Zelo me zanima
Meni je moj to lepo razloži; če je moški normalno vzgojen že kot otrok pa naprej, da sprejema žensko kot celoto in ne po delih telesa, če pozna naravne procese življenja in s tem staranja, jo sprejema po “časovnih obdobjih”, glede konstrukcije telesa, v glavnem glede nje.
Tako da mene kot žensko niti najmanj ne skrbi kaj si moški mislijo o mojem telesu, jaz sem z njim zadovoljna imam fanta kateri je navdušen in to je to. In ko ženska najde nekoga ki ima vse to pošlihtano se s takimi vprašanji niti ne obremenjuje.
lp
Forum je zaprt za komentiranje.