Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ženitvene agencije

Ženitvene agencije

To je klasika. Na koncu naštepajo otroka s kakšnim frajerjem, s katerim se na pol razumejo. Frajer jo kmalu pusti, ona pa živi z otrokom pri svojih starših.

Moderna klasika.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Aja, da ne bo nesporazumov. Ne mešat suverenih samskih moških s sužnji strasti, ki trosijo seme vsenaokrog in “samskim” ženskam velikodušno odstopajo v dosmrtno uporabo nezakonske plodove nesmrtne ljubezni na prvi krevet. Pri slednjih gre v glavnem za poročene tipe, ki imajo smisel za razplodne priložnosti, ki jim jih nudijo zamolčane plati ženske narave. Za družinske loleke z nekaj ostanki instantnega lovskega nagona v DNK zapisu. Za konfekcijske primate v (post)industrijski družbi sprenevedanja in pravnih posledic.

Fantki problem je da niste v akciji ampak visite na netu…

Kako boleče resnično! M111, ki je moški, to ve, ženske pa samo slutimo.
Ne sprenevedajmo se, ker vsi vemo, kaj poganja ta naš svet….

Kako boleče resnično! M111, ki je moški, to ve, ženske pa samo slutimo.
Ne sprenevedajmo se, ker vsi vemo, kaj poganja ta naš svet….[/quote]
Ne bi se rad sprenevedal, zato raje vprašam kaj poganja ta naš svet ?

Kako boleče resnično! M111, ki je moški, to ve, ženske pa samo slutimo.
Ne sprenevedajmo se, ker vsi vemo, kaj poganja ta naš svet….[/quote]
Ne bi se rad sprenevedal, zato raje vprašam kaj poganja ta naš svet ?[/quote]

Ta naš svet poganja hrepenenje moških po ženskah in hrepenenje žensk po moških. Rojeni smo drug za drugega, čeprav se včasih zdi, da ne.
A ti si imel v mislih kaj drugega?

Jst sm mislu, da boš rekla internet.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Saj je mislila internet,le izrazila se je letom primerno:))


Ne bi se rad sprenevedal, zato raje vprašam kaj poganja ta naš svet ?[/quote]

Ta naš svet poganja hrepenenje moških po ženskah in hrepenenje žensk po moških. Rojeni smo drug za drugega, čeprav se včasih zdi, da ne.
A ti si imel v mislih kaj drugega?[/quote]
To je res, da smo rojeni drug za drugega…A vseeno imam občutek, da ta naš svet bolj poganja naš ego, ki želi preseči odvisnost drug od drugega in vse za kar smo rojeni.

Ene ženske smo samske zato, ker bi sicer bile v vezi, ampak ne želimo otrok, moški pa na vsak način hočejo otroke pa smo raje samske. Sploh moški po 35. letu iščejo maternico, da bi širili svoje gene.Vseeno je kakšna je ženska, zanima jih edino to ali je pripravljena imet otroke z njim ali ne.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close