ŽIVČNJAK
Nahuje pri teh reklamah pa je, ker moraš potem še tisto stvar kupit. Al pa tud ne rabiš. 🙂
Ko boš dovolj dolgo na tem planetu, morda reklam sploh ne boš več opazil. 🙂 Kako pa je sicer na vašem to urejeno? 🙂
@antilopa, no povej, a ni ta moski111 ena nežna dušica? 🙂 take malenkosti, pa ga s tira vržejo, pa revček še zraven trpi.:)
Jaz sem … počasi…. pol pa napadem 🙂
Ne oz se niti ne zavedam, da bi mi šlo kaj na živce. Reklame? Haha, kdo te pa sili, da zahajaš na mon in vidiš reklame, ostalega pa ne; podobno je s twitti :-)[/quote]
Nisva z istega planeta[/quote]
Ne, res ne in upravičeno ugibam, če to naj smatram kot + ali – ali kaj tretjega 🙂
Krivokljunčica, to pa vendar ni noben problem; prepoveš jim, da te kvotajo in imela boš jasni mir..če pa res ne gre drugače, pač kemija. Oglasi se saj veš, na celovški cesti, ljubljana šiška, bova uredili.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Forum je zaprt za komentiranje.