mislim, da zaradi previdnosti (morebiti zaradi slabih izkušenj) … ko pa vidim(o), da je to “to”, potem pa se dogaja to, kar si napisala, da se dogaja v petih minutah.:)
p.s.
Se pa strinjam tudi z Markotom; saj itak nobena stvar ni dobra, če se jo držimo kot pijanec plota.
A si hotel povedati, da imaš žensko?:)
Pa si se prejšnji teden nekaj hvalil “v peskovniku”, da si samski:)[/quote]
OK, pa naj bo. Mislim da se moski in zenske razlikujejo v eni zelo pomembni zadevici. Samski moski smo razdrazljivi, v vezi pa nas zenske tako omehcate (Bibita saj vem kaj bos replicirala :)) da “jemo z roke”. Pri zenskah pa je kot kaze ravno obratno. Samske ste zrelaksirane, no ko ste v vezi in ko se pojavi osebek ki ima miljon napak in vse naredi narobe, zacnejo delovati zivcki :)[/quote]
Pa nisem opazila, da bi bil ti kaj posebno razdražljiv. Si pa diplomat (sem ti že povedala in to večkrat). Nič ne bom replicirala.:)
Forum je zaprt za komentiranje.