Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ženske podjetnice

Ženske podjetnice

Hej,

kakšno pa je vaše mnenje o ženskih podjetnicah? So bolj sposobne od moških? Prednosti, ovire, sposobnosti. Našel sem tudi en fin članek na to temo.

http://nasvetdneva.com/zenske-uspesnejse-od-moskih/

Seveda da ženske 🙂 Moški je lahko dober in uspešen samo, če mu stoji ob strani “prava” ženska:)

Da je dobra mačka je lahko že samo z svojim šarmom podjetna seveda strogo poslovno če je pametna.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close