Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Želim moškega

Želim moškega

moškega.

..vem, nisem edina!

Sebi primernega, sebi dopolnjujočega, sebi ustreznega.

Zanima me, ali se morda tukaj “sprehaja” kakšen SAMSKI moški, s temi značilnostmi:

Starost: vsaj 34- največ 45let
Višina: 180-189
Teža: normalna
Lasje: rjave/črne
Oči: rjave/črne/modre
Izgled: urejen, in res simpatičen
Karakter: zanesljiv, odgovoren, prizemljen, realen, življenjski…ki si želi spoznati res dobro, zelo dobro žensko osebo z namenom za kakšno lepo in ljubečo dolgotrajnejše razmerje…

Namerno in z razlogom nisem spisala “cel seznam”…to je le BASIC-osnovno izhodišče….

Moja starost:34
Moja višina: 173
Teža: 53kg
Lasje: svetli
Oči: rjave
Izobrazba: visoka
Splošen vtis: urejena + prijazna
Otroci: nič
Poročena: nikoli

Če si RESEN in sit, neiskrenih in neprimernih žensk,ki samo jemljejo, dajo pa nič, ali bore malo- ter imaš prav tako sam težavo najti (srečati) ustrezno:

Izvoli piši na: escada.escada@ymail.com

Zaupam vase : lahko, da bom celo nekaj najboljšega , kar se ti bo “zgodilo”..ti pa meni, seveda!!

HVALA!

lp
Za vse “pametne” in žaljive komentarje- sem nedotakljiva!

TV aparate imajo na oddelku Tehnike — glej internetna prodaja ☺

spisek za Božička / Dedka Mraza si pa za lani zamudila, za letos si pa še prezgodnja ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

“Hvala za lepe želje in, ker si mi zaželel srečo! Vse dobro tudi tebi!”

Lp

Tole z leti meni ne bo nikoli jasno. Torej lahko je več kot desetletje starejši od tebe, ne sme pa biti dve leti mlajši? Čisto nelogično.

Kaj boš s tako starim – 45 let? Kakšen je že dedi.

Ali vgradimo še kaj dodatne opreme, ki jo lahko sami izberete iz našega obsežnega in bogatega kataloga?

Ej, ne morem, da ne bi:). Sicer si napisala, da si za “pametne” komentarje nedotakljiva, a te vseeno prosim, da odpustiš moji predrznosti.

Stara si 34, torej ne več neko dete, ki se še usmerja in išče, česa si pravzaprav želi. Ali res misliš, da je tvoj opis optimalen? Glede na to, da pričakuješ perfekcijo in se ne zadovoljiš z ničemer, kar odstopa od popolnosti, bi človek pričakoval izstopajočo samopromocijo. Tvoj post je tako primitiven, na nek način celo žaljiv. Če bi bila moški, bi me odvrnil. Kaj je res to vse, kar znaš? To je tvoj maksimum? Ti, ki si zelo zelo dobra oseba:).

S kljukanjem alinej iz prenastavljenega seznama, iskanjem točno določenega tipa partnerja (brez odstopanj) ne prideš do ljubezni. Seštevanje nekih lastnosti, karakteristik ipd. ne pripelje do zvestobe do groba:).

Loteva se me strah pred ljudmi:).

“Hvala za lepe želje in, ker si mi zaželel srečo! Vse dobro tudi tebi!”

Lp[/quote]
če bi ti želel za kar se zahvaljuješ bi ti priporočil sebe … pa ne pašem v razpisno dokumentacijo .. imaš prenizke kriterije ☺
ponudba je pa itak poden : ni kuhanja,, pranja gat, urejaja štunfov, peglanja srajc, vzrževanja najinega gnezda, plačevanja ljubic … ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

No, no, ni kar takole strahopetno in dramatično.

Ponavljam, najboljše sem ohranila izključo za moškega, ki se bo opogumil in mi pisal…

ZA množico, ki rada “pametuje” pa je spisano povsem dovolj (mogoče še preveč!)…

Lp

“Hvala za lepe želje in, ker si mi zaželel srečo! Vse dobro tudi tebi!”

Lp[/quote]
če bi ti želel za kar se zahvaljuješ bi ti priporočil sebe … pa ne pašem v razpisno dokumentacijo .. imaš prenizke kriterije ☺
ponudba je pa itak poden : ni kuhanja,, pranja gat, urejaja štunfov, peglanja srajc, vzrževanja najinega gnezda, plačevanja ljubic … ☺[/quote]

Razumem. Seveda. Ti že veš.

Lp

Eto. Najbolj pomembno, vse ostalo dopušča odstopanja.

Avtorica ne plava v oblakih.


une oddajnike, ki sporočajo kje se kdo giblje skrij, uniči, … karkoli …. ima, da jih ni ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Eto. Najbolj pomembno, vse ostalo dopušča odstopanja.

Avtorica ne plava v oblakih.[/quote]

BRAVO! Vsaj nekdo zna “brati”…

Hmmmm……mislim, da ti bo Matkič vse povedal, če bo naletel na tvoj seznam..:)

Hmmmm……mislim, da ti bo Matkič vse povedal, če bo naletel na tvoj seznam..:)[/quote]

Uhhh, se že vsa tresem od strahu !!!

to je samo formalno razpis “delovnega” mesta, oseba je ze sprejeta po vezah
jaz se ji z velikim veseljem odpovem
.
.

10 let starejši moški je “dedi”? :))
Narava se bolj nagiba k temu, da je samec starejši pri človeški vrsti.
V povprečju tudi povprečni moški boljše izgledajo kot povprečne ženske iste starosti, a ne? :)))
Potem recimo ženska v menopavzi – in ima 10 let mlajšega partnerja. On je še “mladenič”.
Pri čemer ima lahko dekle, kateri bi lahko bila ona mati. Zato so takšne zveze manj obstojne oz. trdne.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Berem seznam avtorice in potem komentarje. Najbolj smešno pri vsem tem pa je to, da avtorica ni napisala nobenih hudih kriterijev. Vse kar pričakuje od moškega, ponuja tudi sama. Še več. Ona je recimo visokoizobražena pa ni zahteve, da mora biti tudi moški visokoizobražen in tako naprej.
Pa ste jo skoraj vsi napadli.
Naštele je le neke osnovne kriterije. Kaj vas je tako prizadela?
Avtorica, na MONu očitno še najbolj osnovnih kriterijev ne izpolnjujejo.

Moj je zate previsok. Ti pa očitno nimaš dolgih blond las, tako da ne bi bila tako “apetitlih”.

Tvojim ostalim kriterijem ustreza … morda še preveč, včasih 🙁 … ampak ni na posodo :DDDD

Nisi pa napisala svojih osebnostnih lastnosti …

Moj nasvet: dodaj tvojim kriterijem malo strasti in zabave … če ne zna biti dolgočasno na dolgi rok 🙂

Moj bivši je sveže ločen, ustreza vsem tvojim kriterijem, ampak glede na zapisano, se mi zdi, da ima še kakšnega dodatnega, ki ti ne bi ravno ustrezal 😀

Pa bivši je res zgolj zato … ker je ločen :), sicer bi si ga držala 😛

Moški ne kompliciramo, ampak imamo samo 1 kriterij, da je mlada. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Res je!
In hvala lepa za vse tvoje besede…zelo dobro opazuješ in tudi sprejemaš ter razumeš…

Lp

Pravzaprav, imam dolge svetle lase…ostalo pa –naj ti bo v veselje!

Jaz sem pa mislil, da imaš ti tako dobrega moža, da bi ga še drugim lahko privoščila….. 😛

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Družba pomirite se to je spisek za javnost, tisti drug dooooolgi seznam še sledi samo, da ptiček prileti na limance……. 😉 😀

………………………
Hej, naj mi kdo prišepne zakaj je tako zanimivo objavljati “pripustne listke” na teh forumih-straneh, ki v osnovi niso namenjene parčkanju?
Ali pač, in sem mogoče sam na napačnem kraju?…. :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Res je, samo da na “ptička” ne čakam, “limanc” pa tudi nisem in ne bom nastavila…ne fukcioniram na ta način…
lp

Avtorica, nisi napisala koliko imaš spolnih izkušenj oziroma koliko takšnih izkušenj si imela z različnimi moškimi, ker je to tu, kot vidim, zelo pomemben podatek.

Odgovora ti ne bom sugerirala.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close