zdravstveno zavarovanje
Moj mož je nezaposlen , prestar za zaposlitev, z raznimi zdravstvenimi težavami. Včasih je bil zavarovan še dodatno preko mene, sedaj pa ima obvezno zdravstveno zavarovanje preko občine, po novem bo menda to prevzel CSD. Kamorkoli gre, je treba plačat , le za zdravila je bilo treba plačati 20 €. Pregledi od 7 do 15 €, a to je šele začetek.
Koliko stane dodatno zdravstveno zavarovanje, ali naj še to prevzamem nase, ko ga že tako težko preživljam. Tudi sin še ne dela.
živjo, CSD je prevzel te naloge, vendar če greš tja, te pošljejo na očino, če greš na občino, te pošljejo spet na CSD. meni je poteklo zavarovanje (osnovno) z zadnjim v letu, vendar so se osločili, da bodo podaljšali zavarovanja dokler ne bodo začeli tiskati novih odločb. zakaj gospodje in gospe ne morejo natisniti ročno odločbe mi pa ni jasno (če so jih včasih pisali na roke, jih pa naj zdaj v word obliki). tako da osnovno imam, zgleda pa da tudi dopolnilno.
lp
s.
Forum je zaprt za komentiranje.