ŽELJE
Jaz tudi moškega :). Samo nekaj kriterijev pa imam:
samski
višina vsaj 170cm, postava – ne predebel, ne presuh, pa bodibilder tudi ne sme bit, če je kak kg preveč nič zato.
Star: 32-42
razgledan
zaposlen, plača nekje 700-1200€
šport: vsaj 1 ur na dan v povprečju, aktivno, podobni mojim športom, vsaj nekaj se mora ujemat
prijazen, odprt, humoren, odkrit, pošten
bahači odpadejo
stanovati na svojem, če pa ni na svojem pa, da vsaj doma pri mami dela in plačuje položnice
da kdaj pa kdaj prebere kako knjigo (to pomeni kaj več kot 1 na leto)
odličen ljubimec
…..
zanimivo, ne verjamete v Boga, pišete pa pravljičnim bitjem…kdo bi vas razumel:)[/quote]
Hm, meni je zanimivo to, da je moški 111 napisal Dedka Mraza in ne Božička. :)) To je še tista generacija Titovih pionirjev. :)) Verjamejo v pravljična bitja, ker jim baje nosijo darila, Bog pa ne trosi daril naokoli v enaki obliki. Če bi vsakomur kdaj priletela kaka škatla s pentljo na glavo z vedrega neba, bi morda verjeli tudi v Boga. :))
Jaz imam tudi željo.
Ljubezen z moškim, ki me bo poznal (mogoče še bolj, kot sama sebe), ki bo v meni znal prebudit vse lepe občutke (tudi takrat, ko tega posebnega namena nima), ki bo moja prepričanja, ki v meni budijo slabe/težke občutke, občutke kot je žalost, pa tudi jeza, spremenil oz. me znal osvobodit teh prepričanj in s tem dati prostor za osebni mir in zadovoljstvo.
Naj bo par let starejši od mene, kakšen cm ali dva, tri… višji od mene, nič nimam proti čvrsti zadnjici še manj pa … 🙂 …
Matr, sem zahtevna.
Pravzaprav si želim vse tisto, kar si želijo žene, matere…
Forum je zaprt za komentiranje.