Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek zebraste hlače

zebraste hlače

Živjo!
Povejte mi, ali se še nosijo hlače (črno bele) zebraste, al je to že čist out?

Saj pomoje lahko človek zdaj nosi vse kar mu je všeč, ker je vse na nek način moderno. Samo kombinirat moraš znati pravilno, pa pasati ti morajo taki vzorci. Čeprav meni zebrast vzorec ni všeč ampak sem pa videla že ene dvakrat na cesti da je imela punca zebrast plašček. Če misliš da se boš dobro počutila v takih hlačah jih kar pogumno obleci. Jaz bi z zebrastim vzorcem imela mogoče samo torbico, samo nimam nič za obleči zraven. Kakšen bel plašček pa črne hlače ali pa obratno bi pomoje kar fajn prišlo.

Zivjo!
Hvala ti za odgovor Izidora, men pašejo take hlače, sem jih tudi veliko nosila lansko sezono, zraven bele škorenjce, belo torbico in črn plašč. Zažgal je ampak ne vem če ne bom letos kmečka. Imaš pa prav da ljudje zdaj res nosijo kar jim pade na pamet.

Zakaj se nekateri toliko obremenjujejo, kaj je v modi in kaj ni? Kaj si drugi mislijo in kaj ne?

Jst mam tut zebrca hlače..pa sm jih tut lani mela sam 1x oblečene pa še to za žurat..sam so ble kul, tkole mal odštekane :)) Mislm pa da so moderni še vedno te vzorci, sploh tigrasti so zelo IN.

Men je sodelavec povedal, da je sedaj moderno nosit oblačila z vzorci živalskih kož! Jaz na tvojem mestu bi jih takoj oblekla…. ker se mi pa ta zebrast vzorec fullll dopade.

zakaj se tko obremenjujete z modo? jst oblečem kar mi paše! kar dobr zgleda na men! pa mi je čist vseen, če se nosjo kakšni živalski vzorci al pa ne vam kaj, ker je men to tkoooo grdo, da takih vzorcev ne bi nikol mela na seb!
tko ta… sanjaa, ti se kr obleč tiste hlače! sej če bi gledla ljudi, kako so oblečeni- bi lahk na podlagi tega sklepala kakšna je današnja moda? jst ne bi mogla! sej se vsak oblači, kokr želi!
pa lep dan!

maste prov, sej jest jih tut sam za zurat nosim, tko za vsak dan pa valda da ne. Lep dan vsem!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close