Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ženski ideal

ženski ideal


Pa še ena slika od nje.

http://www.lady.si/files/2009/06/diplomirala/uvodna.jpg

Sori, ampak jaz si ne želim takih “žensk” nategvat. Zgleda k Salome 2ka.[/quote]

Res zgleda ko Salome, ni dvoma.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Dobro Sadni že drugič si našel slikco katera res ni kaj lepa..ampak ok.


Saj vam privoščim, da ga imate. 🙂 Če vam že jaz nisem na voljo. 🙂

Ti ka prinesi piškotka, bova namakala. 🙂

http://images2.fanpop.com/images/photos/4900000/Gerry-gerard-butler-4912107-1012-1000.jpg

Sicer so res samo liki nam težko dosegljivi,ampak ta je še en izmed hudo dobrih lepotcev..))

Misonkka, odpri novo temo pa bomo limali slike lepotcev gor. To je tema o ženskah.

ajja…preveč bab na kupu..))

Meni lepe ženske:

http://images.google.si/search?site=&tbm=isch&source=hp&biw=1339&bih=531&q=monica+belucci&oq=monica+belucci&gs_l=img.3…5458.10713.0.11229.14.7.0.7.1.0.111.721.2j5.7.0…0.0…1ac.1.11.img.VI5P-pMsLXg

http://images.google.si/search?site=&tbm=isch&source=hp&biw=1339&bih=531&q=monica+belucci&oq=monica+belucci&gs_l=img.3…5458.10713.0.11229.14.7.0.7.1.0.111.721.2j5.7.0…0.0…1ac.1.11.img.VI5P-pMsLXg#tbm=isch&sa=1&q=catherine+zeta+jones&oq=cahterine+&gs_l=img.1.1.0i10i24l2.41476.45479.0.47429.23.17.0.0.0.4.130.1570.7j8.15.0…0.0…1c.1.11.img.97mHztIdgsg&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.45645796,d.ZWU&fp=b263d42257d6cb6a&biw=1339&bih=531

http://images.google.si/search?site=&tbm=isch&source=hp&biw=1339&bih=531&q=monica+belucci&oq=monica+belucci&gs_l=img.3…5458.10713.0.11229.14.7.0.7.1.0.111.721.2j5.7.0…0.0…1ac.1.11.img.VI5P-pMsLXg#tbm=isch&sa=1&q=ana+netrebko&oq=ana+netrebko&gs_l=img.3…44288.51944.2.52839.31.21.0.0.0.6.137.1839.11j9.20.0…0.0…1c.1.11.img.6uy4tqC0ITI&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.45645796,d.ZWU&fp=b263d42257d6cb6a&biw=1339&bih=531
http://images.google.si/search?site=&tbm=isch&source=hp&biw=1339&bih=531&q=monica+belucci&oq=monica+belucci&gs_l=img.3…5458.10713.0.11229.14.7.0.7.1.0.111.721.2j5.7.0…0.0…1ac.1.11.img.VI5P-pMsLXg#tbm=isch&sa=1&q=nina+badri%C4%8D&oq=nina+badri%C4%8D&gs_l=img.3…20909.25488.4.28703.22.16.0.1.1.2.124.1293.8j6.14.0…0.0…1c.1.11.img.85J6ZbAUydQ&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.45645796,d.ZWU&fp=b263d42257d6cb6a&biw=1339&bih=531

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Vse so si podobne 🙂
No govorimo o idealih. Kaksne zenske zelite biti? Zelis izgledati kot Monika Beluci?

Tvoje vprašanje je bilo jasno. Moj odgovor vidiš zgoraj. In ja, takšna ženska je npr. meni lepa.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Stvar pogleda: http://shrani.si/f/2h/Dx/1TOivKXW/417431346801995337627100.jpg

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ok Japkica je podobna Moniki 🙂 Seveda dosti mlajsa 🙂

Ej, japkica, meni se tudi te ženske zdijo lepe. Gre pa za točno določen tip temnolasih žensk. :))

Sadni, meni še zrihtaj kakšno najstnico. Tu so same 40-letnice, kaj bova midva s temi, za naju, lepa kot sva, nad 20 ne pridejo v poštev? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Stvar pogleda: http://shrani.si/f/2h/Dx/1TOivKXW/417431346801995337627100.jpg%5B/quote%5D

Ce moski pada na riti potem bo padel na rit 🙂

Jah, ne moremo bit vse blond pa tebi všeč. :)))

Ja, mlajša sem. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tudi najstnice ne marajo zanemarjenih dedcev.

Aha… tudi tvoj avatar! :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Carovnik ne more impresionirati drugega carovnika 🙂

Za to smo pa čarovnice. ;))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Misliš, da 40-letnica ne zna oceniti, ali je ženska lepa ali ne? Ne vem, se sprehajam vsak dan po Ljubljani in da bi videla tak cvet lepote med zelo mladimi ženskami – niti ne. Po večini so zelo napacane in s pirsingi na najbolj čudnih mestih. Še največ lepih žensk sem videla pri starosti od 25 do 35 let.[/quote]

:))) Vprašaj kakšnega 40-letnega gospoda, kakšne se mu zdijo 20-letnice. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Misliš, da 40-letnica ne zna oceniti, ali je ženska lepa ali ne? Ne vem, se sprehajam vsak dan po Ljubljani in da bi videla tak cvet lepote med zelo mladimi ženskami – niti ne. Po večini so zelo napacane in s pirsingi na najbolj čudnih mestih. Še največ lepih žensk sem videla pri starosti od 25 do 35 let.[/quote]

:))) Vprašaj kakšnega 40-letnega gospoda, kakšne se mu zdijo 20-letnice. :)))[/quote]

Matjažko, predolgo prebivaš v kleti pa ne veš, kaj se dogaja v reali.

Morda mu pa Sadni le zrihta eno smrkljo,da ne bo pukljast ratal od teže jaj…c.

Haha, misonkka, ti si “opasna”. 🙂

:)))

:))) Vprašaj kakšnega 40-letnega gospoda, kakšne se mu zdijo 20-letnice. :)))[/quote]

Matjažko, predolgo prebivaš v kleti pa ne veš, kaj se dogaja v reali.[/quote]

Antilopa, kaj sporoča vsakemu samcu telo mlade ženske – “seksualne paritvene signale”, ker tako je to urejeno v živalskem carstvu, kamor spadam otudi ljudje. Mlajše samice, jasno, so zato bolj oblegane, ker je to naravno, saj takrat so najbolj plodne in lahko tudi rodijo več otrok, ker narava teži reprodukciji. In zato ista 20-letnica bo seveda dosti manj “oblegana” pri 40. To je sedaj samo en aspekt – torej ta živalski, biološko-reprodukcijski, ker ljudje nismo zgolj to, no, kakor kateri. 😀 Moški smo menda tako vsi isti?? :)))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close