Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ŽELJE

ŽELJE

…..in pogoji ene druge, ki so potrebni da ljubi nekoga 😉 :

Meni se zdi tista prva malo manj zahtevna in njej bi lahko “ustregel” relativno hitro, po nekaj dneh, tednih, mogoče mesecu poznanstva (glede na to, da me je narava “obdarila” z nekim fizičnim izgledom, ki je njen pogoj/želja) , ob predpostavki, da ne bi dopolnjevala svojega spiska želja za sproti, kar pa dvomim, da ne bi ….. 😉
Tale druga pa želi nekaj za kar bi se moral bistveno bolj potrudit, ji prisluhnit in jo tudi razumet… kaj mi pripovedujejo njene besede, mimika…. Tu mi “naravne danosti”, ki se merijo z metrom in tehtnico ne bi kaj dosti pomagale. Rabil bi pa bistveno več tistega fizično neotipljivega, ki ti zraste na vrtičku/njivi, če znaš negovat to kar ti je bilo dano od nekod.
Ja je zahtevna, ampak tudi veliko (več) obljublja, vsaj zdi se mi tako 😉
Pri taprvi bi bilo pa malo bolj “živahno” predno bi jo pripravil, da se mi “obljubi”, kar bi si želel imet. :)[/quote]
Ta prva je samska, ta druga pa ne…Kar pomeni, da obstajajo tudi moški, ki znajo prisluhnit in razumet. 🙂

Sem se menil z ženskami glede oglasov na portalih za samske. In ženske diretk povedo, da se recimo z moškim nižjim od nje, ne rade menijo oz. se sploh ne. Suhice debele moške takoj skenslajo. Pri debelih ženskah imajo mogoče kaj šans.
VIsokoizobražene, raje vidijo, da jih klikajo vsaj tisti z višjo šolo.
Brezoposelni imajo tudi zelo malo šans, da se s katero srečajo, če ji to povedo.

…..in pogoji ene druge, ki so potrebni da ljubi nekoga 😉 :

Meni se zdi tista prva malo manj zahtevna in njej bi lahko “ustregel” relativno hitro, po nekaj dneh, tednih, mogoče mesecu poznanstva (glede na to, da me je narava “obdarila” z nekim fizičnim izgledom, ki je njen pogoj/želja) , ob predpostavki, da ne bi dopolnjevala svojega spiska želja za sproti, kar pa dvomim, da ne bi ….. 😉
Tale druga pa želi nekaj za kar bi se moral bistveno bolj potrudit, ji prisluhnit in jo tudi razumet… kaj mi pripovedujejo njene besede, mimika…. Tu mi “naravne danosti”, ki se merijo z metrom in tehtnico ne bi kaj dosti pomagale. Rabil bi pa bistveno več tistega fizično neotipljivega, ki ti zraste na vrtičku/njivi, če znaš negovat to kar ti je bilo dano od nekod.
Ja je zahtevna, ampak tudi veliko (več) obljublja, vsaj zdi se mi tako 😉
Pri taprvi bi bilo pa malo bolj “živahno” predno bi jo pripravil, da se mi “obljubi”, kar bi si želel imet. :)[/quote]
Ta prva je samska, ta druga pa ne…Kar pomeni, da obstajajo tudi moški, ki znajo prisluhnit in razumet. :)[/quote]

Hehe…ali pa obratno :)))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

In da še povem. Tudi moški ne padamo na debele ženske, še debeli moški hočejo suhice.
TUdi moški se ne zanimamo za ženske, ki nimajo svojih dohodkov. Mogoče, če bi bil bogat, potem mogoče že.

Jaz pa rad vidim, da ima ženska kak faks narejen.

Ce kdo lahko, bi bilo lepo.

http://www.zurnal24.si/nujno-iscejo-nove-domove-clanek-173969

…..in pogoji ene druge, ki so potrebni da ljubi nekoga 😉 :

Meni se zdi tista prva malo manj zahtevna in njej bi lahko “ustregel” relativno hitro, po nekaj dneh, tednih, mogoče mesecu poznanstva (glede na to, da me je narava “obdarila” z nekim fizičnim izgledom, ki je njen pogoj/želja) , ob predpostavki, da ne bi dopolnjevala svojega spiska želja za sproti, kar pa dvomim, da ne bi ….. 😉
Tale druga pa želi nekaj za kar bi se moral bistveno bolj potrudit, ji prisluhnit in jo tudi razumet… kaj mi pripovedujejo njene besede, mimika…. Tu mi “naravne danosti”, ki se merijo z metrom in tehtnico ne bi kaj dosti pomagale. Rabil bi pa bistveno več tistega fizično neotipljivega, ki ti zraste na vrtičku/njivi, če znaš negovat to kar ti je bilo dano od nekod.
Ja je zahtevna, ampak tudi veliko (več) obljublja, vsaj zdi se mi tako 😉
Pri taprvi bi bilo pa malo bolj “živahno” predno bi jo pripravil, da se mi “obljubi”, kar bi si želel imet. :)[/quote]
Ta prva je samska, ta druga pa ne…Kar pomeni, da obstajajo tudi moški, ki znajo prisluhnit in razumet. :)[/quote]…ženska naredi iz fanta moža… 😉

Taprva se bo tega morala še naučit, tadrugi se pa naj “mož” zahvali, da njen trud in požrtvovalnost, mogoče sposobnost, znanje? 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Veš kaj, kdor pri 35ih še ni moški, tudi pri 50ih ne bo moški.
Ženska išče moškega, dekle išče fanta.
Jaz sem pa ženska. Tako, da me fantki niti malo ne zanimajo.


Ta prva je samska, ta druga pa ne…Kar pomeni, da obstajajo tudi moški, ki znajo prisluhnit in razumet. :)[/quote]…ženska naredi iz fanta moža… 😉

Taprva se bo tega morala še naučit, tadrugi se pa naj “mož” zahvali, da njen trud in požrtvovalnost, mogoče sposobnost, znanje? 😉 :)))[/quote]

Potem pa bereš 45letnikov oglas, ki napiše: 45 letni fant išče … pa 55 letni fant išče….
Jaz jim omenim, da iščem moškega, ne fanta :).

On, da nisi ti en izmed 45 letnikov, ki si še vedno pravijo fantje in čakajo na žensko, da bo naredila iz njega moškega.

To govri pa sam zase. Jaz sem moški.
In močno me odbija to, da so ene ženske kot mame, da hočejo spreminjat moškega.
Nisem fant, ampak moški. Ženska rabi moškega, ne pa fanta.

Hehehe…iz okolja poznamo primere, da nekateri bolj rabijo mamico kakor pa partnerko, žal so tudi taki, ki res rabijo nekoga, da jih spremeni, nekaterim pa tak odnos povsem p(o)kvari zvezo 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

GLEJ TO ČUDO! MOŠKI! :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

He, he, he…. sedaj ste me pa ujela na to triky vprašanje…. 🙂

Prav mi je kaj pa dregam tam kjer ji treba sedaj pa imam…… :))))

Kaj pa vem, eno imam ki se (še vedno) trudi, koliko ji uspeva je druga zgodba 😉 , tu ima vsaka svoje merilo kdaj je fant že mož oz ostaja fante…. Res pa je, da brez nje ne bi bil to kar sem danes (karkoli že sem ;), tako, da brez vas ne gre.
Ve imate škarje in platno v svojih rokah… 😉

Se zavedate tega? 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

MOŠKI!! so tudi ZUNAJ! ;))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Se mi je zdelo, da tule gor prevladujejo fantki, ne moški.

He, he, he…. sedaj ste me pa ujela na to triky vprašanje…. 🙂

Prav mi je kaj pa dregam tam kjer ji treba sedaj pa imam…… :))))

Kaj pa vem, eno imam ki se (še vedno) trudi, koliko ji uspeva je druga zgodba 😉 , tu ima vsaka svoje merilo kdaj je fant že mož oz ostaja fante…. Res pa je, da brez nje ne bi bil to kar sem danes (karkoli že sem ;), tako, da brez vas ne gre.
Ve imate škarje in platno v svojih rokah… 😉

Se zavedate tega? ;)[/quote]

Pod milijon niki si že napisala, kaj te in kaj te ne zanima. Naj te odreši sam bog v moški podobi. AMEN!:D

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

[/quote]
Potem pa imaš tudi takšne, ki pišejo, 18 letni moški išče… in 19 letna ženska išče… in to nadaljujejo še pri 45- tem letu. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja, zunaj se najdejo moški, pravi moški :).

[/quote]
Potem pa imaš tudi takšne, ki pišejo, 18 letni moški išče… in 19 letna ženska išče… in to nadaljujejo še pri 45- tem letu. :))[/quote]

Marko, pa ne da si ti tudi tak ? :)))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

He, he, he…. sedaj ste me pa ujela na to triky vprašanje…. 🙂

Prav mi je kaj pa dregam tam kjer ji treba sedaj pa imam…… :))))

Kaj pa vem, eno imam ki se (še vedno) trudi, koliko ji uspeva je druga zgodba 😉 , tu ima vsaka svoje merilo kdaj je fant že mož oz ostaja fante…. Res pa je, da brez nje ne bi bil to kar sem danes (karkoli že sem ;), tako, da brez vas ne gre.
Ve imate škarje in platno v svojih rokah… 😉

Se zavedate tega? ;)[/quote][/quote]Nič ne de, ker je še vedno dovolj deklet, več kot pa žensk… 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Ko sem bil jaz star 18, še nismo pisali oglasov. Zato ti težko odgovorim. 🙂 Verjetno pa bi pustil presojo zrelim ženskam oziroma dekletom. One znajo dobro ocenit. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zmedena samica, marko sedaj piše oglase kako prijeten fant je in kaj išče.

amibciozna

Super! Jaz sem pa ljubitelj kozjih dirk, pa tega ne razglašam, ker je nepomembno. 🙂
Samo tvoje spisane želje na forumih te ne bodo prignale bližje CILJU – MOŠKI!
Pisanje o cilju je tipična pasivna vloga nekoga, ki se ne premakne iz iste točke.
Gledati je treba, kaj narediti, da smo bližje cilju – izražati nezadovoljstvo na forumu od vsega začetka, odkar pišeš, se zaganjati v popolnoma iste teme in glodati skoz isto kost, je popolnoma zgrešen cilj!!!

Metka in tvoji milijonti niki so prav smešni. Če bi imela MOŠKEGA!, bi imeli mir. :))
Če je ženska težka kot svinec po značaju, bo težko dobila moškega. Če je atraktivna, že, ampak ga ne bo obdržala. Torej samskost ni “prekleta usoda”, ampak pomanjkanje uvida in samorefleksije, da bi začeli kaj spreminjati pri sebi.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pravzaprav je to delo staršev. 😉 Ali pa kar nas samih…

“Vsi” smo otroci, tudi ko smo stari in odrasli. Kar prisluhni vsem ženskim kriterijam. So to kriteriji žensk, ali majhnih in zasanjanih deklic.

Če jaz pogledam svoje deklice ali se spomnim najstniških časov, kakšni so bili kriteriji. Tak nasmeh, takšna postava, pa očarljivost, pa takšni in takšni “športni, umetniški… ” dosežki, in še in še…

Kar nas naredi odrasle, če to lahko tako poimenujem, ni starost, ne izobrazba, ampak uvidenje. Zato pa rabiš “odpreti” oči.

Vse te ženske, ki imajo kriterije merjene v cm, barvah oči/las, dokončani šoli ipd., no, meni ne bi imele nobene vrednosti. Meni ne.

matjazko, slučajno mene omenjaš? Mene si včasih kar rad napadal tako, samo ne mene mešat v tole godljo. Jaz ne iščem moškega, ker ga imam :).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close