Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zerromax

Zerromax

Ali bi kupili njihove montažne hiše? Spletna stran napol v hrvaščini, podjetje iz Novega mesta, naslova nimajo objavljenega na spletni strani.

Ne, ker pogodb ne izpolnijo in z nedokončano hišo obstaneš brez odziva podjetja. Sramota!

Ima kdo realno njihovo hišo že postavljeno? Sami se bockamo z njimi že dalj časa pa se samo zgovarjajo na dela arhitektke, da je v njej težava, da njihov del bo zelo hitro nato izpeljan…

Jaz in zena sva preko njih narocila montazno hiso. Vse je slo, kot mora, in izpolnili so rok, iskrena priporocila. Videti je bolje, kot sva si predstavljala.

Anonimno 10298 Imate morda kakšno sliko, ki bi jo lahko delili z nami?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close