Ženska krila
Joj si se ti zdaj obeseil na mojo rit! Če spravim bikinke na rit, menda spravim tudi minico, ampak meni osebno to ni všeč. V tako kratki minici, da ti glih rit pokrije se nisem nikoli v redu počutila. Še pri teniškem krilcu imam spodaj triko. Ko sem bila mlajša se mi je zdelo, da imam kot športnica preveč poudarjene mišice nad koleni in minic nisem rada nosila. Je bil pa to bolj moj osebni občutek. Seveda pa noge ženske, ki redno trenira, malce drugače zgledajo kot noge ene anoreksične preklice. V glavnem, jaz kakšnega posebnega ljubečega odnosa z ultra kratkimi minicami nisem nikoli vzpostavila in ne vem zakaj bi ga zdaj na stara leta. V takšnih oblačilih se nisem dobro počutila in zdaj se še manj. Se pa zavedam, da imam dobro rit in to rada poudarim z drugačnimi, malce daljšimi krili. Rada nosim tudi petke. Glede na celotno postavo imam razmeroma dolge noge, tako da je to pri meni ok. Definitivno pa bi ženskam, ki so nižje rasti ali pa imajo kratke noge in ne nosijo petk, odsvetovala nošenje krila pod koleni. One morajo obvezno nosit kaj krajšega, ker to potem vizuelno podaljša njihovo postavo.
[img]http://3.bp.blogspot.com/_Cbvkjeyut70/S9zzbFpkupI/AAAAAAAABl8/mOVQLtfQ2oU/s640/Picture+1.png[/img]
Ženske, ki preusmerjajo pozornost nase zgolj skozi seksualnost, kaj hitro pomislim, če je to edino, kar lahko ponudijo? Ker ena pametna punca zagotovo ne bo kazala pol zadnjice, če ima kaj v glavi, a ne? 😉
Ker to je pač ceneno, oblačenje brez stila.[/quote]
@Matjazko: ena taca je o Matkića, druga pa od DoSadnega …. obe pa sta krivi in kosmati
kolk ste vi dobertrio “adijo”
Ženske, ki preusmerjajo pozornost nase zgolj skozi seksualnost, kaj hitro pomislim, če je to edino, kar lahko ponudijo? Ker ena pametna punca zagotovo ne bo kazala pol zadnjice, če ima kaj v glavi, a ne? 😉
Ker to je pač ceneno, oblačenje brez stila.[/quote]
Moški ki ponujajo le govoričenje na forumu in se ne upajo prikazat mi dajejo tudi občutek da je tole (govoričenje in pametovanje na MoNu) vse kar ponujajo….
In ja matjazko ti si prvi na spisku med njimi 😉
Ej Matjazko, jst nevem, a se ti samo delaš neumnega, ali dejansko si tak prizadetek. Sam limaš te slike po forumu, ko pa kdo drug naredi podobno se pa zmrduješ nad njimi. Tebi, ki lepiš gor na pol gole ženske definitno ne bomo verjeli, da se brigaš za to kar imajo te ženske v glavi.
Ma ste zahtevni. Ženska ne sme biti predebela, če je normalno suha, je že premalo nabita. Pri desnem kolenu čudno stoji (‘) Rit ne sem biti velika, ona zgoraj pa je baje premala. A se sploh berete? Mater, imate do milimetra določene proporce. Ni važno, da je krilo ozko, važno je, da se ven vidi nekaj genitalij, če prav razumem???
Hja nič upam da sami ustrezate tem kriterijem, ki jih določate. Upam, da te ženske, ki jih predstavljate kot samozavestne in odlično oblečene, tudi v postelji in s praktičnimi veščinami dokažejo to, kar kažejo navzven. Vi boste že vedeli, taki izkušeni playboyi kot ste, kakšna je korelacija med izzivalnostjo obleke in izzivalnostjo v praksi in karakterju ženske. Upam, da vas tako oblečena in polna pričakovanja ženska še ni razočarala 🙂
Glede kril … Jih nosim zelo pogosto, nekaj v tem elegantem stilu, kot je nalimala Bikini (za vas verjetno staromodno in nunsko, a jaz se v tem odlično in čisto ženstveno počutim). Sicer pa sem raje normalno hranjena Slovenka v nunski opravi kot Američanka z BMI nad 30 in v minici. Moja krila so v tem stilu (ja, so bolj elegantna, pa ne zato, ker bi imela grdo postavo – ker postava je v taknšnih oblačilih dovolj vidna in tudi za njih rabiš samozavest -pač pa se v tem stilu odlično počutim, zaenkrat pa še nisem imela želje po razkazovanju mednožja):
[img]http://images.asos-media.com/inv/media/3/3/2/1/3201233/black/image1xl.jpg[/img]
[img]http://images.asos-media.com/inv/media/4/9/6/7/3407694/darkgrey/image1xl.jpg[/img]
[img]http://2.bp.blogspot.com/-zxl41wbuJao/TsZxtCJ-qXI/AAAAAAAAE-I/JVyT6kN3TDQ/s1600/Pictures23.jpg[/img]
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS1wL_3Dt7FGYyaT61M85KXaKmg6y-SqcUGoaBwYo0Z9AtNu4DZ[/img]
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://4.bp.blogspot.com/-6-pdJaOBJiI/TejGXGzMdhI/AAAAAAAAG1E/7BzhD95zYqs/s1600/minigonna6.jpg[/img]