Ima kdo realno njihovo hišo že postavljeno? Sami se bockamo z njimi že dalj časa pa se samo zgovarjajo na dela arhitektke, da je v njej težava, da njihov del bo zelo hitro nato izpeljan…
Jaz in zena sva preko njih narocila montazno hiso. Vse je slo, kot mora, in izpolnili so rok, iskrena priporocila. Videti je bolje, kot sva si predstavljala.