Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek žena je predlagala

žena je predlagala

Po mojem te ne preizkuša, ampak čuti krivdo, bolečino, ker je kot mati in soproga veliko odsotna.
Glede tistega 2-3x, ne čakaj na maj, ukrepaj! :]


Ona sama pa kot riba na suhem…:)))[/quote]
in kaj je s tem narobe?? se ji je pač libido “skril” za poslovno žilico.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


neverjetno kako disfunkcionalno logiko imaš

preberi še enkrat – mišljeno je bilo, da bi jo ti nastavila takoj, ko bi šla poslovno na “teren” … ne pa meni.
dej spokej se že z mojega anusa

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

joj Nemko ne se (vz)burjat no…si me s tem Mile Kitičem tko nasmejal,da sem komaj k sebi prišla:))

Jutri je novi dan:)) bodi vesel pozitiven vsaj danes no:))haha

http://www.youtube.com/watch?v=5-UNelFFQBg

Evo Nemko :)) ni kaj ni kaj.


Ona sama pa kot riba na suhem…:)))[/quote]

A ne? Aleluja, da obstajajo take ženske. :))))[/quote]
Ja, po sili razmer. 🙂
Ne pa, da imaš moškega tako rada, da mu privoščiš ljubico, ko si ti poslovno odsotna. 🙂
Bom še poleg vas začel verjeti v brezpogojno ljubezen. :)))

ahh Robi…a ne da ti ni hudega zraven nas:)))


Ona sama pa kot riba na suhem…:)))[/quote]
in kaj je s tem narobe?? se ji je pač libido “skril” za poslovno žilico.[/quote]

Ali pa za starostjo (je 9 let starejša od njega) + utrujenostjo + odtujenostjo…


in kaj je s tem narobe?? se ji je pač libido “skril” za poslovno žilico.[/quote]

Ali pa za starostjo (je 9 let starejša od njega) + utrujenostjo + odtujenostjo…[/quote]
kje si pa to razliko v letih pobrala ???

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ali pa za starostjo (je 9 let starejša od njega) + utrujenostjo + odtujenostjo…[/quote]
kje si pa to razliko v letih pobrala ???[/quote]

Jo je avtor teme povedal, na koncu posta.


kje si pa to razliko v letih pobrala ???[/quote]

Jo je avtor teme povedal, na koncu posta.[/quote]

Točno tako. Čisto zadnji stavek prvega posta:

Jo je avtor teme povedal, na koncu posta.[/quote]

Točno tako. Čisto zadnji stavek prvega posta:
[/quote]

ups … *emti folk, ko za isti termin uporablja različne oblike tipkanja ☻
enkrat številke, drugič opisno ☻☻

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Moška oblka ronke.

Hvala za vaša mnenja,ampak samo ARTemida je zadela bistvo.Če bi hotel bi zaprla s.p.,ampak ona z veseljem opravlja delo Lp.

Super, da se je tako izteklo. Je pa dobro slišati, kaj vse bi lahko bilo, a ne?

trapi in bratranci krtov … kdor se gre posel zares, za svojo familijo, … se zaveda kaj dela sebi in familiji v dobro / za preživetje???.

si zamišljate tole familijo da ona vrne s.p. pa, da naj ON vzdržuje familijo???
jep .. € nebi bilo ne za njega ne za njo ne za otroke.

ON bi pa itak hotel še kakšno nasajati ☺ (9. let razlike, večji libido … )

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Kako pa veš, da ga je zadela, če pa si v dvomih?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Kako pa veš, da ga je zadela, če pa si v dvomih?[/quote]
Ker je napisala tisto, kar je želel slišati. 🙂


Kako pa veš, da ga je zadela, če pa si v dvomih?[/quote]
Ker je napisala tisto, kar je želel slišati. :)[/quote]

Besede si mi vzel s tipkovnice. 🙂

Kako pa veš, da ga je zadela, če pa si v dvomih?[/quote]Ker je napisala tisto, kar je želel slišati. :)[/quote]Komot se rešijo zadeve, le počakat moraš na “pravo” mnenje, ostala mnenja so itak brez veze…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Pa zakaj vam je rovarjenje tako blizu? On je pomirjen in samo to je pomembno. Življenje je prekratko za večna analiziranja, dvome in grizenje. Pa vsega, kar ni idealno, tudi ni treba takoj zatreti. Kdor hoče ideal, mora ostati sam.:)

Bolje se je vprašati, zakaj so nekomu laži tako blizu? Življenje je prekratko za njih, ker povzročajo le dvome in grizenje. Resnica tega ne povzroča.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


ker tvoje črke žmohtno dišijo … pa ne moremo vsaj polizat izvora ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Bravo Robi…ni ARTemida toliko zadela bistva,kolikor je on prebral tisto,kar je želel prebrati….

Kdo pa rovari?
Nekdo je odprl temo, vprašal za mnenja… seveda je imel že ob odprtju neko svoje mnenje in v nekaterih odgovorih je dobil potrditev tega mnenja, vse ostale je pa gladko zavrnil, ker….. terjajo nek miselni napor, ogrožajo njegovo (pravilno!?) mnenje…..

Čemu potem sploh vprašanje/izpostavljanje na forumu?
Ideal je ostati sam? Najbrž res 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close