Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ženska krila

Ženska krila

morajo bite takšna, da da bejba komot bedra toliko narazen, da da tip lahko glavo (tazgornjo) med bedra za lizat fračo

hlače pa fršlus ali ježka od popka do križa

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

12 points!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Tako se govori. Tis ta prav dec :))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Ženska krila niso iz 100% elastana, ker ni namen, da ženska drži noge narazen (tako ne pri hoji kot sedenju). Očitno nisi te sreče, da bi spoznal sestavo ženskega krila od blizu ali da bi vedel, da se krilo lahko potegne navzgor in podobno.

Ti kar liži skozi šipo. Ob tem početju vsaj nisi nevaren.

razumem .. ti še slike svoje frače nebi dala lizat 3D prezentaciji tipa … hologramu ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

haha, ta “problem” je modna industrija že zdavnaj rešila. 🙂

[img]http://www.notempire.com/images/uploads/rebeccaMinkoffZipperSkirt.jpg[/img]

[img]http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/708910423/Zipper-decoration-black-font-b-leather-b-font-motorcycle-font-b-leather-b-font-font-b.jpg[/img]

[img]http://image.dhgate.com/albu_240790552_00-1.0×0/s-new-women-girls-dress-zipper-skirt-european.jpg[/img]

[img]http://lacacl.com/1443-11221-thickbox/zipper-line-decorated-chiffon-long-skirt.jpg[/img]

sami mimosunki
ni čudno, da imate bejbe neobiskana in neobdelana mednožja ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Kakšne bolj praktične variante pridejo v poštev bolj pri tistih, ki to prakticirajo recimo na delovnem mestu ali na skrivaj. V normalnih okoliščinah pa ena kikla res ne bi smela bit ovira ta pravemu dedcu.

Bikini razen 1. si same o moj bog prlepla…. (prva je pogojno ok)

[img]http://cdn.sheknows.com/articles/2012/05/sexy-summer-workout-wear-skirt.jpg[/img]

[img]http://4.bp.blogspot.com/-ippzTLTQyRc/T27nfybn3TI/AAAAAAAAApo/ooSSJIWx8mk/s320/red-plaid-pleated-mini-skirt-400-x-400.jpg[/img]

[img]http://www.jimmyjazz.com/images/products/SSK5885/jj/SSK5885_pink_essentials_sequin_sexy_mini_skirt_lp1.jpg[/img]

Je pa res da s takimi glih ne morš v službo z izjemo treh ali štirih haha

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Matkic, tvoj okus se dotika ženskih prostitutk. Takšna krila so kvečjemu za na plažo. Od Bikini mi je všeč zelena oblekca.

Punci, da bi dale tele stvari nase pa bi zvizgal fantje se jz bi : )))


ni kavelj v kikli ampak v bejbi kako jo nosi , ponuja .. skratka izen tvojega ometa

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Matkić — pejt drkat na kataloge mordrcev in gat za babnice … je boljša ponudba od tvoje domišljije

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Sem hotela samo izpostavit “izum” modne industrije. 🙂

Jaz itak nobene od tistih, ki sem jih pripopala, ne bi nosila. Imam rada ozka krila, takšna da šponajo okoli ritke in dolžina mora bit vsaj do kolen.

Sori samo 1. krilo je čist ”obično” je pa res da taka krila lahko dajo na sebe samo ženske BREZ celulita :))))

To pa verjamem da tam po 30tem skorajda več ni možno ane Goldfish?

Taka krila imajo ženske poleti ven, če vedo da imajo štel… če so keš pičke ali ne nebom razglabljal definitivno pa če imajo dobre noge in primerno obutev delujejo zelo seksi!

je pa res da so vsa zelo izivalna 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Sori samo 1. krilo je čist ”obično” je pa res da taka krila lahko dajo na sebe samo ženske BREZ celulita :))))

To pa verjamem da tam po 30tem skorajda več ni možno ane Goldfish?

Taka krila imajo ženske poleti ven, če vedo da imajo štel… če so keš pičke ali ne nebom razglabljal definitivno pa če imajo dobre noge in primerno obutev delujejo zelo seksi!

je pa res da so vsa zelo izivalna :)[/quote]

Ne štekaš. Tvoje prvo krilo (ki ga še posebej izpostavljaš) je lepo na 15-letnici, ker je dekliško krilo. Ti se oziraš za mladoletnicami, temu primerno limaš fotke. Moja krila so vsa nad koleni in ozka ter ženstvena. Celulit je ponavadi na stegnih, zadnjici, kar s primernim krilom lahko čisto solidno prikriješ:). Ne poznam odrasle ženske, ki ne bi imela vsaj majčkeno celulita in še ta se opazi le v določenih pozah.

Sori samo 1. krilo je čist ”obično” je pa res da taka krila lahko dajo na sebe samo ženske BREZ celulita :))))

To pa verjamem da tam po 30tem skorajda več ni možno ane Goldfish?

Taka krila imajo ženske poleti ven, če vedo da imajo štel… če so keš pičke ali ne nebom razglabljal definitivno pa če imajo dobre noge in primerno obutev delujejo zelo seksi!

je pa res da so vsa zelo izivalna :)[/quote]

Ne štekaš. Tvoje prvo krilo (ki ga še posebej izpostavljaš) je lepo na 15-letnici, ker je dekliško krilo. Ti se oziraš za mladoletnicami, temu primerno limaš fotke. Moja krila so vsa nad koleni in ozka ter ženstvena. Celulit je ponavadi na stegnih, zadnjici, kar s primernim krilom lahko čisto solidno prikriješ:). Ne poznam odrasle ženske, ki ne bi imela vsaj majčkeno celulita in še ta se opazi le v določenih pozah.[/quote]

Lepo je tudi na 18 letnici, pa tudi na 25 letnici… pa tudi na PRIMERNI 35 letnici…

Govorim o takem stilu krilc…

[img]http://www.cheshirecatstudios.com/forum/resources/sexy-college-girls-in-short-skirts-demotivational-poster/thumb/1612[/img]

[img]http://4.bp.blogspot.com/-hMg1Grkim4s/Tj0duQ-dlbI/AAAAAAAABfQ/W5OKSJUK6KE/s1600/hot-mini-skirt-girl.jpg[/img]

Za prostitutke in v postlo pa se obleče (če že je krilo) raje kaj v tem stilu….

[img]http://1.bp.blogspot.com/-EqGK98BVLH0/Tc9fl94p2fI/AAAAAAAAAIg/SOdYc69Bq0Y/s1600/sexy-dancer-clubwear-school-girl-mini-skirt-outfit-199-f56da.jpg[/img]

Meni prvi 2 sliki ne sličita na prostitutke 🙂 tebi morda že ampak verjamem da bolj zaradi tega ker imajo te punce boljšo postavo od tebe in si upajo to tudi pokazat (noge, trebuh) govorim seveda o krilih… pusti zdaj tisto majčko na drugi sliki ki res ni primerna za nikamor kot na plažo….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Joj Matkic, pišeš kot bi skupaj krave pasla:). Pojma nimaš kako zgledam:). Saj sem ti rekla, takšna krila so za na plažo, pohajkovanje ob plaži v poletnem času. Nekateri pa hodimo še kam drugam, kjer je to neprimerno, četudi ima ženska idealno postavo.

Aja še tole Goldfiskiha…. krilo NE RABI bit ozko/oprijeto da je sexy….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Seveda ne. Napisala sem, kakšne sama nosim. Od Bikini mi je pa všeč tista zelena oblekca, ki je dolga in ohlapna.

kam pa hodiš ki je to neprimerno?

V službi je ja, pa na operah, gledališčih itd…. vsepovsod drugod pa je PRIMERNO…

kot zgleda so takšna krila tudi za na faks, pa za v disko, pa v gostilno, pa za sprehod po mestu in še kaj bi našel….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

kikla mora biti taka, da jo lahko z eno roko držim, ko babnici tiča v pi.zdo tiščim ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Sej nase MON punce imajo vse super postave samo so malo bolj spodobne : ))

kam pa hodiš ki je to neprimerno?

V službi je ja, pa na operah, gledališčih itd…. vsepovsod drugod pa je PRIMERNO…

kot zgleda so takšna krila tudi za na faks, pa za v disko, pa v gostilno, pa za sprehod po mestu in še kaj bi našel….[/quote]

V službi sem najmanj 8 ur na dan. Faks sem končala (pa tudi tam ni zaslediti takšne oprave, ker je v poletnem času faks zaprt), v diskače kjer se zbirajo od 15 do 18 let ne hodim, za v gostilno oblečem kaj drugega…ja, po mestu, plaži, skratka prosti čas na kubik in toplo vreme. Ker pa veliko časa preživim v službi in malo manj na plaži, je tako kot je:)).

Jaz minico nosim samo za na plažo. Moja krila in obleke so bolj v takšnem staromodnem stilu. 🙂

[img]http://fashiononcastle.blog.com/wp-content/blogs.dir/00/04/03/41/4034110/files/test/dress-both-sides.jpg[/img]

[img]http://www.notempire.com/images/uploads/dollfaceclothingroma.jpg[/img]

[img]http://1.bp.blogspot.com/-cC83q4uRXds/T5g4-bMtACI/AAAAAAAAA4A/bKoGYQZAD4g/s320/very-sexy-pencil-skirt-in-seasonless-stretch-12176243.jpg[/img]

[img]http://rawsilkandsaffron.files.wordpress.com/2010/05/6098830.jpg[/img]

[img]http://thumbs4.ebaystatic.com/d/l225/m/m11Do_zv77mMWd4GY1wQvPw.jpg[/img]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close