Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ženski ideal

ženski ideal


Nisem reku, da so grde, ali pa da so podpovprečnega videza. Meni izgledajo povprečne, se pravi nič posebnega.[/quote]

Ne bi se skladalo z marketinško filozofijo proizvajalca Dove, da bi v video strpali izključno lepotičke, našli so neko zlato sredino povprečja, ciljajo na največ kar dejansko obstaja (maso, ki bo navalila na produkte Dove).

Torej si vendarle razumel sporočilo 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Nisem reku, da so grde, ali pa da so podpovprečnega videza. Meni izgledajo povprečne, se pravi nič posebnega.[/quote]

Ne bi se skladalo z marketinško filozofijo proizvajalca Dove, da bi v video strpali izključno lepotičke, našli so neko zlato sredino povprečja, ciljajo na največ kar dejansko obstaja (maso, ki bo navalila na produkte Dove).

Torej si vendarle razumel sporočilo :)[/quote]Meni je pa vsaka od njih posebna, neglede kako se kakšen produkt duva…. 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Zenski ideal za moskega je verjetno fatalka, za zensko pa oseba ki se ji zeli cim bolj priblizati na razlicnih nivojih.

Ne bi se skladalo z marketinško filozofijo proizvajalca Dove, da bi v video strpali izključno lepotičke, našli so neko zlato sredino povprečja, ciljajo na največ kar dejansko obstaja (maso, ki bo navalila na produkte Dove).

Torej si vendarle razumel sporočilo :)[/quote]Meni je pa vsaka od njih posebna, neglede kako se kakšen produkt duva…. :)[/quote]

Duva?? Hahaha….:))))))))))))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

http://www.dailylife.com.au/health-and-fitness/dl-wellbeing/the-body-image-video-every-woman-should-watch-20130417-2hz3v.html%5B/quote%5D

This video is currently unvaliable 🙁

Ce pa je tole cvet slovenske lepote, potem mi lahko pravite adonis.

http://www.youtube.com/watch?v=leyEcp9bmew

Če je kdo slučajno gledu Xena nadaljevanko, no ta je bila najlepša in obenem najbolj zajebana od vseh :

http://static.giantbomb.com/uploads/original/1/15693/1249385-81db5841c1_51330790_o2.jpg

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Lepa: Monica Belucci

Sexi: Megan Fox

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

A-ja, pa Jennifer Garner mi je tudi zelo lepa.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

[youtube]HsnEKkwb8yk[/youtube]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

kle[/url] so vsaj “delavne” … če že niso idealne ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

[img]http://imgc.allpostersimages.com/images/P-473-488-90/27/2774/RKLTD00Z/posters/heather-locklear.jpg[/img]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Heather se rada drogira in nima mere z alkotom…na take padas? Bruh………………….

Lepota je relativen pojem, vsak vidi lepoto drugače.. Je pa res da je neka skladnost telesa skupno skoraj vsem tistim, ki so kao lepi

Odvisno, kako jo definiraš. Če jemlješ povprečje, potem niti ne. So ženske, ki bodo všeč devetim od destih moških.

Če pgoledaš tole npr., boš trdil, da je lepota še vedno relativen pojem? :)))

[img]http://shrani.si/f/1H/Qd/4Bl5biRc/latina.jpg[/img]

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Odvisno, kako jo definiraš. Če jemlješ povprečje, potem niti ne. So ženske, ki bodo všeč devetim od destih moških.

Če pgoledaš tole npr., boš trdil, da je lepota še vedno relativen pojem? :)))

[img]http://shrani.si/f/1H/Qd/4Bl5biRc/latina.jpg[/img][/quote]

Tole si dal gor samo zaradi njenih umetnih jošk.


Me ne zanima kaj počne ona v osebnem življenju, še posebej ne kaj počne danes, pri 51ih.

Btw, Paris Hilton ima pri svoji višini 173cm številko noge 42. To je šele bruh………………..

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

celo 43 ma lol

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

[img]http://www.dailysquib.co.uk/thumbnail.php?file=cat_122/1585.jpg&size=article_medium[/img]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Odvisno, kako jo definiraš. Če jemlješ povprečje, potem niti ne. So ženske, ki bodo všeč devetim od destih moških.

Če pgoledaš tole npr., boš trdil, da je lepota še vedno relativen pojem? :)))

[img]http://shrani.si/f/1H/Qd/4Bl5biRc/latina.jpg[/img][/quote]

Tole si dal gor samo zaradi njenih umetnih jošk.[/quote]

A umetne ima? Na to se pa nisem oziral. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kakšno mnenje imate o drobnih ženskah? Heather L. je kar drobcena.
So vam všeč? Tudi sama sem drobna, pa raje ne bi bila.

Heather L. ? Vse stvaritve narave so na nek način lepe, tudi variacije, ki gledajo iz povprečja. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Me ne zanima kaj počne ona v osebnem življenju, še posebej ne kaj počne danes, pri 51ih.

Btw, Paris Hilton ima pri svoji višini 173cm številko noge 42. To je šele bruh………………..[/quote]

42? Vec ko bruh….imam st. 37 pa mi je nekako prevec…bah

Paris , dej ne mi s takimi in se pretvarjat, da si ženskega spola, ker je več kot očitno .

Ti pokazem luliko? Ne, raje bi stopalce, izber levo al desno 😛

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close