Ženski večer
Ok, moram povedati, da je imela včeraj moja najboljša prijateljica rojstni dan. In nas je povabila na “babji” večer. Bilo nas je osem in že čez dve uri je začelo deževati. V glavnem, hočem povedati, da je tako prijalo imeti tak ženski večer in upam, da ga bomo v kratkem ponovile. Smo pa stere od 24 pa tja do 31. leta. Zdaj pa še ve povejte, kaj vse počnete v ženski družbi, si tudi ve kdaj privoščite babji večer???
Hja, vsekakor so ženski večeri ful dobra stvar. Me smo jih včasih bolj pogosto organizirale, zdaj pa samo še včasih in moram reči, da jih pogrešam. Tempo lajfa nam onemogoča, da bi se večkrat videle. Ene imajo tudi že otročke in potem še toliko težje skombiniramo dan, da smo vse frej.
Me ponavadi začnemo nekje z eno skromno papico, potem pa malo po lokalčkih, kakšne tortice …. in ko smo malo pod gasom, se začnejo uni pravi pogovori, ko postanemo najstnice, hehe.
Včasih pa se dobimo pri kateri doma. Čeprav nam pohajkovanje po lokalčkih bolj sede.
Joj, si me spomnila, da bom prav kmalu organizirala spet en tak večer. 🙂
Imamo ga enkrat na teden,eno popoldne… počnemo vse zivo, tudi plavanje je umes ali sportanje, ali pa le babji cvek, ali knjiznica, ali tortice..ples..zur..odvisno od razpolozenja, pogoj je le, da tisti cas imamo totalni odklop od familij, tam smo le me! Po takem popoldnevu smo spet napolnjene z energijo za cel teden …
Forum je zaprt za komentiranje.