Ženske drži tole?
Zato so skoraj vse ženske prostitutke J.Č. 22. april 2013, 11:33 118 .Velikost pisave: ..Ste se kdaj spraševali, zakaj moški v povprečju zaslužimo več in umremo prej kot ženske? Oba dejavnika sta še kako povezana in tokrat se ju bomo lotili brez feminističnega olepševanja: skoraj vse ženske so prostitutke!
(Foto: Thinkstock)Zakaj? Sodobne ženske so samostojne, samozadostne, samozavestne, odločne in prekleto dobro vedo, kaj hočejo – premožnega partnerja, ki bo skrbel za njihove materialne in čustvene potrebe, primaknil nekaj nujno potrebnega dednega materiala, povrhu vsega pa bo strašno razumevajoč, na moč postaven, rad bo imel otroke, živali, njene najboljše prijateljice, telenovele in romantične komedije. Sliši se prelepo, da bi bilo res. Na drugi strani tega “sporazumnega” dogovora stvari niso tako rožnate. Tudi moški želimo preživeti del svojega testosteronskega življenja s postavno in prijazno družico, tega nihče ne zanika, le da je cena za nas precej višja. In to dobesedno.
Začnimo z mladim (ali mladim po srcu) samskim moškim, ki hrepeni po ženski bližini. S skupino prijateljev se odpravi na “lov” v priljubljen nočni klub, kjer se na ogled postavljajo postavne mladenke. Spije pijačo ali dve za pogum, se odpravi do najobetavnejše kandidatke in jo povabi na pijačo. Pogovor steče, pijače dežujejo, ob koncu večera pa je bilanca močno okrnjen mesečni proračun v zameno za telefonsko številko. Seveda se pričakuje, da bo račune po načelih “stare dunajske šole” poravnal moški. Predpostavimo, da je bila njegova izbira ugodna, da je deklina res povedala svojo pravo telefonsko številko in da se obeta serija “kvalifikacijskih” zmenkov in večerij, ki se bodo v najboljšem primeru končale v postelji. Če predpostavimo, da deklet pač ne gre “vlačiti” v zakotne beznice z mastnimi prti in plinskim žarom, ampak želimo napraviti vtis, bomo za povprečno večerjo odšteli kakšnega stotaka. Seveda bo račune zopet poravnal naš kavalir. Če so bogovi naklonjeni in se celoten projekt uspešno konča v postelji, mu kakšne bilance ob prižgani cigareti toplo odsvetujemo – preračunano, deklina je skozi celotni proces za minuto užitka prejela večji honorar kot Messi. Večina dohodkov sodobnih moških gre pač hote ali nehote v reprodukcijske namene.
(Foto: iStockphoto)
Predpostavimo, da tudi po posteljnih vragolijah medsebojna naklonjenost naše dame in njenega “priležnika” ne usahne ter se po številnih prikupnih dogodivščinah znajdeta pred oltarjem. Kdor misli, da se projekt “medspolnih” investicij tu preneha, ni bil še nikoli poročen. Ženine frizure, sezonske razprodajne akcije, dopusti, oblačila, obutev in pametni telefoni za pubertetniške pamže, registracije avtomobilov, življenjsko zavarovanje zanj, za vsak primer, če se mu slučajno kaj pripeti, kastracija psa, športna oprema …, zveni znano? Ob tem bognedaj, da bi si kupil kakšno spodobno “bormašino” ali igralno konzolo zase – škoda denarja, gospodarska kriza pa neusmiljeno stiska “družinski” proračun. Ne trdim, da so vse takšne, vendar je moško življenje sestavljeno iz kopice javnih naročil za nepovratna sredstva. In potem naj “šparamo”?! Saj bi, pa nam ne pustijo – večer s prijatelji, kjer je popolnoma jasno, kdo pije in kdo kdaj plača. Odprtje smučarske sezone v moški družbi ob kilogramih makaronov, nedolžnem lajanju na mimoidoče ženske, platojih piva in plastenkah domačega vina – pravi balzam za denarnico in dušo. Ob takšnih samotarskih druženjih človek spozna, da je življenje lahko precej preprosto in poceni, če nismo sužnji svojih bioloških potreb.
Poznam kar nekaj posameznikov, ki so se odločili, da bodo za “ljubezen” plačevali manj – tako ali tako so skoraj vse ženske prostitutke, le da pri “profesionalki” veš, koliko ti bo pobrala, po akciji si razrešen vsakršnih poglobljenih pogovorov, očitkov in finančnih obveznosti, prihranek pa lahko nameniš v dobrodelne namene.
itak so kot jedrska elektrarna: 25 let vlagaš vanjo … potem pa sploh ne veš kaj bi z njo.
Razgradnja pa je 3x dražja od postavitve in tekočih stroškov uporabe v 25+ letih ☺
logično da tole drži… seveda je napisano v PRETIRAVANJU ampak na koncu vsak pravi ded nebo pusto da ženska plača več kot on suma sumarum pa četudi je le 51:49 procentov v prid moškega….
Ampak to je problem naše miselnosti kot ničkolikokrat predtem
Pri samomorih si pozabil še omenit, da do njih še največkrat pride prav zaradi žensk.[/quote]
seveda, ker moški pri 20, 30 40, 50 ali 60 ne zmore vzeti odgovornosti za svoje življenje v svoje roke. raje v jok pa na drevo (dobesedno).[/quote]
Če pa se je prilagdil svoji dragi in je ona iz njega nardila copatarja… tak tip je pol zgublen in umre kot mravljica ko umre šefica tava brezciljno
Meni ne zveni nič znano. Res nisem bil nikoli poročen, a upam, da dolgotrajne koruzniške veze tudi štejejo. :)))
Pisanje me spominja na še enega zafrustriranega poženščenega tipa, ki v nočnih barih išče ženske, za katere trdi, da vedo kaj bi rade in so resne ter se obenem razburja nad tem, da so skoraj vse prostitutke.
Ravno tako, kot če bi šel v Afriko in jokal ter stokal, da ni nobene prave zame, ker so skoraj vse črne. 🙂
Ne delajte se blazno pametne okoli “traktata” s strani X6 … roko na srce, marsikaj napisanega je bridka resnica ( da ne bo pomote – k sreči je sam nikoli nisem v tej skrajni obliki, kakor je opisano, skusil na lastni koži ). Zato ne govorim iz lastne izkušnje, ampak imam oči in ušesa in tisto med ušesi … pa opazujem svet okoli sebe …
Konec koncev je napisal “skoraj vse” in ne “vse” …
In konec koncev, če besedo prostitutka zamenjate z besedo “prostitutka” – beri koristolovka in iskalka lagodnega življenja – takega materiala je med današnjo mladino na žalost vse več in več …
Približno 70 % tega, kar si napisal, zame nedvomno velja, če na soituacijo gledaš s tvojega, izrazito ciničnega pogleda na življenje. V svoj zagovor in opravičilo lahko povem le to, da nisem nikoli zagovarjala emancipacije žensk in moških, da se nikoli nisem niti slućajno obrnila za tipom, ki ni poznal stare dunajske šole (tako da so vsi ostali že v izboru odpadli…) in nenazadnje – nisem prepričana, da je vse, kar so moji partnerji dobili od mene – zgolj spolna usluga.
seveda, ker moški pri 20, 30 40, 50 ali 60 ne zmore vzeti odgovornosti za svoje življenje v svoje roke. raje v jok pa na drevo (dobesedno).[/quote]
Če pa se je prilagdil svoji dragi in je ona iz njega nardila copatarja… tak tip je pol zgublen in umre kot mravljica ko umre šefica tava brezciljno[/quote]
Prav mu je.
Ko je že ravno govora o koristolovkah, tudi takšni tipi obstajajo, ki iščejo koristi, kakor materialne tako finančne narave; koristolovje NI izključno domena ženske populacije.[/quote]
Večinokrat moški sicer izkoriščajo ženske za fizične užitke bolj kot karkoli drugega… sicer dobro morda tudi finančne vendar (po moji skromni oceni) VELIKO VELIKO manj kot ženske.
Torej ja maš prav ni IZKLJUČNO domena ženske populacije je pa VEČINSKO domena ženske populacije.
Matkič, naj ženska vsaj nekaj dobi za tisti slab seks, v katerem on tako uživa, privošči ji. :))
Ko je že ravno govora o koristolovkah, tudi takšni tipi obstajajo, ki iščejo koristi, kakor materialne tako finančne narave; koristolovje NI izključno domena ženske populacije.[/quote]
Večinokrat moški sicer izkoriščajo ženske za fizične užitke bolj kot karkoli drugega… sicer dobro morda tudi finančne vendar (po moji skromni oceni) VELIKO VELIKO manj kot ženske.
Torej ja maš prav ni IZKLJUČNO domena ženske populacije je pa VEČINSKO domena ženske populacije.[/quote]
Govorim na splošno, krivično je v tem primeru kazati le na ženske.
Kdo ti je pa kriv, da si si dovolil, da so številne iz tebe izcuzale ekonomske koristi, zdaj pa tu iščeš tolažbo in obresti? Sebi izgubo pripiši oz najdi si takšno, ki je predvsem finančno samostojna pa te bo denarnica manj bolela (so pa te manj dostopne, večinoma jim veza ni prioriteta, zlasti ne z nekimi zblojenci, ki cel dan jamrajo po forumih…hihihi).
Večinokrat moški sicer izkoriščajo ženske za fizične užitke bolj kot karkoli drugega… sicer dobro morda tudi finančne vendar (po moji skromni oceni) VELIKO VELIKO manj kot ženske.
Torej ja maš prav ni IZKLJUČNO domena ženske populacije je pa VEČINSKO domena ženske populacije.[/quote]
Govorim na splošno, krivično je v tem primeru kazati le na ženske.
Kdo ti je pa kriv, da si si dovolil, da so številne iz tebe izcuzale ekonomske koristi, zdaj pa tu iščeš tolažbo in obresti? Sebi izgubo pripiši oz najdi si takšno, ki je predvsem finančno samostojna pa te bo denarnica manj bolela (so pa te manj dostopne, večinoma jim veza ni prioriteta, zlasti ne z nekimi zblojenci, ki cel dan jamrajo po forumih…hihihi).[/quote]
Vidim da si res zmedena glede na to da
1. neveš kako malo sem jaz na forumu
2. ne razumeš da sem jaz napisal na splošno
3. ne razumeš kaj pomeni VEČINA
Forum je zaprt za komentiranje.