Ženska krila
morajo bite takšna, da da bejba komot bedra toliko narazen, da da tip lahko glavo (tazgornjo) med bedra za lizat fračo
hlače pa fršlus ali ježka od popka do križa
haha, ta “problem” je modna industrija že zdavnaj rešila. 🙂
[img]http://www.notempire.com/images/uploads/rebeccaMinkoffZipperSkirt.jpg[/img]
[img]http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/708910423/Zipper-decoration-black-font-b-leather-b-font-motorcycle-font-b-leather-b-font-font-b.jpg[/img]
[img]http://image.dhgate.com/albu_240790552_00-1.0×0/s-new-women-girls-dress-zipper-skirt-european.jpg[/img]
[img]http://lacacl.com/1443-11221-thickbox/zipper-line-decorated-chiffon-long-skirt.jpg[/img]
Bikini razen 1. si same o moj bog prlepla…. (prva je pogojno ok)
[img]http://cdn.sheknows.com/articles/2012/05/sexy-summer-workout-wear-skirt.jpg[/img]
[img]http://4.bp.blogspot.com/-ippzTLTQyRc/T27nfybn3TI/AAAAAAAAApo/ooSSJIWx8mk/s320/red-plaid-pleated-mini-skirt-400-x-400.jpg[/img]
[img]http://www.jimmyjazz.com/images/products/SSK5885/jj/SSK5885_pink_essentials_sequin_sexy_mini_skirt_lp1.jpg[/img]
Je pa res da s takimi glih ne morš v službo z izjemo treh ali štirih haha
Sori samo 1. krilo je čist ”obično” je pa res da taka krila lahko dajo na sebe samo ženske BREZ celulita :))))
To pa verjamem da tam po 30tem skorajda več ni možno ane Goldfish?
Taka krila imajo ženske poleti ven, če vedo da imajo štel… če so keš pičke ali ne nebom razglabljal definitivno pa če imajo dobre noge in primerno obutev delujejo zelo seksi!
je pa res da so vsa zelo izivalna 🙂
Sori samo 1. krilo je čist ”obično” je pa res da taka krila lahko dajo na sebe samo ženske BREZ celulita :))))
To pa verjamem da tam po 30tem skorajda več ni možno ane Goldfish?
Taka krila imajo ženske poleti ven, če vedo da imajo štel… če so keš pičke ali ne nebom razglabljal definitivno pa če imajo dobre noge in primerno obutev delujejo zelo seksi!
je pa res da so vsa zelo izivalna :)[/quote]
Ne štekaš. Tvoje prvo krilo (ki ga še posebej izpostavljaš) je lepo na 15-letnici, ker je dekliško krilo. Ti se oziraš za mladoletnicami, temu primerno limaš fotke. Moja krila so vsa nad koleni in ozka ter ženstvena. Celulit je ponavadi na stegnih, zadnjici, kar s primernim krilom lahko čisto solidno prikriješ:). Ne poznam odrasle ženske, ki ne bi imela vsaj majčkeno celulita in še ta se opazi le v določenih pozah.
Sori samo 1. krilo je čist ”obično” je pa res da taka krila lahko dajo na sebe samo ženske BREZ celulita :))))
To pa verjamem da tam po 30tem skorajda več ni možno ane Goldfish?
Taka krila imajo ženske poleti ven, če vedo da imajo štel… če so keš pičke ali ne nebom razglabljal definitivno pa če imajo dobre noge in primerno obutev delujejo zelo seksi!
je pa res da so vsa zelo izivalna :)[/quote]
Ne štekaš. Tvoje prvo krilo (ki ga še posebej izpostavljaš) je lepo na 15-letnici, ker je dekliško krilo. Ti se oziraš za mladoletnicami, temu primerno limaš fotke. Moja krila so vsa nad koleni in ozka ter ženstvena. Celulit je ponavadi na stegnih, zadnjici, kar s primernim krilom lahko čisto solidno prikriješ:). Ne poznam odrasle ženske, ki ne bi imela vsaj majčkeno celulita in še ta se opazi le v določenih pozah.[/quote]
Lepo je tudi na 18 letnici, pa tudi na 25 letnici… pa tudi na PRIMERNI 35 letnici…
Govorim o takem stilu krilc…
[img]http://www.cheshirecatstudios.com/forum/resources/sexy-college-girls-in-short-skirts-demotivational-poster/thumb/1612[/img]
[img]http://4.bp.blogspot.com/-hMg1Grkim4s/Tj0duQ-dlbI/AAAAAAAABfQ/W5OKSJUK6KE/s1600/hot-mini-skirt-girl.jpg[/img]
Za prostitutke in v postlo pa se obleče (če že je krilo) raje kaj v tem stilu….
[img]http://1.bp.blogspot.com/-EqGK98BVLH0/Tc9fl94p2fI/AAAAAAAAAIg/SOdYc69Bq0Y/s1600/sexy-dancer-clubwear-school-girl-mini-skirt-outfit-199-f56da.jpg[/img]
Meni prvi 2 sliki ne sličita na prostitutke 🙂 tebi morda že ampak verjamem da bolj zaradi tega ker imajo te punce boljšo postavo od tebe in si upajo to tudi pokazat (noge, trebuh) govorim seveda o krilih… pusti zdaj tisto majčko na drugi sliki ki res ni primerna za nikamor kot na plažo….
kam pa hodiš ki je to neprimerno?
V službi je ja, pa na operah, gledališčih itd…. vsepovsod drugod pa je PRIMERNO…
kot zgleda so takšna krila tudi za na faks, pa za v disko, pa v gostilno, pa za sprehod po mestu in še kaj bi našel….
kam pa hodiš ki je to neprimerno?
V službi je ja, pa na operah, gledališčih itd…. vsepovsod drugod pa je PRIMERNO…
kot zgleda so takšna krila tudi za na faks, pa za v disko, pa v gostilno, pa za sprehod po mestu in še kaj bi našel….[/quote]
V službi sem najmanj 8 ur na dan. Faks sem končala (pa tudi tam ni zaslediti takšne oprave, ker je v poletnem času faks zaprt), v diskače kjer se zbirajo od 15 do 18 let ne hodim, za v gostilno oblečem kaj drugega…ja, po mestu, plaži, skratka prosti čas na kubik in toplo vreme. Ker pa veliko časa preživim v službi in malo manj na plaži, je tako kot je:)).
Jaz minico nosim samo za na plažo. Moja krila in obleke so bolj v takšnem staromodnem stilu. 🙂
[img]http://fashiononcastle.blog.com/wp-content/blogs.dir/00/04/03/41/4034110/files/test/dress-both-sides.jpg[/img]
[img]http://www.notempire.com/images/uploads/dollfaceclothingroma.jpg[/img]
[img]http://1.bp.blogspot.com/-cC83q4uRXds/T5g4-bMtACI/AAAAAAAAA4A/bKoGYQZAD4g/s320/very-sexy-pencil-skirt-in-seasonless-stretch-12176243.jpg[/img]
[img]http://rawsilkandsaffron.files.wordpress.com/2010/05/6098830.jpg[/img]
[img]http://thumbs4.ebaystatic.com/d/l225/m/m11Do_zv77mMWd4GY1wQvPw.jpg[/img]
Forum je zaprt za komentiranje.