Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ZDA se vračajo v srednji vek

ZDA se vračajo v srednji vek

Odgovor na objavo uporabnika
Pegasus507, 08.09.2025 ob 14:02

Splav je in bo vedno UMOR!

Ampak sem za ker če je ženska tolk neumna in s.ex.a brez zaščite in je neodgovorna oseba potem najboljše da nima nobenega otroka ker bo potem neumen in nesposoben in edino službo ki si jo bo najdel bo v kakšno nevladino org kje ga bodo oblikovali po svoje in bo delal nepopravljivo škodo v družbi brez da bi bil sposoben sploh razumeti kaj dela! Ali pa si bo zamenjal spol! Ali pa postal pedofil.

Oseba brez človeške vrednote ki je boljše da je ni!

Tako da jaz sem za.

UMOR JE, KO ŽENSKI, MAMICO, ŽENO, KI JI V MATERNICI UMRE OTROK, ZARADI RETARDIRANIH ZAKONOV NE POMAGAJO IN JO PUSTIJO UMRETI ZARADI SEPSE. TO JE UMOR. NE PA SPLAV. VSAKA ŽENSKA SE LAHKO SAMA ODLOČI, ALI BO SPRAVILA NA SVET ŠE ENO ŽIVO BITJE ALI NE. RAZLOGI, ZAKAJ JE PRIŠLO DO ZANOSITVE, SO RAZNOLIKI IN NE SAMO TAKO NEUMNO ENOSTAVNI, KOT SI JIH PREDSTAVLJATE NERAZGLEDANI FUNDAMENTALISTI. Sploh morate biti pa orng trčeni v betico, če ne vidite, kaj se dogaja v državah, kjer je splav prepovedan. Tam je ženska zreducirana na maternico. Njeno življenje je vredno manj, kot življenje spontano mrtvega zarodka. TEGA SE BOJMO, JE NAŠA REALNEJŠA PRIHODNOST, KOT ISLAMIZACIJA, ČEPRAV GRE KONEC KONCEV ZA ISTI REZULTAT.

Odgovor na objavo uporabnika
daisycutter, 08.09.2025 ob 09:14

Smrtnost porodnic in dojenčkov je že popolnoma primerljiv z državami tretjega sveta, Afrike recimo. Pri tem, da je v orto desnih državah kot so Tennesee yli Texaa še višja. Tam tudi ženskam, ki izgubijo otroka (naravni splav) grozi zaporna kazen, če ne uspejo dokazati, da niso same krive za to.  Zakonska starost za poroko deklice se znižuje na 14, veliko število “ženskih ambulant” se enostavno zapira, ker bi lahko opravljali splave. Noseče ženske imajo lahko najbližjega ginekologa tudi po 600 km stran. Če pri pregledu ugotovijo, da je otrok umrl (ni utripa) žensko enostavno pošljejo domov in ga mora nositi še 14 dni, da ” so prepričani” kar je seveda smerno nevarno za sepso.

Ker je nosečnost zdaj dejansko riziko, življenjsko in kazensko, rodnost močno pada. Zato seveda že napadajo kontracepcijo…..

 

V 4ih državah lahko dobesedno poročiš dojenčka. Če njegovi starši dovolijo ali sodišče. Čez 300k letno mladoletnih se poroči. Najmlajši so bili stari 10 let. 10 let

    4 states have no official minimum age, but still require either parental consent, court approval or both: California, Mississippi, New Mexico, and Oklahoma.
    2 states have a minimum age of 15: Hawaii and Kansas.
    20 states have a minimum age of 16.
    8 states have a minimum age of 17.

Takoj kriza ko se ne moreš več skurvat brez posledic! Kaj bodo pa zdaj?!

Odgovor na objavo uporabnika
Kriza483, 08.09.2025 ob 15:43

Takoj kriza ko se ne moreš več skurvat brez posledic! Kaj bodo pa zdaj?!

No, saj. Tele idiotsko, kot si, kaj inteligentnejšega nisi sposobno spacati skupaj. Se pa naslednjič le malce poduči, o čem sploh teče beseda, ne se ne boš blamiralo s svojimi neumestnimi komentarji. Ker tvoj zmazek je intelektualno na nivoju tretješolca na posebnem programu.

No, saj. Tele idiotsko, kot si, kaj inteligentnejšega nisi sposobno spacati skupaj. Se pa naslednjič le malce poduči, o čem sploh teče beseda, ne se ne boš blamiralo s svojimi neumestnimi komentarji. Ker tvoj zmazek je intelektualno na nivoju tretješolca na posebnem programu.

 

Nam bos ti povedala, kako se zanosi. Verjetno so vse, ki delajo splav, tako nedolzne kot devica Marija, a ne. Pa ne pozabimo na moske soudelezence. Ti ga tudi uporabljajo samo za uriniranje, a ne.

Odgovor na objavo uporabnika
o kontracepciji, 08.09.2025 ob 14:13

V srednjem veku niso poznali kontracepcije. Danes jo poznajo in je na voljo. Raje se vprasajte, zakaj je ne uporabljajo.

Če bi bila pri vsem tem težava “samo” v kontracepciji, bi bil to še najmanjši problem.

Gre za fetuse, ki v maternici odmrejo. Mi tukaj v Evropi temu rečemo spontani splav, kar pa je vseeno treba bolnišnično sčistit, nemalokrat kirurško, da ženska ne umre. Tam pa tega ne počnejo. Si morš mislit?

Ženska ki si je želela otroka pa je revež umrl v njej, reskira svoje življenje, ker ji leta 2025 medicina noče ( ne ne more!!) pomagat. WTF!!!!!

Za enake “genije” kot so tisti, ki so pisali take zakone zaradi katerih ženske umirajo, nekaj pojasnil, saj vas večina moških še vedno misli, da ženska rodi skozi isto luknjo kot lula….

Ena od 4  nosečnosti se konča s splavom. Največkrat zelo zgodaj,  včasih  celo preden ženska ve, da je noseča.  Dostikrat se pa plod ne razvija pravilno, ali pa ga telo zavrne kot tujek.  Veliko žensk celo nikoli ne donosi,  so primeri, ko imajo po sedem, osem splavov zaporedoma…za take se je reklo da ” so poskušale, pa ni šlo”…ženska seveda na to nima vpliva.

Prenatalni pregledi so dandanes zelo temeljiti, že precej zgodaj se da odkriti napake pri plodu, resne napake, zaradi katerih otrok ne bi preživel. Napake na srcu, pomanjkanje možganske tekočine, nepravilen razvoj zaradi katerega otrok ne bi bil zmožen samostojnega življenja. . Takrat nosečnici svetujejo splav, seveda je zelo hudo, ampak še vedno bolje, kot donositi in gledati, kako se otrok muči pred smrtjo. Še vedno se pa zgodi, da otrok umre že v maternici.

Ob pregledu ni zaznati utripa srca, plod ne živi več. A vi geniji veste, kaj se zgodi z mrtvim organskim tkivom? Ja, začne razpadati, gniti.  V telesu ženske.

Se vam zdi to zdravo dogajanje? Se vam zdi to stanje, v katerem se pacientko POŠLJE DOMOV ZA 14 DNI ????

Če se urežeš v prst in se zagnoji,  lahko ostaneš brez prsta, če te pa ne operirajo, lahko umreš zaradi zastrupitve krvi (sepsa) .  Zdaj si pa predstavljaj, da se ti nekrozno tkivo razkraja V TREBUHU.  In te pošljejo domov, ker TI NE SMEJO POMAGATI. Ker se čiščenje mrtvega tkiva iz tvojega telesa šteje za splav.

Jaz pod takimi pogoji nikoli ne bi imela otrok, toliko je jasno, saj nisem nora…še ob najboljši negi gre lahko kaj narobe, ne pa v takih srednjeveških pogojih.

In …a ja, zdaj ukinjajo tudi cepiva menda. Torej še če rodiš, ti otrok umre od enih  navadnih ošpic….

Če bi bila pri vsem tem težava “samo” v kontracepciji, bi bil to še najmanjši problem.

Gre za fetuse, ki v maternici odmrejo. Mi tukaj v Evropi temu rečemo spontani splav, kar pa je vseeno treba bolnišnično sčistit, nemalokrat kirurško, da ženska ne umre. Tam pa tega ne počnejo. Si morš mislit?

Ženska ki si je želela otroka pa je revež umrl v njej, reskira svoje življenje, ker ji leta 2025 medicina noče ( ne ne more!!) pomagat. WTF!!!!!

 

A to informacijo si spet v woke tisku nasla? Oseba, ki jo zelo, zelo dobro poznam,  je tam imela splav. In niso ji delali nobenih problemov. Ampak ve, ki tam sploh se nikoli niste bile, veste pa vse. Samo da ni Trump, a ne. Pa cetudi bodo isto poceli pod demokrati, samo da je takrat vse tiho o istih stvareh.

…Otroka se lahko vedno rodi in da v posvojitev, je veliko ljudi, ki želijo posvojiti otroka…

A tako na izi kaj? Nobenih porodov, nosečnosti, povešenih jošk in strij, samo kakšna naj mi ga šenka. Sicer jih pa v ZDA na veliko prodajajo.   Upam, da glupe Američanke skontajo vsaj to, da jih začnejo same prodajat, ne šenkavat. Razno razni pripadniki dveh milijonov protestantskih ločin tam v najbolj orto jugovzhodnih ZDA. To so z velikim uspehom še počeli do cca 70. let prejšnjega stoletja, pa se jim toži za tem odličnim poslom. Upam, da se v Mehiki in Kanadi najdejo klinike, ne za splav temveč za sterilizacijo in to že pri 15. Kajti v taki državi ne bi nobena normalna hotela roditi.

Odgovor na objavo uporabnika
otroci525, 08.09.2025 ob 16:38

No, saj. Tele idiotsko, kot si, kaj inteligentnejšega nisi sposobno spacati skupaj. Se pa naslednjič le malce poduči, o čem sploh teče beseda, ne se ne boš blamiralo s svojimi neumestnimi komentarji. Ker tvoj zmazek je intelektualno na nivoju tretješolca na posebnem programu.

 

Nam bos ti povedala, kako se zanosi. Verjetno so vse, ki delajo splav, tako nedolzne kot devica Marija, a ne. Pa ne pozabimo na moske soudelezence. Ti ga tudi uporabljajo samo za uriniranje, a ne.

Evo, zaradi takšnih bedakov pa imamo še v 21. stoletju svet poln verskih fanatikov in neživljenjskih zakonov. Še vedno ne razumeš o čem se sploh pogovarjamo. Zate je svet črno bel, kajne? Ne vidiš dlje od svojega nosu. Ampak tako poglobljeno razmišljanje o problemu najbrž presega domet tvojega intelekta.

In …a ja, zdaj ukinjajo tudi cepiva menda. Torej še če rodiš, ti otrok umre od enih  navadnih ošpic….

 

Z enim stavkom si pokazala, kakšen „genij” si ti sama, in da si lažnivka in manipulantka. Nihče ne ukinja cepiv. 
Mimogrede, Japonska samo priporoča cepljenje otrok, in se to za precej manj cepiv kot ZDA. V ZDA dobijo 25 doz razlicnih cepiv do 1. rojstnega dne, na Japonskem 18.  V ZDA so otroci dalec najbolj precepljeni na celem svetu.  
In ospice so imeli skoraj vsi starejsi od 58 let. Če bi bile tako nevarne, tebe ne bi bilo, ker bi tvoji predniki vsi pomrli že v otroštvu. 
Se pa zdajšnja vlada trudi, da bi iz šolske prehrane izločili junk food in da bi prepovedali določene kemikalije, ki so že prepovedane v Evropi, ker so rakotvorne ali povzročajo druge bolezni, a o tem mediji molčijo, ker o trenutni vladi se ne sme povedati nič dobrega, ampak samo slabo, in potem slepe kure kot si ti, to famo širite naprej. Spremembam se upirajo korporacije, ki so celo najele zdravnike, če ga jejo zmerno. Marca letos so svojo muziko malce spremenili, češ, da je bila miscommunication.

 

…Otroka se lahko vedno rodi in da v posvojitev, je veliko ljudi, ki želijo posvojiti otroka…

A tako na izi kaj? Nobenih porodov, nosečnosti, povešenih jošk in strij, samo kakšna naj mi ga šenka. Sicer jih pa v ZDA na veliko prodajajo.   Upam, da glupe Američanke skontajo vsaj to, da jih začnejo same prodajat, ne šenkavat. Razno razni pripadniki dveh milijonov protestantskih ločin tam v najbolj orto jugovzhodnih ZDA. To so z velikim uspehom še počeli do cca 70. let prejšnjega stoletja, pa se jim toži za tem odličnim poslom. Upam, da se v Mehiki in Kanadi najdejo klinike, ne za splav temveč za sterilizacijo in to že pri 15. Kajti v taki državi ne bi nobena normalna hotela roditi.

Ni problema. Kanada je imela dolgoletni program za  obvezno sterilizacijo mladine, ki jebila umsko bolj zadaj. Mogoce ga bodo spet uvedli tebi na cast.

Odgovor na objavo uporabnika
s tem stavkom, 08.09.2025 ob 18:20

In …a ja, zdaj ukinjajo tudi cepiva menda. Torej še če rodiš, ti otrok umre od enih  navadnih ošpic….

 

Z enim stavkom si pokazala, kakšen „genij” si ti sama, in da si lažnivka in manipulantka. Nihče ne ukinja cepiv. 
Mimogrede, Japonska samo priporoča cepljenje otrok, in se to za precej manj cepiv kot ZDA. V ZDA dobijo 25 doz razlicnih cepiv do 1. rojstnega dne, na Japonskem 18.  V ZDA so otroci dalec najbolj precepljeni na celem svetu.  
In ospice so imeli skoraj vsi starejsi od 58 let. Če bi bile tako nevarne, tebe ne bi bilo, ker bi tvoji predniki vsi pomrli že v otroštvu. 
Se pa zdajšnja vlada trudi, da bi iz šolske prehrane izločili junk food in da bi prepovedali določene kemikalije, ki so že prepovedane v Evropi, ker so rakotvorne ali povzročajo druge bolezni, a o tem mediji molčijo, ker o trenutni vladi se ne sme povedati nič dobrega, ampak samo slabo, in potem slepe kure kot si ti, to famo širite naprej. Spremembam se upirajo korporacije, ki so celo najele zdravnike, če ga jejo zmerno. Marca letos so svojo muziko malce spremenili, češ, da je bila miscommunication.

Measles Elimination Status: What It Is and How the U.S. Could Lose It

vidim da ti angleščina ne gre najbolje, sier bi se malo bolj informiralo o dogajanju tam, pa evo, maš tuki po slovensk

Florida ukinja obvezno cepljenje: Prelomni korak DeSantisa

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3132, 08.09.2025 ob 18:47

vidim da ti angleščina ne gre najbolje, sier bi se malo bolj informiralo o dogajanju tam, pa evo, maš tuki po slovensk

Florida ukinja obvezno cepljenje: Prelomni korak DeSantisa

ni citiralo za @s tem stavkom

[

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3132, 08.09.2025 ob 18:49

ni citiralo za @s tem stavkom

Kaj ima moja angleščina s tem? Sem prikimala link, če želiš ti ga tudi prevedem,  ali ne razumeš sploh o čem pišem?

Izbruh ošpic. Smrtni primeri. Kaj ti ni jasno? Naj ti ne bo nerodno vprašat…

Odgovor na objavo uporabnika
daisycutter, 08.09.2025 ob 18:54

[

Kaj ima moja angleščina s tem? Sem prikimala link, če želiš ti ga tudi prevedem,  ali ne razumeš sploh o čem pišem?

Izbruh ošpic. Smrtni primeri. Kaj ti ni jasno? Naj ti ne bo nerodno vprašat…

?? je posebej napisano komu repliciram in to nisi ti.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3132, 08.09.2025 ob 19:01

?? je posebej napisano komu repliciram in to nisi ti.

Ja, pol vidla, Sori.

Odgovor na objavo uporabnika
daisycutter, 08.09.2025 ob 11:57

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 08.09.2025 ob 11:48

Odgovor na objavo uporabnika
daisycutter, 08.09.2025 ob 11:43

Odgovor na objavo uporabnika
hb4hbn, 08.09.2025 ob 11:25

Če je v državi Texas nekaj sprejeto, to ne pomeni, da velja v vseh državah ZDA.

Texas je verjetno najbolj konzervativna država ZDA. Je to slabo? Ne, sploh ne. Je pa dobro, da lahko ljudje, ki so prebivalci te države živijo tako, kot jim ustreza ali da imajo konzervativnejši ljudje možnost življenja v konzervativnejši državi in obratno. Saj selitev je v ZDA za povprečnega prebivalca nekaj povsem drugega kot selitev npr. slovenca. So pa drugače vedno luknje, ki jih bodo izkoristili tisti, ki so drugačni od večine.

Drugače pa to ni srednji vek, je odgovornost do spolnosti, načina spolnosti in spočetega življenja (ne zarodka!!). Zlasti moški pogosto na to pozabljate, pa ne bi smeli! Otroka se lahko vedno rodi in da v posvojitev, je veliko ljudi, ki želijo posvojiti otroka.

Daleč od tega, da gre samo za Texas. V Mississipiju so razglasili nacionalno medicinsko krizo  zaradi smrtnosti dojenčkov. Skoraj vse “rdeče” države so z abotnimi zakoni direktno ogrozile življenja nosečnic in dojenčkov  , raven smrtnosti je daleč najvišja od katerekoli razvite države na svetu.

Če je to “odgovornost do spočetega življenja”, naj jo kar imajo.

Kako pa je to mogoče v takšni zahodni razviti pocepljeni demokraciji, ki nam je celemu svetu za zgled ?

Če pridejo na oblast zaostali primitivci, je vse  mogoče. Zadnjič je eden od njih v parlamentu razlagal, da je treba iz učnega programa spolne vzgoje v šolah odstraniti poglavje o “privolitvi v spolno odnos”. Menda pubertetniški hormonsko obremenjeni  junci ne rabijo vedeti, da morajo punca privoliti v seks…

Kateri primitivec je bil to?

Srednji vek ja. A ji je bilo kaj hudega? Je umrla? So se pač doktorji odločili počakati malo da bo sigurno.

Odgovor na objavo uporabnika
za Daisy, 08.09.2025 ob 19:41

Kateri primitivec je bil to?

Senator Indiane Gary Byrne, predlog zakona 422

Zda so mila majka.

BMK za ZDA, ker itak naši levi in desni od tam uvažajo… v glavnem probleme in delitve. Sicer pa je okoli splava izvorni greh v sodbi iz leta 1973, ki je dekriminaliziral splav v ZDA in ga postavil v polje državljanskih in ne človekovih pravic.

Del zveznih držav je med letom 1973 in 2022 ko je vrhovno sodišče odločilo, da se se zakonska ureditev splava vrne nazaj v jurisdikcijo zveznih držav, sprejelo ustrezne zakone za legalizacijo splava na eni in zaščito medicinskih delavcev, ki zaradi verskih ali moralnih razlogov nočejo sodelovati pri opravljanju splava. Pri delu zveznih držav pa so ostali zakoni v veljavi zvezne države do leta 1973 nespremenjeni, in so ob preklicu zakona iz leta 1973 začeli ponovno avtomatsko veljati.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3393, 08.09.2025 ob 16:46

Če bi bila pri vsem tem težava “samo” v kontracepciji, bi bil to še najmanjši problem.

Gre za fetuse, ki v maternici odmrejo. Mi tukaj v Evropi temu rečemo spontani splav, kar pa je vseeno treba bolnišnično sčistit, nemalokrat kirurško, da ženska ne umre. Tam pa tega ne počnejo. Si morš mislit?

Ženska ki si je želela otroka pa je revež umrl v njej, reskira svoje življenje, ker ji leta 2025 medicina noče ( ne ne more!!) pomagat. WTF!!!!!

Pejdi v ZDA in naredi kakšen protest, kaj nami težiš!

Ali pa se gre za dejstvo da je Trump preusmeril denar drugam in zdaj so bedniki nevladniki jezni ker ne dobijo dovolj denarja direkt iz ZDA? Čas je že bil da vam se odvzame lahek denar za širjenje tuje propagande, laži, zavajanja. Pejdi v ZDA! Vsi vi ki tle jokate zaradi denarja!

Nima nič s tam da vas skrbi človeško življenje ker potem bi rekli da ste proti splav ker tudi nerojeni imajo pravice a ne!? Kdo njih zastopa?  Si kdaj pogledala kako poteka en splav in kako živega, zdravega otroka v maternico dobesedno otrgajo in ga živega režejo da bi ga dali ven!? Nisi! Ker normalna oseba ne bi nikoli zagovarjala tega! Namerno povzročitev bolečin in najbolj kriminalni umor samo zaradi tega ker si je neka neuravnovešena ženska predomislila. To da uporabljate neke zgodbice vam je samo paravan za vaše gnusno početje!

In imam zdravnike v družini in zelo dobro vem kaj govorim!

Sem tudi jaz za splav v upanju da vas takih kot vas berem tle čim manj v prihodnosti!

Če pridejo na oblast zaostali primitivci, je vse  mogoče. Zadnjič je eden od njih v parlamentu razlagal, da je treba iz učnega programa spolne vzgoje v šolah odstraniti poglavje o “privolitvi v spolno odnos”. Menda pubertetniški hormonsko obremenjeni  junci ne rabijo vedeti, da morajo punca privoliti v seks…

__________

Glavni vzroki za smrt dojenckov do enega leta, za kar so zagnali paniko v Mississipiju so prirojene malformacije, prenizka porodna teza, prezgoden porod in SIDS (za kar so glavni rizicni faktorji nepravilen polozaj dojencok med spanjem, kajenje starsev pred in po porodu in prevec obleceni dojencki).

V Indiani pa prirojene malformacije 1,44/ 1000 porodov, prenizka teza ali prezgodnji porod 1,22/1000 porodov, za kar kot rizicne faktorje navajajo complikacije med nosecnostjo, stres, morbidna debelost in kajenje, temu sledi SIDS (smrt v zibki) z 0,55 otroka na 1000 zivo rojenih.

Kaksno zvezo imajo te smrti s tem ce v soli predavajo o “privolitvi v spolni odnos”?

 

 

 

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close