Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ženske v moških športih

Ženske v moških športih

ti si pač en tipičen nedojeban dec. niso vse ženske na svetu zato, da bodo tebi seksualno ugajale. Ameriški filmi s plastičnimi babami, ki bi se jih ustrašil, če bi jh v živo videl, niso realnost, porniči tudi ne.
Ene ženske imajo pač rajši šport kot pa takele dedclne kot si ti, pa kaj to tebe briga.
Svet je velik in na njem je dovolj prostora za moške, ženske, moškinje, pedre, poženščene tipe, grde, stare, mlade, lepe in neumne, vse dotlej, dokler se ne pojavi preveč takih nestrpnih in omejenih tipov kot si ti in začnejo drugim ukazovat, kaj bi morali delati in zganjat teror nad ljudmi.

Aha, če je pobalinsko bilo mišljeno v pozitivnem smislu, potem ok :).

Še za možakarja:

zadnjič smo bili z otroki v adrenalinskem parku in sem bila edina mamica, ki sem lezla po poligonu, ostale so prav po žensko otrokom in možem sledile pod plezali in jih fotkale. Pa če so ti poligoni primerni za otroke, so najbrž tudi za povprečno žensko.
Ne vem no, res se mi ne zdi, da je ženstvenost na robu izumrtja.

A to je tudi neženstveno adrenalinski park? To pa nisem vedela. Sem mislila, da je taka plezarija vseeno ženstvena :), če že plezanje v naravi ni ženstveno.
He, he, adrenalinski parki so zakon.

In potem je prišel…gospod, starejši kakšnih 20 let, ves prepotenten…starši pa veseli, ker so dobili bogato doto:). Bruhuhu…

možakar, naj ti pokažem eno ne le ženstveno, temveč tudi prekleto seksi boksarko.

http://www.google.si/search?q=laila+ali&hl=sl&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=H6FRUKvFCIbT4QTUxYDICA&sqi=2&ved=0CCkQsAQ&biw=1366&bih=567

Da si malo razširiš obzorja. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Meni je pa čudno, če ženska sama okrog potuje. Če z agencijo ja, ampak, da pa kar sama gre okrog z nahrbtnkom to je pa čudno.
Recimo Benka Pulko z motorjem okrog sveta ali pa neka ženska s kolesom do Pekinga pa neka ženska kar sama s kolesom po Ameriki…

Pa poznaš Benko, da ti je čudna ali ti je čudno samo to kar počne? 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Karakterno izredno težka ženska.

O ti vrag, zdaj pa res moram biti kar doma in čakat za zapečkom. Ne smem se ukvarjat z ‘moškimi’ športi, ne smem sama potovat… najbolje, da se res lotim kvačkanja.

Karakterno izredno težka ženska.[/quote]

Meni pa izredno sede.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

tebi je pa dolgcajt ne?
spravi se provocirat koga drugega, tole je že mau sitno

Karakterno izredno težka ženska.[/quote]

Meni pa izredno sede.[/quote]

Jo poznaš osebno? Je fasada za medije in je dejanska fasada:).

Meni pa izredno sede.[/quote]

Jo poznaš osebno? Je fasada za medije in je dejanska fasada:).[/quote]

Poznam. Mogoče je pa zaradi narave poznanstva drugačna izkušnja. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Uf nisem vsega prebrala, amapak ja. Je res, da si ženske želimo parirati tudi moškim v športu, ampak zardi nesporazuma in pomote. Ne pa zato ker smo moškinje. In kako se začne?

Najprej se spoznata fant in punca in se zaljubita. Vse lepo in sanjsko. In živela sta srečno dokler fant ni rekel:’Jaz grem pa danes plezat.’ Vse lepo in prav, punca tačas skuha večerjo. Fant pride zmatran domov poje večerjo, se stušira in gre spat. Potem mine dan, dva in fant reče punci: ‘Danes grem spet plezat’, in zgodba se ponovi. Punca skuha večerjo počaka fanta, on pride poje in gre spat. In potem spet in spet. Fant veliko pleza, ker za dobro plezo mora bit v formi in menda, ja, ker smo vsi svobodni ga punca ne sme ovirat. Če ga, je z njo nekaj narobe in jo bo moral zapustiti. In ona že nekaj mesecev sama doma kuha. Zadnje čase nikamor nista šla skupaj. On ne hodi več z njo na sprehod niti ne na kakšen lažji kucelj, ker mora trenirat, da bo v formi za svoje plezalne vzpone. Samo takrat, ko je utrujen je doma pa še takrat preveč utrujen, da bi skupaj kaj počela. Ampak pravi, da jo ima še vedno rad in ona ve, da ima njega.. Razumete zdaj? Lahko preskočim naslednji del?

Ženske so drugače čisto v redu v vseh športih ob upoštevanju, da so fiziološko drugačne od moških. In šele, ko ženske sebe sprejme, da je ženska in zato drugačna, lahko začne uživati v športu. Plezanje je čisto lep in tudi ženski šport in tudi estetsko prav lep. Ženske ne plezajo toliko na moč, ampak na ravnotežje in je prav lepo videti. Kot balet.

To so idealne ženske, ne pa moškinje.

No, pa predno pride do hude krvi, tiste, ki trernirajo že od malih nog, se ponavadi o tem osvesti, da se ne začne grebatorstvo z moškimi, ker potem pride samo do nepotrebnih poškodb.

Popolnoma razumem avtorja tegale posta. In tisti, ki ste lepili gor fotke boksark, meni osebno niso lepotice te ženske. Vidi se jim grobost, agresivnost, moškost na obrazih.

Se tudi strinjam da so v določenih težkih, grobih športih ženske in večina jih je moškinj. Tudi tiste, ki ne izgledajo vizualno totalno slabo imajo pa v sebi neko moško energijo, ki nas moške odbija.

Tiste ženske, ki se pa tukaj napenjao nekaj in govorijo v prid moškinj so pa same moškinje ker se poistovetijo z njimi.

blablablablabla

Vržte si ga na roko pa sproščajte frustracije nad nasprotnim spolom kje drugje. Jaz bi 10 takih tem enostavno pobrisala, kaj se to pravi podpihovat sovraštvo in delat razkol med spoloma?! Bedaki!

Svojo glavo si odšraufajte pa zabrište v kanto. Gnili ste znotraj, gnili.

Krivokljun, meni so pa všeč take teme. LJudje pišejo v anonimnosti, torej je to resnica. V obraz ne povedo, povedo pa takole. Čeprav roko na srce, tudi v obraz marsikdo namigne na temo moških športov, potovanj.
Dejstvo je, da se ljudje čudijo ženskam, ki se ukvarjajo s takimi športi, ki same potujejo. Jaz recimo to pogosto poslušam ali pa teme v stilu kdaj boš imela dojenčka.
Danes za dobro jutro mi je sodelavec naredil pridigo, da kdaj bom imela dojenčka, da zdaj je pa že res čas, on in žena sta tako ok, ker imata tri otroke, kaj pa jaz čakam… kakšne ste zdaj mlade ženske, da nimate družine in tak naprej… za malico sodelavka joj pa kar sama si šla tja pa tja a ti nič strah… potem druga sodelavka o tretji sodelavki: a še vedno je samska ja kako pa to (tudi jaz samska)… tako, da to je realno stanje.
Včasih mi gredo taki na živce, drugič me pa zabava njihova zaplankanost.

Pa saj je menda razumljivo, da ne moremo bit vsem všeč. Nekaterim so pa všeč tako imenovane “moškinje” in se za vsakega kaj najde. Kdo pa trdi, da nobenemu moškemu “moškinje” niso všeč ima pač takšno mišljenje, to še ne pomeni, da je to mnenje objektivno. Gre samo za eno od prepričanj, ki je lahko točno ali pa ne.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, torej nekaterim so moškinje všeč, tebi ne, če te prav razumem.
Kakšna ženska pa je moškinja in zakaj ti ni všeč :)?

Nenujno res. Nekateri pišejo resnico, drugi je ne. Spet nekdo je lahko iskren, a ne pove resnice itd.

Jaz bi kvečjemu rekla, da folk zaradi anonimnosti izgublja občutek za empatijo, za takt, da si da duška, spusti ventile, kot pa da ima možnost končno povedat resnico.

Človek, k je zadovoljen in pomirjen s sabo, jo bo izrazil vedno. In na primeren način, ne z bruhanjem gnusa nad tistimi, ki štrlijo ven.

Ne vem, jaz ne delim žensk na moškinje in ženskinje, ko jih izbiram. Jasno mi je, da se po značaju razlikujejo, ampak… Meni je ženska všeč, ali mi pa ni, preprosto. To se ne da kar tako opisat. Zadnjič sem pisal, da mi je všeč, da ima malo moškega značaja v sebi, da ni povsem “pomehkužena in nebogljena”. Zdaj, koliko je to in kako naj vam to predstavim, da boste razumeli, pa ni tako simpl, ker si bo vsak po svoje predstavljal. Zato naj ostane pri tem, kar sem napisal. Všeč mi je recimo bilo, ko sem svojo videl na kolesu, kako se vozi čez robnike. To ni tako previdno in počasi ali da bi stopila dol s kolesa, ampak z nezmanjšano hitrostjo nadaljuje in se narahlo odrine, tako da z obema kolesoma pristane enakomerno na cesti. Kot jaz. 🙂 Ampak, to še ne pomeni, da mi ne bi mogla bit všeč ženska, ki se zapelja čez robnik previdno. Gre samo za eno opazko, za všečnost pa je potrebno še milijon stvari, ki jih pač ima.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hotela sem povedat nekaj drugega – da očitno še obstajajo popolnoma ženstvene ženske, ki jim je že plezalni poligon tu mač in raje prizanesejo svojim brezhibno urejenim nohtom. Ko se že jamra nad pomanjkanjem tako zvanih pravih žensk.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close